Jump to content

pricajte.


Highl1

Recommended Posts

brokeback mountain

sačekao sam da film odradi par smena u bioskopima kako ne bih zgalavio na projekciji među pederima.

e, sad, film je odličan, a priča je po meni univerzalna, a sad, što je ispričana kroz dva geja (a ne npr. kroz crnca i belkinju, bogataša i siromašnu itd) je manje bitno.. ako izostavimo gejnost, film ne donosi ništa novo, ali ga to ne čini lošim.

anne hathaway je fina cica :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

The Three Burials Of Melquiades Estrada

Ooodlichan film...jedan od boljih koje sam gledao u poslednje vreme.

Zanimljiva / luda pricha.

Apsolutna preporuka.

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

Evo odgledao sam ponovo V for Vendetta, imam neki trip kad mi se svidi film mnogo moram da ga odgledam sledeci dan ponovo;)).Preporuka za ovaj film svima :).Takodje sam danas gledao 16 Blocks - Bruce Willis,Mos Def,David Morse(kome je uzgred ovo jedna od najboljih uloga ikad, stvarno je odlicno odglumeo bad cop-a:).Konstantna akcija,na pocetku malko smara ali samo dok ne pocne opsta jurnjava, e onda postaje zanimljivo.Preporuka takodje.

Edited by HellFire)

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Odgledah

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
poster.jpg

Smor je muvi, te neka naci vlada, te neki bioloshki promashaj pomeshano sa celavom Natali Portman koja je vadila film sve dok je nisu oshishali :), efekti su ok, neke spike su dobre ali uglavnom josh jedan glupi patriotski film

and

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
FirewallPoster.jpg

Ou jea, matori je neki opaki programer, pun para sa decom koja pre liche na njegovog protivika, nafilovan akcijom, spletkama, reklamama za Apple, Nokia, Dell i WinXP, ukratko tipichan no-brain relax muvi

Edited by stalja
Link to comment
Share on other sites

Da vidimo ....

Dead Like me - serija

Nakon godinu dana traganja (zapravo tragao sam dva dana, onda odustao, pa se pre dve nedelje podsetio ;)), drugar Luka mi je srezao Dead like me nakon sto sam procit'o review u RUSHu. I da, sve ono zbog cega mi se dopala ta jedna epizoda sto sam je odgledao na HRTu pre godinu dana, jos uvek je tu. Ako mislite da bi vam se dopao taj vid komedije, malo morbidnog i crnog humora, zanimljive radnje i uopste price oko smrti i zivota posle toga, ne propustite. A za detaljan review cekirajte rush13 :)

V for Vendetta - film

Za razliku od stalje, ja nemam tako negativan stav prema filmu.

+ Hugo ciji je glas fantastican za ovakve uloge (i za sve druge uloge ;))

+ Natali koja je simpa i kad je tjelava ;)

+ Full violence&gore scene fajta (krv na sve strane)

+ Zanimljiv taj osecaj diktature, televizija sa politickom propagandom i zabavnim programom za zabavu masa, policijski cas, ovo ono ...

- 2.30h je previshe za ovakav film.

- Oko 1:30h dela filma dolazi do velikog smora, dok ne krene finalni fajt.

- i sigurno jos ponesto sto sam zaboravio.

Sve u svemu, po meni zanimljiv film, mada nema nikakvih puno specijalnih efekata, niti oni od vas traze da film gledate u bioskopu, DVD kod kutje je sasvim dovoljan.

Link to comment
Share on other sites

Odgledah i ja V for Vendetta i meni se dopao film. Prica je slabija od one koju sam ocekivao (izgleda da je gej lobi i ovde dao koj dinar), ali sve ostalo mi se dopalo. Svi plusevi kod Luckyja + meni nije bio dosadan. Inace odlicna gluma svih u filmu. Strip bi trebalo procitati, ali to ce vec biti u sledecem broju RUSH!-a.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Top Gear Winter Olympics

Zimske Olimpijske igre sa kolima

hokej sa suzuki swift-om

bob vs neki micubisi evolution valjda

mini moris kako sa raketnim pogonom ide na skakaonicu

...

