Jump to content

pricajte.


Highl1

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

danas sam odgledao supermen returns i nisam nesto odusevljen. Film nije los, glumci su dobri, ali se chini kao da je deo sa leksom lutorom suvishan u filmu, jer je maksimalno jedna cetvrtina vremena u filmu posvecena sukobu supermena i lutora. Ostalo se svodi na odnos Lois Lejn i Supermena. Ono sto mi se dopada je kako su iskoristili neki stari, neiskorisceni audio snimak od Branda i ona fora da je klinac sin od Supermena.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Danas sam gledao "Egzorcizam Emili Rouz", film nije losh, mada ima par delova koji smaraju, ali je sve u svemu ok. Danas sam takodje (po prvi put i zhivotu) gledao "Leptiricu" i utisci su mi [roflmao]. Pre svega efekti, zatim neki dijalozi, pijani pop, padanje niz brda itd. Takodje, radnja je na neke momente totalno nepovezana. Sve u svemu, film je [roflmao]

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Upravo odgledah "Stargate" aka "Zvezdana kapija". Solidna pricha, ali nishta posebno, dobar film za ubijanje jutarnjeg smora.

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Upravo odgledah "Stargate" aka "Zvezdana kapija". Solidna pricha, ali nishta posebno, dobar film za ubijanje jutarnjeg smora.

stargate je svojevremeno bio [:0] meni je jos uvek [:D] nisam gledao nista, cekam da pokupim nesto od ortakinje jer mi je ivan srezao FOLDER dogville [:o)]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

pa u svakom takvom filmu imash fokus samo na jedan mali deo planete namerno da ne bi bilo "razvodnjavanja" tj mnostva nepotrebnih likova i petljavine od strane scenarista...a SG forula super funkcionishe, nije serija zabadava toliko dugo opstala i dobila spinoff...

a ja sam skinuo oba azumi filma sa torenta...nazhalost u pitanju je francuska sinhronizacija....sad nije sto ne znam ni frncuski ni japanski nego mi fancuski kvari ugodjaj pa mi se ne gleda...imam engleski subs apa cu da pogledam ovih dana...

Link to comment
Share on other sites

Superman Returns - Pochetak je odlichan, kraj je dobar, ali sredina malo smara. Ochekivao sam malo vishe akcije, ali u principu je to taj Supermen [:)] Kevin Spejsi je fino odigrao Lexa, nije izigravao neko ludilo i mogao bi da produzi da ga igra shto se mene tiche. Ono shto me je zaista odushevilo je povratak jedne od najjachih muzichkih tema svih vremena \o/

Sad je pitanje shta ce se deshavati u sledecem Supermenu s obzirom da su pokrenuli novu temu.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Ja ovih dana ponovo pokusavam da odgledam the party onako, odjednom./

Ali nema sanse, kolko je mene sramota dok gledam taj film :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

i ja sam gledao supermena, i nije mi se dopao toliko, ima sat vremena viska film lagano

Meni je ovo prvi film iz serije o superherojima gde mi nekako nedostaju special effects - mislim pohvalno je shto su oni reshili da naprave emotional impact, ali mi nekako fali showoff Supermenovih moci :)

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Zupermena odgledah...

[roflmao]

toliko.

p.s.: da imam 6-10 godina, film bi mi bio WOW, ne smemo zaboraviti kog su uzrasta su glavni Zupermenovi fanovi. mi, ukiseljeni dzangrizavi matorci, vise nismo ni relevantni da govorimo o Zupermenu. ipak, ovaj film je uvredljiv za svakog ko nije ordinary John Hamburger Jr.

p.p.s.:elem, sve pohvale za vecno sjajnog Spejsija. ni ovaj sto glumi Klarka nije bled koliko sam se pribojavao.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

what lies beneath ili kako su ga nasi preveli duhovi proslosti...

misel fajfer i harison ford

triler

meni se dopao, preporuka

da li neki film sa misel fajfer moze da bude losh ? [:D]

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...