Jump to content

Sharm el Sheik


Recommended Posts

Svi ovi napadi su odgovori na Americku i Nato invaziju na bliski istok, terorizam je novi nacin ratovanja, ko bi normalan usao u direktan sukob sa Amerima i Nato paktom, sem nas naravno :)

It's kinda hard when you don't know the meaning, but everything happens for a reason

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja idem u bugarsku na kupanje i tekilu za dz :) mislim da oni nisu nikome nista skrivili :) za sada

zar je cudno da se vraca svim drzavama koje s jedne strane podrzavaju terorsite a sa druge strane 'vode rat' protiv istih ... sasvim za ocekivati da dodje do ovakvog vida 'kolateralne stete'

mene samo brine sto je bosna tako blizu.... da ne padne nekoj budali na pamet nesto ovde da podmetne...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ja idem u bugarsku na kupanje i tekilu za dz :) mislim da oni nisu nikome nista skrivili :)  za sada

Imaju trupe u Iraku, tako da su potpuno ravnopravne sanse da budu napadnuti kao i Spanija 11.03.2004.

Ali da je jeftino sam i ja cuo :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

hehe mi stvarno jesmo sigurni poshto terorsiti ovde ni nemaju shta da traze, a i znaju da mi mrzimo i ameriku i zapad, a i da zapad misli da nasha zamlja pruza utochishte teroristima i da kod nas kriminal visi na svakom coshku i da samoubice trche slobodno ulicama i tako dalje i tako dalje, uglavnom sigurni smo ;)

i ja bi im se svetio da mi ulaze u zamlju ali ne na ovakav nachin, da stradaju nevini, vec na neki drugi profesionalniji nachin ... :P

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da su ti svi napadi dela crnogoraca,po semi "Zaplasi srbe i napuni primorje"...

Licno mislim da teroriste mogu da povuku za kitu,mnogo su opasni i nepredvidljivi,samo da se ne naloze na srbiju...i jel se neko zapitao zasto nema teroristickih napada na SAD mislim posle NY

Edited by ZIVP
Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da su ti svi napadi dela crnogoraca,po semi "Zaplasi srbe i napuni primorje"...

Licno mislim da teroriste mogu da povuku za kitu,mnogo su opasni i nepredvidljivi,samo da se ne naloze na srbiju...i jel se neko zapitao zasto nema teroristickih napada na SAD mislim posle NY

Bush reko'.. "netjemo vishe nashe slatke amerikance, ajmo sada nashu bratju evropljane malo."

Link to comment
Share on other sites

Ali da je jeftino sam i ja cuo :)

Jeste, 10 dana 125 evrova nocenje sa doruchkom hotel 2*lux bazen, sauna 200 m od mora... uplatio sam danas [xx(], sad nema nazad...

Topic: Lik, neki analitichar na RTS-u kaze da egipat i tursku napadaju zbog vlade jer nije muslimanska, iako su to muslimanske zemlje, ima i rech za to ali pamcenje mi je pacovsko tek sam ustao. I mislim da i oni imaju trupe i iraku, ali nebitno...

Ja ne nosim gace.

Falcon.jpg

Nikada i nisam.

Link to comment
Share on other sites

u turskoj posebno, a i u egiptu izvrseno je razdvajanje drzave od crkve, sto verovatno smeta muslimanskim fundamentalistima. Btw ovakvi problemi nisu karakteristichni samo za zemlje bliskog istoka, jer je u Americi proshle godine jedan sudija postavio unutar suda tablu sa deset biblijskih zavoda, koju je policija htela da skine ali nije uspela zbog demonstracija redneka, koji su okupirali sud... tek nakon odluke vrhovnog suda tabla je uklonjena...

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...