Jump to content

FK Partizan


noodle

Recommended Posts

gamadi bezi iz klluba!!!

koji seljaci... nema bez nasilja nishta... njih mozemo samo da iznesemo samo zajedno sa foteljama napolje... :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 419
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Subota 17:00 h

c.zvezda - Partizan

125. derbi

sudija: Mihajlo Jeknic - Beograd

stadion: crvene zvezde

Grobari bojkotuju utakmicu.

RTS ostavlja mogucnost direktnog TV prenosa.

Prvi derbi u istoriji koji ce voditi dva trenera iz inostranstva na suprotnim klupama.

Prva utakmica trenera Rebera u Partizanu.

Edited by noodle
Link to comment
Share on other sites

Partizan ce u 1/8 finala Kupa SCG igrati protiv Timoka (Zaječar).

Evo kompletnih parova.

Zasedao je i Upravni odbor koji je odlucio da pusti slobodan (besplatan) ulaz za sve utakmice na JNA do kraja jesenje polusezone.

Snimak konferencije za stampu koja je organizovana ovim povodom.

Link to comment
Share on other sites

Zasedao je i Upravni odbor koji je odlucio da pusti slobodan (besplatan) ulaz za sve utakmice na JNA do kraja jesenje polusezone.

"Daj, necemo valjda da popustimo glupim navijacima. Nista, udri kontru, daj dzabe karte, nece oni nas da zajebavaju".

Link to comment
Share on other sites

Radomir Babitj, potpredsednik FK Partizan:

"Mi smo svi ponudili ostavke na Upravnom odboru, ali kada smo napravili analizu, videli

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

a cekajte, nesto me zanima, kako su opredeljeni grobari sa ovog foruma, da li su za kompletnu smenu ljudi na vodecim pozicijama ili sta???

ja mislim da su svi grobari[sem onih stotinak] za kompletnu smenu uprave...

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Najava za potencijalno opasno zanimljivu emisiju:

Poligraf | sreda 19.10., 19:00

Gost: Slobodan Milosavljević, autor knjige "Najveće mućke čelnika FK Partizan u poslednjoj deceniji"

www.b92.net/poligraf

Ko ne stigne da odgleda, bice download cele emisije u audio zapisu na linku iznad.

Link to comment
Share on other sites

"Penal" nad Zigicem.

...(obratite pažnju na levu ruku Žigića prilikom prijema lopte, pre nego je sudija odsvirao jedanaesterac).

I kad mi neko posle ovoga kaze da samo kukamo i trazimo alibi dodje mi da mu *ebem mater. Ovo je svirao samo da bi napravio kompenzaciju za penal koji je napravljen mnogo pre toga a nije sviran...

dosta kukate

((((Q))))

SRBI su najgluplji narod na svetu!!!

Link to comment
Share on other sites

ali ono sto je sinoc bilo u poligrafu me je TOTALNO sokiralo. mislim od ranije se znalo da je zeka mafioza, znalo se da su se tekme namestale, ali NIKO nije o tome javno pricao. svaka cast coveku sto je stao na put mafiji. samo su me zeka%co. iznenadili sto ga nisu smaknuli... strasno, nemam reci...

Link to comment
Share on other sites

Ponudishe ljudi ostavke sami sebi, a nakon toga su ih, posle dugog vetjanja sami sa sobom, te ostavke ipak odbili... :))))))))) Smejem se, a plakao bih.

Kadija te tuzi, kadija ti sudi.

BTW, zaustavice svaki protest navijaca na narednim utakmicama :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...