Jump to content

Aj pricajte...


Recommended Posts

meni je nos zapušen i malko kašljem, potkačila me opasno kiša juče.. al biću ok valjda za dan-dva.

idem večeras kod nekih rođaka, pre toga treba da sredim gajbu, a između da blejim, o radosti.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Majku mu jebem, prodisao sam od ovog klaritina! Izgleda da me cvetanje ambrozije drka! A vi sto ste poceli da se raspadate:

38564_164595_big.gif

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Tesko da kisa moze da te potkaci, jedino ako si od shecera, sheceru.

Mene je ophrvao neki lepi virus, boli me grlo, ali sam ok. Idem do dvd kluba da uzmem filmova za ceo vikend. Viva revolusion!

ok, imunitet mi je debelo oslabljen nekim virusima, i smrzavanje/kvašenje posle ade mi nikako nije prijalo..

Link to comment
Share on other sites

Majku mu jebem, prodisao sam od ovog klaritina! Izgleda da me cvetanje ambrozije drka! A vi sto ste poceli da se raspadate:

Klaritin je keva, ja ga obavezno upraznjvam negde tamo krajem maja kad me uhvati polen necega nasta sam alergican. Vodi samo racuna kazu da malo ubija reflekse, tipa preporucili su mi da ne vozim par sati posto sam ga popio.

A svi sto ste se porazboljevali mogu samo da kazem da ste vune ;)

Ja se razvlacim po kuci u nadi da odgodim neminovni pocetak ucenja...

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Klaritin je keva, ja ga obavezno upraznjvam negde tamo krajem maja kad me uhvati polen necega nasta sam alergican. Vodi samo racuna kazu da malo ubija reflekse, tipa preporucili su mi da ne vozim par sati posto sam ga popio.

Umalo nisam zaspao od prokletinje. "Malo ubija reflekse". Idem da vidim ima li crveni trouglic na pakovanju. Ako ima, veceras se necu oprashiti pelinkovca. Bezveze.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Botako je stvarno ok da odes da sednes i jedes. Ne znam samo na koji ti Niche ciljas, onaj kod Kalenca ili onaj u Takovskoj (ili neki treci ako ima)?

Sto se narucivanja tice, ja volim kod Gurmana da kupujem, pica ima malcice deblje testo pa se nekako lakse najedes od nje, a i fino je prave i peku. Plus im je poseban sto nikad nisu zeznuli narudzbinu i uvek stizu na vreme. Nije los ni Palermo, Quatro je bio jedno vreme pa se iskvario. Pizza House je isto kul, al' oni bas udaraju po usima pa se prosto ne isplati.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...