Jump to content

Recommended Posts

Naj gore je to sto pokusavaju da svale sve na narod a ne na pojedince koji su te zlocine cinili. Licno ne mrzim ni muslimane ni hrvate...samo hrvate vise volim od muslimana :)

imam buraza u hrvatskoj i kad tamo odes vecina ljudi su ok.

-It is said that the first time Takamatsu saw Judo he was horrified. This was because they bend their backs during their techniques.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posto govorimo o izuzetno pipavoj temi i izuzetno nezgodnoj temi koja nije posebno pogodna za ovaj forum (ipak ne i zabranjena) molim vas da vodite racuna o tome sta u okviru ovog topica pisete i govorite. Vodite najvise racuna da vasa diskusija bude u skladu sa pravilnikom foruma, odnosno da ne sadrzi rasnu ili bilo koju drugu netrpeljivost, otvoreno pozivanje na linc ili osvetu, hushkacke postove i tome slicno. Licni komentari bilo kojeg tipa, dokle god ne sadrzhe uvredljive rechi i vulgarnosti jesu dozvoljeni. Na kraju, vodite najvishe racuna da li biste zeleli da to sto ste ovde napisali recimo vidi veci broj ljudi kako vi to uzivo izgovarate.

Ako mislite da to ne biste mogli uzivo da prevalite preko usta, nemojte pisati ni na forumu.

Ja sve sto napisem na forumu mogu i da kazem uzivo, ali ako ja krenem da pricam na ovom topicu mislim da ce mnogo korisnika prekrsiti pravilnik u zelji da me lincuje :)

politicari znaju sta je internet ? [:p]

omg ! we're all doomed...

More than you know [}:)]

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Ja sve sto napisem na forumu mogu i da kazem uzivo, ali ako ja krenem da pricam na ovom topicu mislim da ce mnogo korisnika prekrsiti pravilnik u zelji da me lincuje :)

Pitanje je da li bi tebe ti ljudi razumeli? :)

A i znas vrlo dobro na koga se odnosi ovo sto sam napisao :)

Link to comment
Share on other sites

Tragedija sa nama i u nama je sto i posle 15 godina iste, identicne price gde smo jadni, gde je propaganda na njihovoj strani gde je citav svet protiv nas mi teramo istu pricu. Majku mu, nemoguce da smo toliko nebeski i da ne mozemo da budemo malo kvarniji, nemoguce da se uvek neko drugi doseti stvari koja ce tim ljudima ici u prilog, a uvek direktno protiv nas. Srebrenica se dogodila ima tih deset godina, sve se znalo o tome sve to vreme, klali su Srbe 10x toliko i sve su to cinjenice. Ali zasto kada je tolika jendostranost na drugoj strani apsolutno na konsenzus nivou u politickim i javnim istupanjima, zasto ne malo pameti kod nas pa da, ne izmisljajuci toplu vodu, oprobanim scenarijom, kako onito rade, ucinimo i mi. Da prosto ne ostane u narednih dvadeset godina da kada neki stranac dodje, biva zacudjen kako smo normalni pozitivni i sve to, an na televiziji i po novinama je gledao i citao da smo u najmanju ruku kanibali. Glupi smo do beskraja...

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

ta je sa onim likom iz UCK koji je drzao odsecenu glavu nekog Srbina sa Kosova ??? "

sta da ti kazem ali taj obezglavljen lik je bio pripradnik radikalne stranke sto je manje vise poznato... ono sto se u glavnom ne zna je da je lik bio totalan lunatik i da je poklao oko 60 osoba na kosovu koji nisu bili srbi

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pitanje je da li bi tebe ti ljudi razumeli? :)

A i znas vrlo dobro na koga se odnosi ovo sto sam napisao :)

Na koga li si mislio? [;)]

ta je sa onim likom iz UCK koji je drzao odsecenu glavu nekog Srbina sa Kosova ??? "

sta da ti kazem ali taj obezglavljen lik je bio pripradnik radikalne stranke sto je manje vise poznato... ono sto se u glavnom ne zna je da je lik bio totalan lunatik i da je poklao oko 60 osoba na kosovu koji nisu bili srbi

Kapiram da je ovo bio sarkazam, ali nebitno. Kako god da gledas nista od toga ne moze biti opravdano, sto zastupam i na onom drugom topicu o terorizmu (koji je vrsta zlocina).

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

rat je rat... sve shto bi rekao je vec bilo receno...

jebiga, ko shto kaze zebra... zivot ide dalje, ali ono... ne ide dalje za porodice zrtava, i majke koje su izgubile sinove i porodicu, tuzno je to shto u svim ratovima nevini najvishe ispashtaju, al ipak mi kao narod koji nije doziveo to na svojoj kozi i kozi prijatelja i porodice jedino mozemo da kazemo bog neka bude sa njima, i da zaboravimo... shta mozemo sad da promenimo? nishta

... tuzno mi je kad pogledam snimke i slike rasplakanih ljudi koji idu da traze svoje tamo...

ne mrzim hrvate, nikad nisam imao nishta protiv njih, narod ko narod... ne dirash me ne diram te

za muslimane, vec malo drugacija prica, ne zelim da pishem na dforumu o tome.

al sve u svemu, shto bi mi morali da pamtimo... kad kazu pamtite srebrenicu,...

"war, war never changes..." - shto bi se ja sad opterecivao time... valjda imam dovoljno svojih problema...

btw. ovi nashi politicari su mi se smucili najvishe... muka mi je kad vidim ko je na vlasti, a i ko oce da dodje na vlast, sve sami nesposobnjakovici i zatucani likovi... :/

jes da bi drugacije pricao da sam "rat" osetio... al hvala bogu nisam ...

