Jump to content

Belgrade Beer Fest


urgh

Recommended Posts

Rundek rules!!!

Niasm ga ranije slusao uzivo. Likovi su nezdravo dobri :)

Kisica i blato... ma ko to jos gleda. Kao svinja sam se umazao!!!!

Koliko sam ja upratio ako ne zelite da trosite gomile para Jelenko je dobar izbor. Strana cuda su malo skupa. 100 din za limenkicu Becks-a :(

Ali 60 za 0,5 Jelenka.

Idem mi veceras i u subotu, pa gde zavrsim...

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 131
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bilo ok, jedino mi ekipa koja kao da je dosla iz unutrasnjosti (a verovatno i jeste) ide na rac s vremena na vreme, al' boli me paja.

Video sam 7 super zena za celo vece, kapiram da je malo, nije da imam neki mega ukus.

Znaci majmunarija :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

hohoh tukli rundeka

Beogradski dnevni list "Blic" preneo je vest da je hrvatski muzičar Darko Rundek, nekada pevač rok sastava "Haustor", pretučen u petak ujutro u Beogradu.

List navodi da je Rundek pretučen u Knez Mihailovoj ulici, 19. avgusta oko pet ujutro, kada se sa dve prijateljice vraćao sa koncerta odr

Everytime I cross the line

I push the boundaries out a little...

Link to comment
Share on other sites

List navodi da je Rundek pretučen u Knez Mihailovoj ulici, 19. avgusta oko pet ujutro, kada se sa dve prijateljice vraćao sa koncerta odr

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

LOl

gledo sam ja lika koji se pobio sa drvetom sutira i udara drvo bez razloga :)

Koje inache razloge mozesh da imash da bi se pobio sa drvetom? [:D][:p]

Nisam bio, doshao jutros sa mora, ali bih ishao sutra uveche, a chuh da je pomeren u Barutanu (ili Summer Bassment), pa ako neko ima sigurnu, proverenu informaciju (©Kristijan)...

Link to comment
Share on other sites

Ja bio, malo pre se probudio :)

Jos smo trebali da se nadjemo sa Krukom and kompanijom ali nas zamlatele neke dve bitcharke i previse jelen piva tako da smo u 6 sati ujutru zavrshili na novom beogradu trcheci nazad na autobusku stanicu..

tako da se izvinjavam svima :)

Necu da pijem u tako neumerenoj meri vise, lose je to za mene .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...