Jump to content

pricajte.


Highl1

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

odgledah konachno The Business, solidan filmic, al sam se juche zajebao pa sam gledao Art School Confidential, definitivno zaobici

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Vizuelno jeste jako dobar, ali ako je de Palma spao na to da mu filmovi budu samo "lepi" onda jbg...

Gomila nepotrebnog sranja je nabacana u film, pricha je razvodnjena, motivacija likova ne postoji, gluma ispod proseka...a da je vizuelno fascinantan jeste. :D

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

i meni, neverovatno je dosadan crtac, iako mi je vecina skroz ok

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

da, da, mnogo, shtamparska greshka sry nece se ponoviti ;[

AHA

SAD VIDIM ZASHTO IMASH DUPLO VISHE POSTOVA OD MENE

ZATO SHTO SI SE JOINOVAO JUCHE :]

@topik

pocheh da gledam novi italian job al me nije neshto drzhao pa sam ga batalio. vecheras gledam starog dobrog dobermana dame i gospodo :]

ah sjeti se djetinjstvaaaaa

Link to comment
Share on other sites

Upravo odgledao domaci amaterski film, koji je slucajem bas subotichki. Interesantno. Radnja je manje-vishe klishe. Lik je anonimus u drushtvu, sestra narkoman, keva i cale u procesu razvoda, lokalne bitange itd. I pored nekih interesantnih kadrova, glavna zamerka je kompozicija, gluma, montazha tj. svi elementi shto chine film, osim inicijative. Realno, nije ni moguce napraviti bolji film bez ozbiljnijeg istrazhivanja i vezbi (mozhda je cilj bio napraviti film u shto kracem roku?!). Shto dovodi do utsika da je cela stvar kao skica za buduci film ali ipak interesantno kao projekat.

Kad' se samo setim vremena kada sam lichno mislio da je film ostvariv sa dva shtapa i parche kanapa [drinker]

Link to comment
Share on other sites

Gledao sifra Sabljarka , frapirao se koliko je dobar film , da sam znao da je takav , gledao bih ga ranije , jebeno ga imam na Dvix-u bar godinu i po , skuplja prasinu po stolovima , ali sam kontao da je neko sranje , jer ne volim "hakerske" filmove.

Takodje veliki plus , ko bude gledao , videce GOLE SISE HALI BERI , OMG ZATO SAM GLEDAO!

Hladnokrvnost Dzontrinog lika je toliko nadrkano , uf...

Edited by Longleyy
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...