Jump to content

Aj pricajte...


Recommended Posts

Nego jel postoji neka picerija u bg-u koji vrse kucnu dostavu a rade 0-24? Ja i ortaci se smorili jedno vece oko 4 izjutra a bili bas onako gladni i nismo ni na netu uspeli da nadjemo niti u zutim stranama ama bas nigde.Tako da ako znate jednu recite,da znamo za sledeci put ;)

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ubedljivo najbolja po meni je vladimir.

Meni je ubedljivo najbolja pica bulevar, ali od pica koje sam naruchivao Vladimir rules!

Nego jel postoji neka picerija u bg-u koji vrse kucnu dostavu a rade 0-24? Ja i ortaci se smorili jedno vece oko 4 izjutra a bili bas onako gladni i nismo ni na netu uspeli da nadjemo niti u zutim stranama ama bas nigde.Tako da ako znate jednu recite,da znamo za sledeci put ;)

Hmmm, dunno. Mi smo naruchivali uvek iz Vladimira, ali nisam siguran da li rade posle 12(uvek smo gledali da naruchimo pre). Ako ce pomoci neshto njihov telefon je 011/3343048.

Link to comment
Share on other sites

odvuklo me drustvo sa faxa do grada.. smorila me neka house/nesto muzika... izgubio sam track vise oko tih pravaca... jbg, davno se slusala elektronska muzika...

inace, nervozan, nadrkan, zao... smoren, tuzan.. ne znam... sjeba me zensko ocas posla...

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Pa zar nemate nigde u blizini neki fast food ili pekaru ?

Zarkovo sine... :) Ima pekara,al srecom pa prodaju sve sveze,od juce.Tako da je to otpalo odma.Jbg,ocigledno da niko ne radi kucnu dostavu posle 12,verovatno im se ne isplati.

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

pijan.............

dobre su bile one maloletnice veceras...steta sto su morale rano kuci... :(

i odem posle u zenjanin, i nadjemo se sa ortakom koga smo zvali hobit... pa je bilo zajebancije na njegov racun..tipa "blajznes mi hobita" ili "idi drkaj hobita" "dosao sam kuci uplakan sav jer nisam im'o kesha da shaltam hobita ceo dan" joooj al' su bili lol-ovi [;)]

Link to comment
Share on other sites

Otkrio blogger.com i po ko zna koji put shvatio da volim google.

Razmisljam o adsl-u, sitnim obavezama, sajtu, daljem lecenju i kako da u to ukomponujem skolu itd.

Nedostaje mi devojka. Sadasnja. A mozda malo i bivsa. Prva je u selu, druga na moru.

I volim ovaj topic, mnogo je dobar za praznjenje.

p.s. I ova saobracajka sto je skoro bila na Ibarskoj. Povratak iz Guce, cetvoro mrtvih. Jedna od tih cetvoro, Ziza, je bila drugarica iz detinjstva. Tek sam danas skapirao da je mrtva. Kao, nema je. Mnogo zajebano.

Link to comment
Share on other sites

sanjao sam da smo igrali paintball u mom stanu.laki ej sve pobio shto mu nije bilo teshko jel se zabo na terasu.troje je skino dok su se borili za sopstveni zivot jel su visili sa 5 sprata(prvo ih je upucao pa je ponudio ruku spasa).ono shto em najvishe zabrinjava ej shto sam sanjao i kojota,chekala ga ej neka riba u drugoj sobi,izgledalo je kao da on nju ne poznaje a ona njega da.

idem da deshifrujem sve ovo u sanovniku;))

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Popio skoro litar pelina sinoc, i nesto piva, spavao 5 sati kod devojcice...dosao gajbi, tusnuo se, sad cirkam caj sa rumom, sedim u bade mantilu, igram se s patkom i drljam forum, a glava boli. Eh nedeljo, sjajna li si =)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

konacno ustao pre 12. i to cak u 9:30. probudio me telefon, pa rek'o da se ne vracam u krevet. jos sam u pidzami.

sinoc se ubio od proklete pivdze, i to posto sam preksinoc jedva preziveo krkanje i cirku. ne lezi mi vise jebeno pivo, ali nekako je nezamanljivo leti.

nema sta da se radi...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

sanjao sam da smo igrali paintball u mom stanu.laki ej sve pobio shto mu nije bilo teshko jel se zabo na terasu.troje je skino dok su se borili za sopstveni zivot jel su visili sa 5 sprata(prvo ih je upucao pa je ponudio ruku spasa).ono shto em najvishe zabrinjava ej shto sam sanjao i kojota,chekala ga ej neka riba u drugoj sobi,izgledalo je kao da on nju ne poznaje a ona njega da.

idem da deshifrujem sve ovo u sanovniku;))

U al' sam kao pravi ... prvo pucam onda pitam :>

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...