Jump to content

Aj pricajte...


Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ne znam šta mi bi da se probudim ovako rano, naročito što je napolju neki mrak.. rešio sam da banem u british council, ako rade, da se učlanim.. jel radio neko to, šta treba za učlanjenje?

doh, sad sam hteo ja da ispadnem duhovit pa da napišem čikago.. :)

pa cini mi se da ti treba jedna slidza i kesha oko 600 din.. a mozda i vise .. e da i licna radi podataka ;)

i ja mislila da idem do nemacke biblioteke da vratim neke knjige...al mrzi me ... bolje da se smaram ucenjem , mozda i ima neke vajde ...

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

Ma kakvi :)

Skucao sam kafu i sad prevodim uputstvo za Cartridge cleaning system. Malko mi se nadula glava od kafe, pfffffffff.

ne znam

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ustao (isto ovako rano !??! nesto nije u radu..), napravio kafu i seo da ucim (!???!?). pukao sam.. onda sam resio da ipak zapalim jednu cigaru uz kafu, posto sam slomio hemijsku [:D] dok sam pisao.

i tako, onda sam resio da kafu popijem uz net, i eto mene...

btw, sve vise i vise gotivim Blaze-a.. covek ima mnogo dobre tekstove...

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

@Ivan_

Ovo za BC je vec bilo i ne mogu ponovo da dajem link, dovoljno je da odes na google. Mogu da ti kazem da je uclanjenje 2000 dinara i licna karta (koju ti vrate). Ako ti je to mnogo, mogu ja da ti uzmem knjigu jerbo sam uclanjen ili nesto drugo sta te zanima. Knjige mogu da se drze 3 nedelje, svaki radni dan viska placa se 10 dinara. DVD-ovi mogu da se drze nedelju dana. Imaju odlicnu bazu podataka narocito sto se tice radova u oblasti biznisa i menadzmenta, a ima jos prigodnih stvari. Moja preporuka za sve.

Danas je veoma spor dan

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Sta imas od toga? Mislim, cemu to sluzi? :))

opet sam se istripovao da mi se čita, a počeo sam da zaboravljam engleski, pa hoću dve muve..

@Ivan_

Ovo za BC je vec bilo i ne mogu ponovo da dajem link, dovoljno je da odes na google. Mogu da ti kazem da je uclanjenje 2000 dinara i licna karta (koju ti vrate). Ako ti je to mnogo, mogu ja da ti uzmem knjigu jerbo sam uclanjen ili nesto drugo sta te zanima. Knjige mogu da se drze 3 nedelje, svaki radni dan viska placa se 10 dinara. DVD-ovi mogu da se drze nedelju dana. Imaju odlicnu bazu podataka narocito sto se tice radova u oblasti biznisa i menadzmenta, a ima jos prigodnih stvari. Moja preporuka za sve.

jeste, našao sam posle, dobar je google.. 2000 dinara nije puno, a spominju i neke specijalne pogodnosti za đake i studente, pa možda bude i manje.. verovatno ću da odem da se učlanim ovih dana, neću tebe da cimam, em hoću na miru da biram, em mi je glupo da se grebem..

jesi se skoro učlanjivao, jel treba fotka?

i stalno se tu mota google.com sta je to?

google je internet pretraživač :)

to znači da google indeksira forum, radi on to par puta dnevno..

Link to comment
Share on other sites

Jos uvek zavrshavam one poslove od jutros, al' sad treba da krenem kuci, a ova kisha pada i smara, tako da cu sav da pokisnem ... Al' sto se mora nije tesko :) A onda i kod kutje imam te neke poslove da poobavljam, pa cu sav veseo kad to odradim da legnem i gledam tv :)

Link to comment
Share on other sites

Josh nisam ni progledao i dizem roletnu pun entuzijazma i prvo sto ugledam se ogromna bara sa svim blato/trava/lisce/granje primesama i vratim se u krevet sve do sad , kontam iovako nemam do uvece sta pametnije da radim.

Bivsoj otisli keva i tjale ne znam gde , pa cu vecheras da prespavam kod je :)

Link to comment
Share on other sites

Fasovo sam upalu uva. Polako odbrojavam minute do zapadanja u divljachki frenzy, tokom kojeg tje da nastrada prvi bajstender na kojeg naidjem (verovatno neko od ukutjana). Bemti dodje mi da otkinem sebi glavu. Ne boli me neshto extra, ali imam osetjaj da mi gremlinchitj stoji na glavi i ogromnom chekitjem pokushava da mi zakuca tup najn inch nejl u uvo. I tako to traje ceo dan. AAAAAAargh.

... ukusi su razlichiti... reche djavo i sede u trnje...

Link to comment
Share on other sites

Vec smo se dogovorili da idemo da ga zekimo kada pocne da radi.

"Dobar dan, mi bismo pricali sa gospodinom ispektorom".

"Jebao te Dinkic i onaj drugi, kako se zvashe, onaj hrvat ... govnerner banke!"

"KAD CE MENI PLATA?"

i slicno :)

Link to comment
Share on other sites

drede, imam iskustva sa upalama uveta, dobijao sam ih posle dva poslednja odmora na crnogorskom primorju.. evo ti par saveta..

- zabadaj analgetike, inače nećeš spavati

- antibiotici pomažu, ali mnogo sporije od

- specijalnih masti koje se stave na parče gaze i nabiju u uvo

problem je što njih ima više vrsta, u zavisnosti od bakterije koja je izazvala upalu, i što mora ORL svaki dan da ti stavi novo parče gaze. meni je poslednji put doktorka koju poznajem stavljala tri vrste masti svakog dana, i upala je prošla posle 3-4 dana.. prethodno se nisam lečio preko veze i vukao sam upalu preko dve nedelje :(

inače, ja se cimam oko adsl modema pod linuxom, al ako ne uspem ništa večeras da uradim (a neću), sutra idem po ethernet modem :))

Link to comment
Share on other sites

poslednji vapaji nehajne mladosti koja nepovratno odlazi....

drale 'ocesh li ti doziveti taj posao koji te toliko cimao

dozivecu, dozivecu...

necu se predati zvog tricavog rmbacenja, tek se zagrevam [:p][:p]

Vec smo se dogovorili da idemo da ga zekimo kada pocne da radi.

"Dobar dan, mi bismo pricali sa gospodinom ispektorom".

"Jebao te Dinkic i onaj drugi, kako se zvashe, onaj hrvat ... govnerner banke!"

"KAD CE MENI PLATA?"

i slicno :)

...Ruzo, pozovite obezbedjenje, ovde su neki besprizornici koji me ometaju u obavljanju duznosti!!! [:D]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...