Jump to content

Aj pricajte...


Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

opet sam sinoc zaglavio do svitanja .. prvo neki drz nedaj pucanje ficka na hipodromu a onda bejsment domacica .. i bole me noge i spava mi se

pitam se dal cu se ikada odmoriti pre nego shto umrem =)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

@Spu

Gde je to,jebotemish. Odlican avatar inace.

Sinoc sam bio na nekom jebenom teretnjaku odmah posle Egzila. Bio neki party mi nismo ni znali. Baja je tako mocno zavrtao, cista elektronika, NY, crno do besvesti. Posle samotisao na Sound i smorio se ko marva.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

@Ivan

Naravno ... samo sam zaboravio koje sam obecao :p moracu da upotrebim cika searcha ... :)

Inace, nije se mala dala, ali posle nekog vremena sam presao u totalnu ofanzivu sa najmocnijim kecevima u rukavu - fazone i fore za muvanje riba sa rur foruma ! ftw.

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

obrnuo sam lake pare u igraonici, čim sam je našao.. sad sam je ubacio u dnevni cruise: teretana, armor&oružje razbacani po mapi, klađenje, has..

zajebano je zarazan gta.

veceras na raketa koktele ;>.

odo na mars ;p.

ide neko?

exile.

ja sam bio u balonu da je to juče, dobro da nisam otišao..

Inace, nije se mala dala, ali posle nekog vremena sam presao u totalnu ofanzivu sa najmocnijim kecevima u rukavu - fazone i fore za muvanje riba sa rur foruma ! ftw.

eto, sad imamo tebe i alena kao uspešne.. pa makar jedan smuvao pijanu a drugi klinku.. :P

klinke su kul..

Link to comment
Share on other sites

Jbt...kakva je riba prosla pored mog prozora sad...uffff meleskinja,toliko dobra da ne postoje reci koje je mogu opisati...znaci kad nisam mogao da verujem da tako nesto postoji u ovom univerzumu...

Edited by ZIVP
Link to comment
Share on other sites

danas opet neka zurka, dokle vise...

kako je krenulo sledeci korak je pajdo (Cile, imaj me u vidu [:)])

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

drogoshi :P

bili ortak i ja do drugarice... smarali se, igrali karte (inace to u poslednje vreme cesto radimo.. ko jebeni penzioneri :P), stigao pre nekih pola sata... i sad klasika :

- IRC

- skidam jos neke pesme koje mi fale

- dawim po forumima

- ... [:p]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

odlučio sam da danas ne igram gta, ono juče je bilo strašno.. tako da ću pozavršavati par stvari koje imam i spakovati stvari jer u sredu palim na zlatibor a između neću imati vremena to da uradim..

Link to comment
Share on other sites

Ja sam se za pocetak dana najeo babine gibanice i neceg sto podseca delom na proju delom na gibanicu, tako da sam oran i cio krenuo put grada ponesto da zavrsavam. Tu sam naravno primetio u vise navrata kako zene vozaci (ne generalizujem) nemaju pojma da voze a kako nema nista gore nego baja u najnovijem bmwu u majici na bratele, sa ogromnim stomakom i onim suskavim shorcem za kupanje ... Kasirku u C marketu lokalnom su opljackali pa je morala u Dom Zdravlja da se povrati a umesto nje je krenuo da kuca neki menadzer prodaje ili slicno, trebalo mi je 10 minuta da kupim bonzhitu i vodu, a napolju je trenutno toliko vrutje da bolje ne izlazite ako ne morate.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...