Jump to content

Aj pricajte...


Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

imam temperaturu 37-37.5 koju ne mogu da skinem 3-4 dana

pored toga imam nenormalnu prolivcinu

jel neko u istoj situaciji, posto sam cuo da je neki virus u pitanju?

nisam isao kod lekara jos, moracu sutra, ne znam sta da radim, ne mogu ni da stojim ni da sedim

Link to comment
Share on other sites

imam temperaturu 37-37.5 koju ne mogu da skinem 3-4 dana

pored toga imam nenormalnu prolivcinu

jel neko u istoj situaciji, posto sam cuo da je neki virus u pitanju?

nisam isao kod lekara jos, moracu sutra, ne znam sta da radim, ne mogu ni da stojim ni da sedim

turni chep u bulju i nabi bulju uz zid!!! chuo sam da pomazhe aktivni ugalj, poshto je temp. verovatno vezana za stomachni virus koji pichi okolo. I ja sam srao vodu sa pulupom do pre 3 dana, tako da znam kako ti je [xx(]

Edited by The Violator
Link to comment
Share on other sites

@skrimke ...

ne ustaj iz kreveta i jedi samo supicu ...

proshle godine na moru sam imao isto to ..

samo uz povracanje ... plus sam takav ishao kolima od cg do bg ..

ne zhelim da se secam ...

Nikakvi lekovi ti nece pomoci

Edited by Atomic Pulse
Link to comment
Share on other sites

...eto danas nije pala kisha ... a ako sutra padne a ja odem na birfest , bice extra jer.... imam zelene cizme za blato ,aha !

... osecacu se ko kejt na glastonberiju ;))))

... jao da i ringispil .....

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

Pada kisha, al' je srecom kasno pochela pa nije smorila, sad je vreme za spavanjac :) Srecan sam sto sam odradio taj pos'o koji me je cekao citavog danasnjeg dana, sada polako krece odmaranje i onda lagane pripreme za WCG. Uvek ima problema sa tim, al' nije da nisam navikao ... ipak narednih dana opustanje uz standardne vesele obaveze tipa rhh, malo beer festa, pa onda taj paintball, svasta nesto.

Link to comment
Share on other sites

pomirio se sa devojkom, pao jedan pomiriteljski sex, i puce govance... meni bi malo cudno pred kraj, al sam kreten isqlirao... tako ga nisam izvadio na vreme.. inace sam srecan, ako se izuzme ovaj moment od malopre... btw, posto su PCC pilulice ??

ae dajte neki reply asap, da ne cimam sa novim topikom...

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

niwahahahhaa bio na bir fest.... nije bilo loshe... popili smo...hmm dovoljno piva... bio sam sa ortakom na cekicu...rendzeru...kako li se vec zove...

vracali smo se peshke preko mosta nas cetvoro... jeli u pekarti gardosh... za 20 din po osobidva pecivaaaaaaaaa.....lalala

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

Lepo su me probudili jutros. Evo me sada na poslu, sa kezom oko glave [:D]

Domodedovo? Hah secam se jos ranije kad sam bio na aerodromu u Amsterdamu pa neki ''jadnici'' cekali da udju u avion,da pale za to Domodedovo.Inace bio sam ubedjen da je to negde u Sibiru...Jel sam pogresio? :P Avion im je bio neki tezak raspad,sto posto Tupoljev il sta se vec vozi,nisam znao da ono moze da leti :)

Domodedovo je jedan od chetiri aerodroma u Moskvi - Sheremetjevo 1, Sheremetjevo 2, Domodedovo i Vnukovo. Inache Domodedovo jebe kevu kako je uradjeno, poshto su pre 2-3 godine zavrshili novu zgradu (koju su BTW projektovale nashe arhitekte) i sada je jedan od najsavremenijih aerodroma u Evropi.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Domodedovo je jedan od chetiri aerodroma u Moskvi - Sheremetjevo 1, Sheremetjevo 2, Domodedovo i Vnukovo. Inache Domodedovo jebe kevu kako je uradjeno, poshto su pre 2-3 godine zavrshili novu zgradu (koju su BTW projektovale nashe arhitekte) i sada je jedan od najsavremenijih aerodroma u Evropi.

Jel to neki dedin dom, ili sta? :) Ne ozbiljno, jel znace ta imena nesto u prevodu ili su samo eto cisto imena kao "Surchin" na primer :)

Link to comment
Share on other sites

Jel to neki dedin dom, ili sta? :) Ne ozbiljno, jel znace ta imena nesto u prevodu ili su samo eto cisto imena kao "Surchin" na primer :)

Pa Domodedovo bi moglo lepo i na srpski da se prevede - Dom + dedovo, tj. dom (kuca) dedina ;)

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...