Jump to content

pricajte.


byp_

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sta da ti kazhem, ja sam prava ljudina ... ali hvala ti sto si me i ovako javno pohvalio. Ne bih naravno voleo da znam ko je taj drugi nesrecnik :>

Njegov iskaz moze da se tumaci i u smislu "imam jednog coveka i Luckyja", tj da ti ne spadas u ovu prvu kategoriju :)

Ma nije on spreman za Bigz ... mozhda samo na RHH mozhe da svrati. Covece, mislim da sam Srbu poslednji put video uzivo ono, 1998 u Skadarliji. Ne bih ga na ulici prepoznao, a verovatno ni on mene :)

Bio je on na RHH-u pre jedno dve godine cini mi se, znam da ja nisam imao kola i da smo se vracali basem nas dvojca, Kole i Aya. Mislim bar da je bilo samo pre dve godine.

Prvi put posle nekoliko dana sam dosao kuci pre 21h, to ce jos i na dobro da izadje jer cu pozavrsavati neke stvari usput.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Analizirajuci topic, dosao sam do spoznaje da bi naziv topica trebalo promeniti u "fizoloske potrebe i ja"

a jao ... :))) sjajno ... mada ipak, i ti previshe hoces. Ono, topic je opusten, pricajte sta radite ... i to je neki rad. Sad sto ljudi nemaju sta zanimljivije da napisu u nekom trenutku, druga je stvar. Ja i dalje drzim da je ovaj topic (zapravo prethodni pa ovaj nastavio) pomogao opustanju clanova foruma, zblizavanju i poboljsanju diskusije.

Evo ja sam danas sredio za studio sa ekipom, prekosutra prenosimo opremu, u subotu pocinjemo da radimo na "novim projektima" ili "novom materijalu" (da se posluzim narodnjackim izrazima :)),

A 'di vam je studiJo?

@Lucky: gad dem ju! Penalis coveka sa manjkom krvi :)

NEgo sada si me bas bacio u razmisljanje sta bi moglo da znaci "variti krv" :)

Hehe, pa nije, nego je ispalo zanimljivo. A variti krv ... ne znam, neka kombinacija varenja trave i bockanja u venu? Daj da pitamo branka kockicu, kapiram da zna nesto vishe o tome.

Inache gledam multiprenos ... fudbal na b92 i bonda na bk. Bonda mozhda ne bih ni gledao da nema Femke ;)

Link to comment
Share on other sites

Njegov iskaz moze da se tumaci i u smislu "imam jednog coveka i Luckyja", tj da ti ne spadas u ovu prvu kategoriju :)

Stator style :

10 PM Ivan_

20 PRINT "Sherlok potreban!"

30 INSERT "sherlok.jpg"

40 IF 30 = TRUE THEN GOTO 60

50 GOTO 10

60 PRINT "Zahvaljujem!"

Bio je on na RHH-u pre jedno dve godine cini mi se, znam da ja nisam imao kola i da smo se vracali basem nas dvojca, Kole i Aya. Mislim bar da je bilo samo pre dve godine.

OndaK nije ni cudo sto smo se mimoisli :)

Link to comment
Share on other sites

Napokon sam se vratio.Mesec dana nisam imao telefon.Smorio sam se k'o mach u kamenu.Mesec dana bez WOW-a i RUR-a.Pocheo sam da kriziram a nisam hteo da probam da igram neshto.

Danas mi napokon prikljuchili telefon i ja se ponadao sad cu da igram WOW kad ono prc.Drug me ispalio, rekao mi da ce da mi donese patch pa nije.Ja retard chekam 2. retarda umesto da ga lepo skinem sam.

Sutra ujutru u shkolu.Imam pismeni iz hemije koju nisam pipno.Nemam chak pojma ni shta radimo.Prepisacu za 3-4 to je sigurno. [^]

Skidam pesmu pa da je prebacim na mp3 player i odo na qnt.

.

Link to comment
Share on other sites

gledao sam bonda na bk, glupavo i zabavno, cice su ok u ovoj epizodi ali kola razočaravaju.. no jebi ga, ne može ni džems bond da ima sve u životu..

slusali brian ena i uzivali u mirisima timijana

izvini, dečko, jesi li ti gej?

Stator style :

10 PM Ivan_

20 PRINT "Sherlok potreban!"

30 INSERT "sherlok.jpg"

40 IF 30 = TRUE THEN GOTO 60

50 GOTO 10

60 PRINT "Zahvaljujem!"

bu da lo

svet je fino mesto za biti u ponovo.

izvini, dečko, jesi li ti gej?