Lucky prekostura dobijam Pretendera sve pa cemo se dogoviriti ako oces da ti rezem

Link to comment
Share on other sites

Lucky prekostura dobijam Pretendera sve pa cemo se dogoviriti ako oces da ti rezem

dogovoreno :)

bob vs neki micubisi evolution valjda

Definitivno mi je najbolji ovaj segment te emisije, a verovatno i mnogima drugima, posto je jedini repriziran iz nekog od proslogodisnjih izdanja. A impresivan mi je onaj vozac sto je odradio 2km staze za minut, po onom ledu i snegu, uz one krivine.

Link to comment
Share on other sites

поново сам одгледао Коначни хоризонт, и поново могу да кажем да је то најбољи хорор у последњих 10 година.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Konachni horizont je onaj film sa svemirskim brodom koji je bio u paklu i vratio se nazad? Nije losh filmic - najjachi u tom filmu je onaj crnja koji prezivi do kraja iako ga ceo film izbacuju u svemir [:D]

Ovih dana se drogiram Galaktikom (ovom novom), gledao sam josh i Legend of Zorro - simpa filmic, onako za razonodu [:)]

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

поново сам одгледао Коначни хоризонт, и поново могу да кажем да је то најбољи хорор у последњих 10 година.

Jako, jako dobar! To je jedan od onih filmova koje odgledam od polovine pa na forumu jurim kako se zovu, to su po pravilu dobri filmovi ;) Sve u svemu, sjajan, ne bih bash rekao da je najbolji horor u poslednjih 10 godina, ali se mozhe reci da je jedan od najboljih.

Link to comment
Share on other sites

U poslednja 2-3 dana sam gledao vishe porodichnih komedija i tih simpatichnih filmova :)

Keeping Mum

- simpatichna komedija sa Rowanom Atkinsonom, koja ima zanimljiv obrt, i kriminalnu crtu:)

Cheaper by the Dozen 2

- loshiji nego prvi deo, ali ok isto za opushtanje + Carmen Electra :)

Yours, Mine and Ours

-onako, na momente smeshan, ali ipak najloshiji od ova chetiri filma koje sam gledao

The Terminal

-odlichan, Tom Henks odlichno skinuo ulogu "Rusa", zanimljiv kraj i nesvakidashnja pricha

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Revolver

Jason Statham,Ray Liotta Guy Ritchie (Lock, Stock and Two Smoking Barrels,Snatch)

Hmm,ova psiho/krimi/akcija/drama/stagod:) je fantasticna u svakom pogledu.Jedina mana moze biti ta sto film previse ocekuje od gledaoca (zato i ima tako mali rating na imdb-u,pogledajte koliko desetki i kecheva ima:).Morao sam dvaput da odgledam da bi skapirao neke stvari. 9/10 na mojoj skali:)

Edited by HellFire)

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

[Revolver

Jason Statham,Ray Liotta Guy Ritchie (Lock, Stock and Two Smoking Barrels,Snatch)

Hmm,ova psiho/krimi/akcija/drama/stagod:) je fantasticna u svakom pogledu.Jedina mana moze biti ta sto film previse ocekuje od gledaoca (zato i ima tako mali rating na imdb-u,pogledajte koliko desetki i kecheva ima:).Morao sam dvaput da odgledam da bi skapirao neke stvari. 9/10 na mojoj skali:)]

Gledao sam i ja juce Revolver. I uopste ne znam da objasnim o cemu se radi u filmu [?] Ko je ustvari Gold?? Sta znaci na kraju filma ono:"Mrtvog coveka ne mozes da ubijes." Nisam nesto skapirao film. mozda cu morati i ja opet da ga odgledam [:)]

'Lo, there do I see my father. 'Lo, there do I see...

My mother, and my sisters, and my brothers.

'Lo, there do I see... The line of my people...

Back to the beginning. 'Lo, they do call to me.

They bid me take my place among them.

In the halls of Valhalla...

Where the brave... May live...

...forever.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...