Jump to content

Belgrade Beer Fest


urgh

Recommended Posts

  • Replies 131
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dobro, Ginis je na malo boljem mestu nego prosle godine :) Inace, danas sam gledao prognozu, kazhu kisha svih dana do kraja nedelje, tek od ponedeljka bolje vreme. Ono dole, pa josh kisha, uzas ... mis'im, oticicu da vidim sta se tu desava, ali bice blata preko glave.

Link to comment
Share on other sites

nene,nego pivo 100 dinara,pa jelk idu i neke kurve(tj ti)uz to?;)

chovek bi pomislio da ce posle onolikih guzvi malo bolje organizovati prostor,ali ne imaju bolje ideje izgleda.u svakom sluchaju shtandovi su otvoreni od 10 ujutru:))

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

e da, lale po onoj guzvi, mraku, blatu i buci vadi mapu i pita nadrkanu ribu koja tochi 7638237648 pivo e, a zar vi niste stand broj 22? 

Nema sta da pitam, jasno je gde je Ginis stand, ne mozes da ga promashis :) Samo nemojte da okasnite na RHH, da ne bude problema :)

Link to comment
Share on other sites

meni je bilo super :D

jedino shto sam potroshio vishe nego shto sam planirao... ali vredelo je...

btw. bar sam se slatko ismejao...

gledao sam lika kako mrtav pijan pokushava da pogodi drugog sa 2-3 metra razdaljine limenom stolicom... i promashio je... a onda su ga panduri prilepili za zemlji... bar ga nisu pretukli pred svima...

Link to comment
Share on other sites

Jedan LEEK je zaspao u bari (onako kao daska lezi),pa ga je jedno 5-6 policajaca odnelo :)

Ali najaca fora idu dve medicinske sestre i prilazi im neki baja mrtav pijan : "Izviniteee,jer ste vi higienicarkeee"...Ili kad smo se vracali neki lik ide na sred ulice u suprotnom smeru i peva nesto, zaustavio kompletan saobracaj...Ili jedan leek se istripovao stoji i broji ljude na ulici koji prolaze (ono tipa 198,199) i prica kako ne ide kuci dok ne izbroji do milion..

To je ono sto sam uspeo da opazim :)...

------------------------------------------------------------------

SteX.jpg

....Watch the master. Follow the master. Be the master....

------------------------------------------------------------------

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...