Link to comment
Share on other sites

u bigzu bte

Daj detalje ... sta se stekas ... da navratim malo nekom prilikom, da cujem te "studijske" stvari, posle mogu da se hvalim da sam ih cuo pre drugih :> naravno ako primate goste. Znaci ono, levo/desno krilo, koji sprat i to ... ako nije tajna naravno :)

Napokon sam se vratio.Mesec dana nisam imao telefon.Smorio sam se k'o mach u kamenu.Mesec dana bez WOW-a i RUR-a.Pocheo sam da kriziram a nisam hteo da probam da igram neshto.

Dobrodosao nazad :)

bu da lo

Nesto mi se izgleda kod zajeb'o, nije trebalo ovako da ispadne :>

Inache sam jos malo pikao F.E.A.R., nadjoh vremena, vec od sutra krece vreme tekstova, pa kao malo ... nije losha igra, skroz mi se dopada. Malo krece da smara u jednom trenutku (mislim da je to oko sredine) ali se onda malo izvuche "horor" scenama, i tako. Ko mozhe da je igra, neka isproba, ok je zabava.

Link to comment
Share on other sites

@ Lale

Pravo da ti kazem, ni ne znam gde smo, onaj lavirint od ulaza, liftova, spratova i stepenica mi nije jos sasvim najjasniji :)) Kad se malo skontam, cucemo se pa da banes na chaj :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

pijem fuka, pa u opstinu da odnesem papir na kom pise da me bole kurac da idem u vojsku ikada, pa na likovno, malo cetkica, tempera i hamera...

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

Pravo da ti kazem, ni ne znam gde smo, onaj lavirint od ulaza, liftova, spratova i stepenica mi nije jos sasvim najjasniji :)) Kad se malo skontam, cucemo se pa da banes na chaj :)

Dobro, mog'o si lepo da kazhes da neces da nam otkrivas gde ste, jer te je blam da nas pokazes drugarima sa kojima saradjujes, nas ovako muzicki neobrazovane (za taj smer kojim se vi bavite ;))

Opusteno samo, kapiram da ste sigurno na sedmom, jer ispod toga obicno ne daju muzicarima da se motaju, samo da jos tacno odredimo gde. Inache nije nista tesko za skapirati, imas levi i desni blok, po tri lifta u svakom, oko njih idu stepenice a jedini izuzetak je sedmi sprat koji nema lift i koji citavom duzinom povezuje levi i desni blok. U desnom je i ona "kula" u kojoj su jos tri sprata do kojih isto ides samo peske.

Poziv na caj naravno prihvatam, a ne treba da spomenem da funkcionishe i u obrnutom smeru, kad se smoris od produkcije, moz' slobodno da dodjes do nas, imamo i mi koji chaj, mada nisam u bigz doduse preneo "tesku artiljeriju" u vidu pravih chajeva, jos uvek su samo oni u kesicama.

Inache sam jutro docekao uz mirise sjajne babine pite sa mesom i zeljem ... Nista bolje od toga, uz jogurt. Jedini je problem sto je baba izgleda odlucila sve da nas ubije, posto pita otprilike pliva u ulju, ne znam sta joj bi, obicno tako ne pravi. Morao sam parcice malo da odlozhim na ubrus da se iscede, ali kada smo prevazisli taj manji problem, odvalio sam se od jela :)

pijem fuka, pa u opstinu da odnesem papir na kom pise da me bole kurac da idem u vojsku ikada, pa na likovno, malo cetkica, tempera i hamera...

Nije valjda opet dosao taj deo godine? Brate, i oni znaju da smaraju ... nista, moram da idem do faksa po potvrdu da sam student, skroz sam zaboravio na to.

Link to comment
Share on other sites

Inache sam jutro docekao uz mirise sjajne babine pite sa mesom i zeljem ... Nista bolje od toga, uz jogurt. Jedini je problem sto je baba izgleda odlucila sve da nas ubije, posto pita otprilike pliva u ulju, ne znam sta joj bi, obicno tako ne pravi. Morao sam parcice malo da odlozhim na ubrus da se iscede, ali kada smo prevazisli taj manji problem, odvalio sam se od jela :)

liek wtf!!!11~

juče nisam bio kod ćaleta na ručku, ići ću danas.. plus dolazi keva sa sela da pozavršava neke stvari, vraća se popodne, tako da ću imati frke i s njom, pre nego što uveče odem kod čika-zube da mi izvadi još jedan umnjak. sreća radost.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam koji mi je u zadnje vreme se dizem oko 8 bez budilnika...

blejao malo na netu,otisao qpio nesto da jedem i kocu...

ucio psihologiju (danas imam test zatvorenog tipa,samo odgovori "da" i "ne" ali ima negativnih poJena tako da user ne dolazi u obzir,wish me luck!)

sad treba da rezem nekoj drugarici disk i palim u skolu...

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...