Jump to content

SERONJA IZ PRVE BEOGRADSKE


Recommended Posts

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

^^^Jebao bi im mater!!!

Tako isto i na chasu...

znaci hocu da se upisam u gace,a prof. nece da me pusti napolje,kad bih se kojim slucajem ispisao u korpu na sred casa odma' bih bio izbacen...

a kad smo vec kod ukora ja sam u osnovnoj dobio ukor zato sto sam pobegao sa testa iz fizike i kad me razredna pitala zasto ja rekao:"pa bolje da pobegnem nego da dobijem keca!!!"

i 'ladno mi zbog toga zabila ukor,matora kravetina!

hitler jungen a

Link to comment
Share on other sites

dragi kili,

ostavi moj posao meni, a ja ću tvoj tebi. znači, ja upozoravam korisnike i bacam hejt, a ti piši odvale i hakuj forum.

unapred zahvalan,

tvoj prijateljski komšija admin,

ivan_

Link to comment
Share on other sites

Jeste da je topic digunt iz mrtvih al ep1c-ova prica me podseti na nesto...

Znaci idemo ortaci i ja u skolu,bus 23,kod sajma,guzhva sabija.Ne mozes da se drzis za sipku.Inace to je onaj bus sa senzorima na vratima.

I sad vozacu se smucilo da na svakoj stanici prica preko mikrofona ''moze srednja vrata'' itd..

I tako popizdi i nekom seljaku na prednjim krene:Ajde choveche sidji sa vrata,ne mozemo da krenemo!

-Pa sto ne mozesh da krenes?Bole me...

Pa budalo imaju senzori,pomeri se sa vrata da krenemo!!

-Ma bre boli me kurac,izbaci senzore van stanice!

Pa ti senzori su i napravljeni za takve kretene kao sto si ti,ajde sad se skloni sa vrata.

-Popushis mi kurac.

E sad cu da sidjem da ti nalupam shamare idiote jedan!!

I ladno krene on,al nije ni mogao da prodje od onih silnih ljudi tako da je stao.Posle su likovi izbacili ovog napolje i najzad smo krenuli...

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

inache ti wc-i u busu nisu ni predvidjeni za veliku nuzdu, jel :)

oni u vozu i jesu, pada sve na shine :))))))

heh, Grcka, isto maturska, i na povratku nazad, svratimo u Solun, i dali nam free da blejimo po gradu (kupovina jel), i tempiram ja nazad da se vrnem na vreme, ortaci mi se negde izgubili i vracam se sam, i prikenja mi se opako. Jedva nadjem neki restoran, i trk nazad i vidim busevi stoje, ljudi napolju dzedze i bleje, pochinje kisha ja 'uh taman sam stigao pre kishe' ulazim u bus da ostavim stvari, izadjem napolje do ortaka i kao 'a sta cekate?' i vidis njih 5 skache na mene: 'PA TEBE MAJMUNE' :) odem do drugog busa de mi riba bila, ona sine sva u suzama mislila da sam se izgubio, kaze posle, profanka iz busa uzela mikrofon i kao 'stigo ti je decko, prestani da places' :))

Link to comment
Share on other sites

inache ti wc-i u busu nisu ni predvidjeni za veliku nuzdu, jel :)

oni u  vozu i jesu, pada sve na shine :))))))

heh, Grcka, isto maturska, i na povratku nazad, svratimo u Solun, i dali nam free da blejimo po gradu (kupovina jel), i tempiram ja nazad da se vrnem na vreme, ortaci mi se negde izgubili i vracam se sam, i prikenja mi se opako. Jedva nadjem neki restoran, i trk nazad i vidim busevi stoje, ljudi napolju dzedze i bleje, pochinje kisha ja 'uh taman sam stigao pre kishe' ulazim u bus da ostavim stvari, izadjem napolje do ortaka i kao 'a sta cekate?' i vidis njih 5 skache na mene: 'PA TEBE MAJMUNE' :) odem do drugog busa de mi riba bila, ona sine sva u suzama mislila da sam se izgubio, kaze posle, profanka iz busa uzela mikrofon i kao 'stigo ti je decko, prestani da places' :))

jako slicna situacija samo u sred Rima... i nisam kasnio zbog kenjanja nego zbog toga sto su me uvatili u shopliftingu kad sam dizao neku nike ol skul tresu [:I]

