Jump to content

pricajte.


Highl1

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pirates of the Carribean 2: The deadman's chest - Iako su mnogi kritikovali ovaj film meni je bash odlichno legao. Pochetak je smeshan, sredina ozbiljnija, pred kraj je preterivanje, sam kraj je zakon (po meni). Chekam treci deo :) 9/10

Jel zna neko kako ze zove film gde neki čovek ima izlapelog matorog ćaleta koji, dok ga ovaj vozi, spominje MekDonalds; pritom čovek misli da ćale tra

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

The State Within

http://www.imdb.com/title/tt0770652/

BBC-jeva mini serija (6 epizoda)

Zanr: Zavera, Triler

Glavni lik je britanski ambasador u Americi. Ne znam sta bih vise rekao, a da ne odam zaplet. Odlicna serija, odlicna gluma. Scenario maksimalno dobar za film generalno. Malo rupa, minimum nerealnih situacija. Preporuka.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

TV jutro danas za mene

ismejao sam se chinjenici da u vremeskom rasponu od 95 minuta na 3 domace stanice idu sa blagim preklapanjem 3 CBSove forenzichke serije...

najbolja od dotichnih, CSI: LV upravo ide 6. sezona, epizoda kad pogine familija koja u podrumu gaji vutru...roflskatez za chinjenicu da je sin iz te familije isti glumac koji glumi Sajlasa u Weedsu... like, u can't run from da herb dude =o)))

Link to comment
Share on other sites

Gledao Children of men

Film razbija koliko je dobar. Kamera je neverovatna [claps][jupi] , a i zvuk takodje [jupi][:)]

'Lo, there do I see my father. 'Lo, there do I see...

My mother, and my sisters, and my brothers.

'Lo, there do I see... The line of my people...

Back to the beginning. 'Lo, they do call to me.

They bid me take my place among them.

In the halls of Valhalla...

Where the brave... May live...

...forever.

Link to comment
Share on other sites

Factotum

http://www.imdb.com/title/tt0417658/

Na osnovu romana i nekih prica Bukovskog. Met Dilon u ulozi Henrija Kinaskog, sigurno njegova najbolja uloga ikada. Film je cudan. Knjige su mnogo bolje, ali su odlicno prenete, to je ono sto je mene zbunilo. Da napomenem da je film uzasno spor, mada ne zelite da se prekine. Eto.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

pogledao ponovo directors cut Leona, i ono...i dalje mislim da Leon nije retardiran nego autistichan... uglavnom genijalnih scena ima, samo gledati lica ljudima na ekranu i vec je super...

ovo me podseti da napishm nesto u tv heads upu... =o)

Link to comment
Share on other sites

kad smo kod serija, obavezno NEMOJTE gledati gilmorove (ne znam tachan naziv:).

nema radnje, nema zapleta, nema chak ni trunke humora koji bi od serije napravio razbibrigu... a gluma je u najboljem sluchaju dovoljna za medjunarodni sud pravde. NAJgori dijalozi ikada, a ako i nije najgori sam tekst, onda je to u svakom sluchaju interpretacija istog. ako pogledate 1 minut bilo koje epizode prvo shto vam upada u ochi je taj prokleti veshtachki dijalog koji ne ostavlja jednu milisekundu pauze izmedju rechenica koje izgovara ili jedan lik, ili naizmenichno dvoje ili vishe likova.

ma horor kad pomislim na shta su te pare mogle da odu.

on a brighter side, zabadam od drugara neki novi nemachki film o ww2 pa javljam utiske.

Link to comment
Share on other sites

Ramize po pitnaju gilmorovih...

naravno da je u pitanju dresh, ali reci da nista ne valja je kranje losha generalizacija....skoro u svakoj epizodi ima nekoliko scena sa kevom glavne junakinje zbog koe se bukvalno i isplati gledati svaku epizodu =o)

Link to comment
Share on other sites

mozhda i jeste generalizacija, ali od 2-3 cele epizode koje sam odgledao prosto nisam mogao da verujem koliko losha serija mozhe da se napravi sa relativno jakom produkcijom.

a shto se tiche keve, pa majka mu stara, to jdino ako pritisnesh mute, magichno dugme... al' gde je tome kraj onda? mozhe tako i grand parada da se gleda :p

edit:

da ne bude da sam vechito nezadovoljan, preporuchujem onu seriju shto se davala na nekom domatjem kanalu, "8 simple rules for dating my teenage daughter". pogotovo od kada c.j. upadne u prichu. lagana komichna serija, orijentisana ka tinejdzerima ali sa dovoljno dobrog "watch&forget" humora da ne bude dosadna nikome.

Edited by Ramirez
Link to comment
Share on other sites

Uh bas mi lepo,sleglo se pivo i hrana posle doceka i sad cu lepo sam na miru da odgledamtaj Little Miss Sunshine pa bacam utiske :)

edit:odlican muski deo glumacke ekipe (grandpa wtf),ne tako dobar zenski deo i zanimljiva prica.Sama srz scenarija (disfunkcionalna porodica) i ideja za neke likove je preuzeta iz Donnie Darka ali dobro,sta je tu je.Fin filmcic :p

Edited by Hell

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...