Jump to content

pricajte.


Highl1

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

gledam

Ghost in The Shell : Stand Alone Complex

prvi serijal .

I zaista sam ... odusevljen , blago receno SF anime , dakle japanski crtani , sa elementima trilera , odlichnom pricom josh boljim likovima , predivno uradjeno zaista ... ovo je najbolje nesto sto sam pogledao za celu proslu godinu .

Doduse imam josh 26 epizoda da pridjem i josh 2 filma posle . Ali ko voli taj zanr , tople preporuke zaista .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

meni je varljivo leto dosadan jako, ako se izuzmu dva-tri dijaloga. generalno, ovde ljudi imaju strahopostovanje prema starijim filmovima, koje je uglavnom pogresno usmereno. vrednost lezi u scenarijima (adaptiranim dramama) koji su bili hrabri/progresivni u svoje vreme i dobrim ulogama. ostali aspekti filma su uglavnom truba

Ok vreme je da proverimo da li agencija za narucena ubistva zaista radi :)

1. kako jebeno dosadan, pa ono je neprekidna hevi akcija.

2. A o kritici rezima i tako tim forama, necu da blebecem.

3. mira+bata FTW

@6-ti razred i andjeli3. Andjeli 3 i jesu pravljeni da budu smesni ranom tinejdzerskom dobu i tu nema nista lose. Verovatno, posto sam zaspao nakon sto sam probao da gledam pa mozda i nisam kompetentan.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

andjeli 3 imaju problem sto su delovi filma negledljivi a u delovima postoje simpatichne fore, tako da na kraju zavrshish u minusu jer si se napatio previshe za tih par fazona...

a imenjache, kol'ko je to diskova za tng i ds9, eventualno i tos da uzmem reda radi, ostalo nema smisla gledati (ironichno najuber ribe u STu su u voyageru i enterpirseu ali ajvar serije su shitina =o((()

Link to comment
Share on other sites

Odgledo sinoc dead or alive konacno, kome god treba da stavi mozak na rezervu sat i po, a pritom ga ne zanima prica u filmu vec samo zenska tela i borilacke vestine, nema boljeg izbora. Jos se tu muva i neki erik roberts i kao nesto karatise, al na njega slobodno zaboravite [:D]

Link to comment
Share on other sites

Odgledo sinoc dead or alive konacno, kome god treba da stavi mozak na rezervu sat i po, a pritom ga ne zanima prica u filmu vec samo zenska tela i borilacke vestine, nema boljeg izbora. Jos se tu muva i neki erik roberts i kao nesto karatise, al na njega slobodno zaboravite [:D]

Jaime Pressly

Holly Valance

ahhh daaa I love 'em :))))

moracu da odgledam samo zbog njih:)

( [;)] )...

Everybody's got a right to be a sucker once.

Link to comment
Share on other sites

andjeli 3 imaju problem sto su delovi filma negledljivi a u delovima postoje simpatichne fore, tako da na kraju zavrshish u minusu jer si se napatio previshe za tih par fazona...

a imenjache, kol'ko je to diskova za tng i ds9, eventualno i tos da uzmem reda radi, ostalo nema smisla gledati (ironichno najuber ribe u STu su u voyageru i enterpirseu ali ajvar serije su shitina =o((()

TNG - 64GB

DS9 - 70GB

TOS - 28GB

:)

nesh' mi je rezach u pi-pi, pa nemam muda da rezhem nishta na njemu, najbolje da ti bacim na hard to :)

Link to comment
Share on other sites

dgledo sinoc dead or alive konacno, kome god treba da stavi mozak na rezervu sat i po, a pritom ga ne zanima prica u filmu vec samo zenska tela i borilacke vestine, nema boljeg izbora. Jos se tu muva i neki erik roberts i kao nesto karatise, al na njega slobodno zaboravite

ah, film je zaista legendaran :)) Sa sve onim dijalozima i pricama od kojih su sve jako predvidive i uvek znas sta ce reci, ali je ostvaren taj fazon po kojem je DOA i poznat, ribe sa oskudnom odecom koje se kao biju :) I jos su zadovoljeni svi ljubiteli Dzejmi, Smolvila, Holi i njenih pesama, nasi Srbi jer je ona srpkinja po poreklu i sve to tako na gomili ;))

Link to comment
Share on other sites

Jaime Pressly

Holly Valance

ahhh daaa I love 'em :))))

moracu da odgledam samo zbog njih:)

( [;)] )...

Ajoj, kad ovaj migsa cuje zov divljine.....

ah, film je zaista legendaran :)) Sa sve onim dijalozima i pricama od kojih su sve jako predvidive i uvek znas sta ce reci, ali je ostvaren taj fazon po kojem je DOA i poznat, ribe sa oskudnom odecom koje se kao biju :) I jos su zadovoljeni svi ljubiteli Dzejmi, Smolvila, Holi i njenih pesama, nasi Srbi jer je ona srpkinja po poreklu i sve to tako na gomili ;))

Ne zaboravi naravno na horde fanova erika robertsa, mislim da je on bas ostavio upecatljiv utisak u ovom filmu :))

Za pohvalu je inace sto su doticne dame vecinu borilackih scena odradile same, sto se od sex bombi tog tipa nije dalo ocekivati.

Link to comment
Share on other sites

Ultraviolet

http://www.imdb.com/title/tt0370032/

Ne znam sta da kazem, posle sat vremena mislio sam da je kraj, ali film je trajao jos 30 min. Mnogo lepo izgleda, ima nekoliko finih kadrova, ali Mila glumi ocajno ili je htela da priblizi stripski dijalog, ne znam. Nije bas preporuka.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

^ ja ga juce odgledao , nije lose ,opustajuce malo....

sad sam gledao

The Departed

http://www.imdb.com/title/tt0407887/

glumacka ekipa: Leonardo DiCaprio,Matt Damon,Jack Nicholson...

dopao mi se film 8/10

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...