Jump to content

Weapon of choice


Recommended Posts

  • Replies 123
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hmmm da se prisetim arsenala mojih najmilijih....

Cale: Kaish, ruke (shamari), noge, i jednu papuchu

Keva: uglavnom shamari i papuche

I baba me isto pizdila varjachom stalno, a onda sam joj jednom prilikom oteo varjachu iz ruke i polomio je, i od tad pa nadalje me vise nije tukla.

Kad sam napunio mislim 14 ili 15 godina nisu vise smeli da me biju, zato sto sam im pripretio da cu da vratim ukoliko me udare.

Link to comment
Share on other sites

Ja nikad nisam dobio batine [:)]

(ko pocne hate samo da zna pa moze da mi ga po.....)

Zato si takav kakav jesi [:D]

Hmmm da se prisetim arsenala mojih najmilijih....

Cale: Kaish, ruke (shamari), noge, i jednu papuchu

Keva: uglavnom shamari i papuche

I baba me isto pizdila varjachom stalno, a onda sam joj jednom prilikom oteo varjachu iz ruke i polomio je, i od tad pa nadalje me vise nije tukla.

Kad sam napunio mislim 14 ili 15 godina nisu vise smeli da me biju, zato sto sam im pripretio da cu da vratim ukoliko me udare.

aaa care...that's the spirit!!

Mene keva papucom ili samarala,a cale me samo samarao...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Koliko je keva samo varjača slomila dok me je tukla ali na fazon udari mene jednom a onda u sto jer joj je bilo krivo što me je udarila i izlomi varjaču i tako svaki put, obožavao sam kevine batine :)

a matori je bio iskusan, samo je delio šamare i to od onog ponižavajućeg (kad napraviš malo sranje pa ti ga lupi čisto da se zna, a uopšte ne boli) do onog što ti se na trenutak zavrti u glavi dok ga "primaš" , koji se koristi samo u ekstremnim slučajevima.

A bakuta je u više navrata pokušala da me udari ali joj to nikako nije uspevalo zato što sam bio brži [:D]

Go then. There are other worlds than these.

Link to comment
Share on other sites

Auhhhhh :)

od 1-3 razreda...tjatja me laganim potezom digne naopako i izudara vojnim kajisem

3-6 razreda tjatja me juri kaisem i bije

6-1 srednje digao je ruke, vidim da me nije vise tukao sa istim zarom

ah da 4 osnovne ugrizao me za ruku jer sam ga podjebavao sto ne zna da mi uradi zadatak iz matematike.

No mnogo sam se vise plasio nekontrolisanih kevinih udaraca tankim zenskim kajisem.

Kada sam sa 20+ debelo razmislio nisu me dovoljno tukli. Ipak izbacen iz skole 2-gog dana 1-og osnovne + ukori nastavnickog vetja od 3osnovne do osmog (plus ukor pred iskljucenje u sestom), a sve 4 godine srednje nedovoljno vladanje.

Link to comment
Share on other sites

keva mi bash chesto lupala shamare...

i jednom kad su saznali da se vozim na tramvajima, keva poche da se dere na mene i onda tjale uleti i zabode me pesnicom... i

:

D-P5150476.jpg

btw, ovo sam slikao jedno nedelju i po dana posle dogadjaja...

btw. btw. do tada nije bilo nikakvog vetjeg nasilja...

btw. btw. btw. pre nekih god i neshto

btw. btw. btw. btw. tad sam imao poooooono bubuljitza... (.:

Edited by Ph0r3w3r0

Ph0r3w3r0-va privremena signa:

(u okviru Koletove aktzije "Ko-ti-je-kriv-shto-chitash-signature?")

Incest is the best, put your sister to the test

Link to comment
Share on other sites

do 12. godine me je tjale ponekad tuko' i to samo samo ako sam bash bash preterao. keva me nikada nije udarila (sem one tjushke kao fora da se smirish kada si dete), nije smela. ostala rodbina nije praktikovala da me bije, recimo baba me je izbacila iz kutje sve sa koferima kada sam ziveo kod nje dok su mi se roditelji razvodili.. to je bilo gore od svih batina na svetu, imao sam 13 godina, kevu koju boli kita za mene, tjaleta koj se josh nije uselio u novi stan i kog nisam mogao da nadjem par dana.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...