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

Na koga li si mislio?  [;)]

Kapiram da je ovo bio sarkazam, ali nebitno. Kako god da gledas nista od toga ne moze biti opravdano, sto zastupam i na onom drugom topicu o terorizmu (koji je vrsta zlocina).

ovaj.. zapravo nije bio sarkazam... ti kao da si stekao utisak da sam fan radikala or something

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

zwerko postao paranoik [:D]

btw drugi topic u kome se prichalo kako su likovi sami krivi za svoju nesrecu.

sa druge strane jednoglasno se odrichemo zlochina koje su pochinili pripadnici vojnih i paravojnih formacija pod nashom zastavom.

znam da ga mi najcheshce duvamo kad je u pitanju polaganje rachuna i preuzimanje odgovornosti, ali ja zbog toga necu menjati svoje stavove..

Link to comment
Share on other sites

ja imam, od ovdasnjih medija prokazano, misljenje o Srebrenici (zasnovano na CINJENICAMA) i necu ga ovde izneti, bez obzira sto bih to svakako rekao u javnosti, dok mi zakonom ne zabrane, a i onda cu se na sudu boriti za istinu.

@Zwerko: [;)]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

ovaj.. zapravo nije bio sarkazam... ti kao da si stekao utisak da sam fan radikala or something

Prica mi je delovala toliko neverovatno da sam pomislio da mora biti izmisljena, pa sam zato pomislio da je sarkazam. Ali cak i da jeste tacna opet stoji ono sto sam rekao, cak pogotovu u tom slucaju.

Nisam stekao utisak da si fan radikala, ali nije bas nepoznato da se cesto ne slazemo u stavovima, te sam na osnovu toga pomislio da je u pitanju sarkazam.

ja imam, od ovdasnjih medija prokazano, misljenje o Srebrenici (zasnovano na CINJENICAMA) i necu ga ovde izneti, bez obzira sto bih to svakako rekao u javnosti, dok mi zakonom ne zabrane, a i onda cu se na sudu boriti za istinu.

@Zwerko: [;)]

Zajedno sa Slobom i Seseljem? :) Ili priznajes samo sud svoje partije? :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

zwerko postao paranoik [:D]

btw drugi topic u kome se prichalo kako su likovi sami krivi za svoju nesrecu.

sa druge strane jednoglasno se odrichemo zlochina koje su pochinili pripadnici vojnih i paravojnih formacija pod nashom zastavom.

znam da ga mi najcheshce duvamo kad je u pitanju polaganje rachuna i preuzimanje odgovornosti, ali ja zbog toga necu menjati svoje stavove..

da da to polaganje racuna je oduvek tesko padalo... pogotovo kada odlucis da unistis temple koji ima samo cali... a na granicama tenkovi posto katapulta vise nema ;)

sarma

Link to comment
Share on other sites

nego kako komentarisete ignorisanje stranih medija za parastos ubijenim srbima u okolini bratunca - oko 3.500 ljudi je ubijeno...

ah da mi smo glupi divljaci nas i treba ubijati... blah

nije se pojavio ni nas premijer ni predsednik :( tuga

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Zajedno sa Slobom i Seseljem? :) Ili priznajes samo sud svoje partije? :)

na domacem sudu, kao onaj Jevrejin u Americi kada je dokazivao cifre holokausta.

kakav Sloba, kakav Seselj... oni su svoju sansu uprskali. dolaze novi! [:)]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

da drashko dolazi koshtunica.....

nego kako komentarisete ignorisanje stranih medija za parastos ubijenim srbima u okolini bratunca - oko 3.500 ljudi je ubijeno...
shta tu ima da se komentarishe,pa nece valjda da priznaju da su tokom svih tih godina pomagali koljache.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Ja nemam vise ni snage ni volje da pricam o ovome jer vidim da niko ne obraca

paznju na to sto ja govorim.Kad god se povede rasprava o ratu na prostorima bivse Jugoslavije.Uvek se samo vrti ko je kriv.Muslimani ubijali vise od Hrvata ili

Srbi ubijali vise od muslimana.

A zasto je taj rat poceo?

Koju je svrhu imao?Rasturanje Juge naravno.

A ko je zeleo da rasturi jugu.Ameri zbog vojnih baza u Bosni i na Kosovu.

Koje su im potrebne za sirenje na bliski istok.

Mislite da su napad na Irak od juce smislili?!

A u ovako multinacionalnoj sredini je bilo najlakse zakuvati sranje.

I sad oni jos dolaze da nam pomzu da rese krizu na ovim prostorima.

A mi i dalje skacemo jedan drugom za gusu.

I ko je tu sad ispao blesav.

Neukrotljivi!

Link to comment
Share on other sites

Koju je svrhu imao?Rasturanje Juge naravno.

A ko je zeleo da rasturi jugu.Ameri zbog vojnih baza u Bosni i na Kosovu.

Koje su im potrebne za sirenje na bliski istok.

Misliš?

Pre bih rekao da gledaju da se sve više približavaju Rusiji koja ima je glavni cilje,ovo ostalo su sitnice.Šta smo Irak i mi za njih.Samo jedan stepenik ka glavnom cilju.Mi smo im samo poslužili da se otarase stare tehnologije(koju mi još nećemo videti).

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

naravno da nisu rasturioli sfrj bez veze, i sve sto oni danas rade u svetu je isplanirano jos davno, sada se samo polako ostvaruju njihovi ciljevi, a koliko vidim da sada drze ceo svet u ekonomskoj zavisnosti a klako su krenuli okupirace sve sto budu mogli ako ih neko ne zaustavi a to ce biti veoma tesko jer izgleda da velike sile (kina, rusija...) nece da ulaze u konflikt sa njima tako da se nama "malima" crno pise..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...