Link to comment
Share on other sites

mnooogo dobra trenerka bila.. prosto me dozivala, a ja vec imao nekakva iskustva. Sta ces... mlado, pijano i drogirano na exurziji u Italiji, sa skromnim dzeparcem [;)] plus je to nike 'ebeni, nikad ne bih krao ortake [:D]

@topic

a da i zakasnili ja i ortak na bus dva dana pre tog nemilog dogadjaja isto u centru Rima i to bas zbog toga sto nismo klonjaru nigde nasli, pa morali do McDonalds-a prvog da svratimo.... i autobusi zapalili bez nas [:(]

sreca u nesreci je da smo se na mestu gde su trebali da budu busevi nasli sa neke 3 devojke iz nase skole koje su takodje kasnile... i sve onako uplakane... a sve dobre ribe (2 bas extra na koje se pola skole przilo)... greota da ih ne utesis [;)]

i jos jedna dobra stvar je sto je to ipak Italija i postoji metro, 'fala bosku, s'kojim smo se vrnuli do hotela

Link to comment
Share on other sites

na krfu, na ekskurziji, pre tacno 17 dana, imali mi slobodno vreme i ortaku i meni se extra kenjalo ali u onom starom gradu ne mozemo nigde da nadjemo wc, nijedan restoran, kafic, nista

kao muve bez glave jurili pola sata dok nismo upali u neki kafic koji je, konacno, imao javni wc, da kazem

sine koje je to olaksanje bilo

a ja inace kenjam nekoliko puta dnevno, imam stomacne tegobe :)

isto na sred auto puta neki ortak trpeo nekoliko sati i kad vise nije mogao da izdrzi vozac stane na sred i on onako iza busa se olaksa

vide ga ljudi iz kola, ali to im je prvi i poslednji put, tako da opusteno :)

Link to comment
Share on other sites

evo nesto sto sam video relativno skoro (2meseca),vozim se 37 i neke 2 klinke(~14god) silazile, i neki deda uzme i popne se sa njihove strane ne daju ci im da sidju,i one njemu izvinite mozemo li da sidjemo a on ce na to, mozete samo da me uhvatite za kurac, ceo autobus onako se okrenu ka srednjim vratima i ne znam sta je ljudima prolazilo kroz glavu STRASNO, sledeca situacija 37 popodnevni spic puna i sada zaboli se neki klinci na zadnja vrata, i dolazi zena oce da udje i kaze izvinite je li ima mesta, kad ce klinac na to pa ima, i ona pocne da se penje i da se gura ne moze da se popne u bus,kad ce on opet na to e izvinite zaboravio sam da vam kazem "ima mesta al u drugom busu"samo mi je pao mrak

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Kada svi o kenjaju prichaju :P

Situacija, exqrzija Bech, April ove godine, ortak i ja u meku, gladni posle 8 sati obilaska Becha i ne izlazhenja iz busa, naruchujemo svaki 7 hamburgera, big mac, veliku kolu, 2 porcije pomfrita i veliki shake... Onako odvaljeni sedimo u nekom separeu, tek dolazi razredna, a joj deco, sad necemo 5 sati izaci iz autobusa... A joooj, a nas boli stomak... Odma smo onako iskusno otishli u mekov wc, tamo obavili posao i uzhivali u putu, koliko god je to bilo moguce ;)

Link to comment
Share on other sites

mda, ja u atini videh natpise po buticima nekim (na srpskom):

"Molimo vas, nemojte krasti"

misssiiiim

Ja sam video u paraliji "Srbi ne kradite" ...

E da... Zadnji dan u paraliji ja reko da potrosim jos nesto evra sto mi je ostalo.. I navatam ortaka i dve ortakinje da idemo malo po gradu da se istroskarimo. I stanemo u neku radnju i vidim majicu "Hellas" sa grckom zastavom bez rukava i tako tu gledamo okolo, ja trazio neku bolju ako ima i ipak izaberem onu pre. I sad zena mi uzima, gotovo otima iz ruku kad sam joj rekao da ocu tu majicu da uzmem, otrcava do kase, ostavlja tamo i istrcava brzo nazad da vidi da li su ortakinje i ortak ukrali nesto...

Missiiim stvarno ali ipak moras da razumes srbi idu na ekskurzije i da kradu sto je jos strasnije od ovih natpisa itd...

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...