Jump to content

FK Partizan


noodle

Recommended Posts

  • Replies 419
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

onaj crnac odjednom promenio boju koze! bio je belji od senderosa :DDDDDDD

jbg, niste imali srece, sta da kazem. imao sam ja neki osecaj da necete proci, cak sam i prognozirao da ce biti 1-1, tamo negde pred kraj da ce vam zabiti... i muk, kad ono tek posle penala, MUK! :)

svaka cast za navijanje, mnogo je dobro zvucalo ono pred kraj ... na na na na na ...

Link to comment
Share on other sites

greshka je shto mladi gruber nije ushao ranije u igru.. ona dva crna balvana nemaju osecaj za gol a to je najvaznije za napadacha... teshko ce od njih neshto biti... zaista steta da onako mlad i talentovan igrac sedi na klupi pored one dve banane... dechko je ushao i odmah pogodio stativu (misaona imenica te vecheri za svakog drugog iz partizana)

onaj ko kaze da grubjesic nije dobar nema veze sa fudbalom....

Ja ne znam o chemu ti prichash, Grubjeshic je bio najgori u Partizanu u utorak... Toliko puta je lopta proshle pored njega, a da se nije ni osvrnuo, prosto kao da nije znao gde se nalazi...

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

OFK je malo zakuvao prvenstvo...

Ocigledno su igraci bili pod utiskom poraza od Artmedije...

Ma nije ni ovo tako lose za domaci fudbal... [;)]

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

Drugari ja bio malo na bolovanju ali evo me opet.

Utakmicu protiv Artmedije necu komentarisati.

Juce se igralo cetvrto kolo.

Na JNA je Partizan docekao Ofk Beograd.

Partizan-Ofk Beograd 0:1 (Tosic 8')

Sve to pred 12 hiljada navijaca.

Vermez menjo 4 napadaca, ali sva cetvorica nisu sutnula ni jednom na gol!

Sledecu utakmicu Partizan igra u gostima. Protivnik 10. septembra bice Zemun (od 16.30h).

Inace kadeti Partizana su osvojili turnir cetvrti medjunarodni turnir u konkurenciji Reala, CSKA i Olimpiakosa.

Link to comment
Share on other sites

Ma shta koji kurac vishe pretpostavljate kad svi znamo da je nash shampionat nameshten vishe nego bilo koji drugi :)

Ajde recite mi molim vas koje su shanse da u jednom kolu izgube i Zvezda i Partizan, ekipe koje do kraja prvenstva obichno imaju 1,2 u naboljem sluchaju 3 poraza i 2,3 nereshene utakmice....

Link to comment
Share on other sites

To je normalno kad je ulaz slobodan, samo na vashem stadionu izgleda da ima vishe ljudi zato sto je manji stadion :)

Ne, to nije normalno. Ako ne racunas derbije (i izuzetke tipa kup, pocetak sezone...) ovoliko gledalaca nije bilo godinama u nazad.

...Al pitanje je da li ce posle ovoga ti ljudi dolaziti  [:D] .

Pravi Grobari su pokazali da vole klub. Dosli su da pruze podrsku igracima posle neulaska u LS. Zamislite kako su otisli kuci posle meca sa Ofkom. Ovo je prelilo casu. Opet necu komentarisati ko je kriv jer je najlakse pametovati. Treba stisnuti zube i pruziti podrsku. Jer ja navijam za Partzan, a ne individualce.

Link to comment
Share on other sites

Ne, to nije normalno. Ako ne racunas derbije (i izuzetke tipa kup, pocetak sezone...) ovoliko gledalaca nije bilo godinama u nazad.

Kako nije bilo... uvek je tako kad je dzaba... Primer :

Zvezda - Rad

Prosle godine, Zvezda - Borac

Ove godine sam bio i protiv Vozdovca, ne secam se dal' je bio slobodan ulaz, chini mi se da nije, a opet je bilo dosta ljudi... Na pochetku sezone obichno bude veliko interesovanje, plus slobodan ulaz ... i jos ako su tu negde takmichenja u Evropi, pa se nagradi neki uspeh...

Ovo zadnje ne vazi za Partizan, ali bila je dobra atmosfera protiv Artmedije pa su zato navijachi takodje dosli...

Link to comment
Share on other sites

ja kad sam usao na stadion nisam mogao da verujem koliko ljudi ima...

Ja se slazem sa noodle-on, ne pamtim kada je bilo 13,000 ljudi na nekoj tekmi u prvenstvu - bez derbija.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

tanks ! [:)]

nema na chemu i drugi put...

nego samo mi njih da prodjemo... imali smo srece u zrebu bila bi shteta ali isto smo imali srece protiv rekreativaca iz Bratislave...

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

ma daj tuzno je da smo mi 26...

To je statistika, tako da nema tu nista cudno. Liga Sampiona, Liga Kupa Uefa + svake godine cimanje oko kvalifikacija. Dogodine u prvih 20. ;)

Inace, danas se navrsava 20 godina od pogibije Dragana Mancea.

Dragan Mance 1962-1985

Pogledajte obavezno njegove golove. Linkovi su na dnu gornje strane.

090305.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...