Jump to content

Djordjevic Sasa!


Lex

Recommended Posts

Pre nekih pola sata oproshtajnom utakmicom u Pioniru zavrshena je Saletova kosharkashka karijera.

Sigurno najdrazhi sportski momenat u mom zhivotu je njegova trojka u Istanbulu '92.

Shta vishe retji osim: Sale, hvala!

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

A jel ste videli kako je zajebao ona dva klinca i kupio sve kingove pre njih dvojice?

Salu na stranu, svaka cas' za njega, cestitke i to ... Ako nista, i sad ce ostati aktivan sa unicefom, ovo ono, to je uvek zanimljivo i pohvalno.

Link to comment
Share on other sites

Utakmica kao utakmica naravno sportski gledano nije bila nesto, ali zato atmosfera i ceo spektakl... Ono hail to the King baby. Videti onoliko kosarkasa koji su dosli da bi mu ukazali cast mi je bilo bas onako, toplo oko srca. Pogotovo sto su bili likovi kao sto su Kukoc, Radja, Zdovc i ostali koji su igrali u ex-YU reprezentaciji. Meni je jedini bedak sto sam svestan da je ovo prakticno kraj jednog fenomenalnog razdoblja u nasoj kosarkaskoj istoriji koje je izmedju ostalih obelezio i Sale Djordjevic, ali mora se dalje.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

taj covek je jedna velicina koju verovatno nikada vise necemo docekati.

hvala mu za trojiku protiv hrvata.

ona je nasa zajednicka.

hvala mu za sve.

toliko.

hvala mu...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Saletu svaka chast, zbog njega i ostalih iz nashe zlatne generacije kosharkasha sam pocheo da gledam domacu kosharku i evropska i svetska prvenstva, da ne pricham koliko je uchinio za popularizaciju kosharke kod nas.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Sale hvala!

drago mi je shto nisu zvizdali Kukocu ni Radji... shto bi rekli kosarka ne poznaje granice.

Peji ocigledno treba malo priprema ali bice onaj stari...Iskreno, jedva cekam da ga vidim ponovo u reprezentaciji.

Shto se tiche Drobnjaka - tuzno... jeste oprostajna utakmica ali ipak...

Edited by Brain Damage

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Brate bash mi je zhao, imali smo takav tim, a sad... Mozhda svaki 3 dobar, ovaj Rebracha chovek igrao dobro, sad ga ovi Ameri naduvali, i misli da je glavni, ushmekerisao se... Zhao mi je Paspalja, nije mi nikad bilo jasno kako je to moglo sportisti da se desi :(( Danilovic, chovek da se nije povredio igrao bih josh... Djordjevic isto skenj, mogao je bar da sacheka evropsko i da uzme, shteta... Bash smo imali tim... Drago mi je shto nismo zvizhdali Hrvatima, imali su i ono odlichne igrache... Radja, znachi i sad je bolji od Divca :)))

Kukoch je bio legenda, igrao sa MJ-om, sekao trojke i kucao kao lud... A onaj mali Djordjevic 2 puta promashi zicer zbog treme ;))

Link to comment
Share on other sites

Znachi koliko je chovek dao odluchujucih poena, znachi strashno... Otprilike secam se on neke tamo 95/6, od tada sam nalozhen na basket, ne znam, kad razmislim cega se secam od njegovih poena to su trojke... Lik je bruka... Nisam siguran, ali ne znam ko je presudio vishe utakmica od njega???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...