Jump to content

FK Partizan


noodle

Recommended Posts

ja se vracam iz shkole i idem u kladzu da vidim kvotu na x kad ono - NEMA... chuda li chuda

o pa naravno...primetio sam ja da svaki put kad izgubi partizan tekma je namestena...mora da je timok platio suvim zlatom posto je poznat (kao i 99% nasih klubova) kao veoO0ooma bogat klub...

Tisina bre kako vas nije sramota!?

Tako sam mogao i ja da kenjam za psv i zenit,gistro Dzaja prodao tekme...ko vam je kriv...

verujem da ste prodali protiv makabija...

ali VOzdovac,Timok...strasno....

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 419
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kolko je to dao timok, 500eura i 2 vola na raznju ? :))

nemojte biti smeshni, nemaju oni pare za leba,a kamoli za kupovinu tekme, uvek vam je neko drugi kriv.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

da ne ulazim u to dal' je ova tekma sa Timokom nameshtena (nemam nikakav info :), ipak moram da informishem ostale znalce da pojam "nameshtanje" ili "prodavanje" tekme ne znachi automatski i to da jedan tim plati drugome da izgube (u ovom sluchaju Partizan-Timok) vetj su i mogutja (i chesta) nameshtanja i dogovori sa kladionicama jednog (drugi klub ne mora da zna uopshte nishta o tome ako to nije potrebno) ili oba kluba.

To je kriminal i u takvoj formi ga ima svugde, pochev od politike i "usluge za uslugu" fazona.

Link to comment
Share on other sites

da ne ulazim u to dal' je ova tekma sa Timokom nameshtena (nemam nikakav info :), ipak moram da informishem ostale znalce da pojam "nameshtanje" ili "prodavanje" tekme ne znachi automatski i to da jedan tim plati drugome da izgube (u ovom sluchaju Partizan-Timok) vetj su i mogutja (i chesta) nameshtanja i dogovori sa kladionicama jednog (drugi klub ne mora da zna uopshte nishta o tome ako to nije potrebno) ili oba kluba.

To je kriminal i u takvoj formi ga ima svugde, pochev od politike i "usluge za uslugu" fazona.

Isto tako je valjda moguce da Partizan mozxe i da izgubi tekmu bez da je namesxtena jbm mu misxa :))))))

fml

Link to comment
Share on other sites

alo bre ma kakvo nameshtanje...

aaa pa stvarno treba da vas je sramota...

izgube od timoka, ne znaju shta da kazu i onda prc nameshtanje...

a dosad nije bilo nego se sad svi urotili odjednom protiv vas

sram vas bilo,nishta ne znate, blatite i ono malo respekta kojeg sam nekad davno imao za ovaj propali klub koji uzgred budi recheno bi mogao da se ugasi...poshto NISTA ne znaju...

Link to comment
Share on other sites

da ne ulazim u to dal' je ova tekma sa Timokom nameshtena (nemam nikakav info :), ipak moram da informishem ostale znalce da pojam "nameshtanje" ili "prodavanje" tekme ne znachi automatski i to da jedan tim plati drugome da izgube (u ovom sluchaju Partizan-Timok) vetj su i mogutja (i chesta) nameshtanja i dogovori sa kladionicama jednog (drugi klub ne mora da zna uopshte nishta o tome ako to nije potrebno) ili oba kluba.

To je kriminal i u takvoj formi ga ima svugde, pochev od politike i "usluge za uslugu" fazona.

Chitao sam topic i trazio ovo... jer sam hteo da napishem neshto slichno :D

Inache, jel' tacno ( slabo sam informisan, a chuo sam... ako nije tachno nemojte da me zajebavate :D ) da gazda Vozdovca drzi Lavove ?

Link to comment
Share on other sites

mozda je i tako (nemam ni ja info), ali u svakom slucaju dosta je bilo.

ako je futach napustio Zvezdu, red je i da ovi doajeni napuste Partizan.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

kako onda genijalci objasnjavate mesec dana sve debakl za debaklom? Kako? i to bas kada su se navijachi pobunili? Videli su da im je kraj pa rekose aj' da uzmemo shto se uzeti moze...

A to da je namesteno nisam ni jednog trenutka rekao...

kako stvari stoje posto 7 klubova ispada boricemo se za "zlatni ostanak u ligi"

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

alo bre ma kakvo nameshtanje...

aaa pa stvarno treba da vas je sramota...

izgube od timoka, ne znaju shta da kazu i onda prc nameshtanje...

a dosad nije bilo nego se sad svi urotili odjednom protiv vas

sram vas bilo,nishta ne znate, blatite i ono malo respekta kojeg sam nekad davno imao za ovaj propali klub koji uzgred budi recheno bi mogao da se ugasi...poshto NISTA ne znaju...

ar u for ril????

Link to comment
Share on other sites

ma nema govora o namestanju,neznaju i to je to:):)ali ozbiljno partizan bas nema nikakvu igru,akciju,sve sami penzioneri,ili napaljeni klinci!

a timok jebe kevu shto se tiche znanja i igre...

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

razlog ove tragedije partizana je u sledecem

imate cetri majmuna koji igraju za banane, oni su prvi a izgleda i poslednji put videli loptu !

Ostatak tima je grupa matorih, umisljenih igraca koji misle da su uhvatili boga za jaja tipa kralj, batica, nadj i njima slicnih

I na kraju tu je jedan Vukcevic koji u sustini nije losh igrac samo je neko trebao da mu stane na rep da ne bi vec sad porpao sa dvadesetak godina, decko je jos zutokljunac a umislio je da je igracina

I sta dobijes kad sve to sastavis zajedno hos nedisciplinu i neorganizovanost

ja to odavno pisem ali mi se brisu postovi jer je u ovom topiku dozvoljen samo hvalospev partizana a klub probada sve dublje i dublje

Dovoljno je samo videti sliku sa poslednje strane danas u novostima i sve je jasno!

((((Q))))

SRBI su najgluplji narod na svetu!!!

Link to comment
Share on other sites

Neko je lepo rekao na b92 forumu :)

-od Petrzalke smo pukli jer smo debili;

-Maccabi smo namestili;

-od Invalida i Timoka smo pukli da bi pala cena kluba pred prodaju.

:D

Ovde je sve recheno...

Pogodak tachno u centar po mom mishljenju.

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

ma kakva prodaja, sta vam je. sportska drustva su udruzenja gradjana po sadasnjem zakonu, i nije ih moguce privatizovati. zato ovi i rade to sto rade.

prodaja ce biti moguca tek kada se usvoji novi zakon o sportu, a njegovo donosenje ce biti teze nego odluka o izrucenju Slobe.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Tachno je da sportska drushtva nije moguce trenutno privatizovati, ali je pogodno tlo za obaranje cene i dogovore unutar mafijashkih krugova.

Donoshenje novog zakona o sportu je samo pitanje vremena, i ne verujem da ce biti veci problem da ga skupshtina usvoji.

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...