Jump to content

Izvuchena SEDMICA


Recommended Posts

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja mislim da ce se saznati ko je dobio 3.2 milona..sto da krije..pa i za bogatije od njega se zna ko su gde zive ko su im deca i sl... dokaz:povodom ove fame oko mercedesaSLR 600.000 jevreja...sluti se da je jedan komad porucila porodica Peric iz Klichevaca KOJA JE PRE DVE GODINE DOBILA 6 MILONA EVRA NA FRANCUSKOM LOTOU...oni su prosle godine na sajmu kupili 2 najnovija audija..sad poricu da su pazarili..elem da se vratim na prichu...nisu krili da su doblili lovu..svi znaju za njih i niko im nista nije uradio..ne vidim razgloga da se ovo krije(jos je duplo manja lova u pitanju)...ali kao sto neko rece i ne moze da se sakrije..saznace se kad tad!!

aj sa srecom ko god da je dobio i pamet u glavu...

@wanderer jel si stvarno dobio 6ticu ili lozis?ako jesi bas si baksuz haha samo 80 000din :P mada bole te uvo...ali mislim da palish !

mada evo za sledece kolo se najavlju sedmica od oko 400 000 evra...bice tu jos brda love

SUMNJAM DA JE KRADJA DRZAVA SE UGRADJUJE DOVOLJNO I OVAKO

UM CARUJE DOK SNAGA NE POPIZDI !!!

Link to comment
Share on other sites

a sta ti mislis d neko od tvojih ortaka i ortakinje, ne bi slucajno rekao nekome? Ne mora to da bude neki drugi ortak, dovoljno je da kazu kevi ili caletu :), pa oni nekome, pa taj neko nekome, pa na kraju cela zemlja zna da si ti dobio. Veruj mi oko takvih stvari je tesko cutati, pogotovo sto su ljudi ljubomorni, a i tesko je cuvati neku takvu tajnu [:)].

skipper.jpg

The only light at the end of the tunnel is light of upcoming train.

Link to comment
Share on other sites

a druga opcija je da 2 mil stavish u banku i orochish,

He he he, koju banku? Ne valjda neku u Srbiji?

1) "Strane" banke kod nas ne postoje ako niste znali...

Dobro osim jedne-dve, necu sada da ih reklamiram. Ali sve ostale rade po principu franchisinga...

Tj. ime tipa Raiffeisen Bank ne znaci nista...

To je samo ime, a banka je nasa. Nas covek je kupio licencu i radi za svoj

interes (naravno po uslovima koje mu je banka zadala...) Kapital njegove banke

nema nikakve veze sa kapitalom Raiffeisen banke u Nemackoj na primer.

Sav kapital je domaci...

Zato pazite u koju banku ulazite.

2) Kod nas ne postoji zakon koji stiti vase pare u banci. Ako banka

proglasi bankrot, dobicete samo osmeh devojke na salteru koja ce vas

obavestiti da vasih 2m EURa vise nema, a vi im ne mozete nista...

Tako da bih ja o ovoj tvojoj opciji jos razmislio... [:)]

Link to comment
Share on other sites

Jos navodno se ne zna ko je dobio sedmicu, al' je uplatio sam dve kolone i na jednoj je dobio.

A interesantno mi je bilo sto su ovi iz novosti napisali da je neki baja pre jedno 20 godina dobio dve sedmice na istom listicu koji je uplatio :)

Link to comment
Share on other sites

1) "Strane" banke kod nas ne postoje ako niste znali...

Dobro osim jedne-dve, necu sada da ih reklamiram. Ali sve ostale rade po principu franchisinga...

Tj. ime tipa Raiffeisen Bank ne znaci nista...

To je samo ime, a banka je nasa. Nas covek je kupio licencu i radi za svoj

interes (naravno po uslovima koje mu je banka zadala...) Kapital njegove banke

nema nikakve veze sa kapitalom Raiffeisen banke u Nemackoj na primer.

Ma dovoljno je reći, da je to banka u kojoj radi Ramzes... :)

Link to comment
Share on other sites

postoji, samo se ne zove tako.

kod nas ne moze po zakonu da postoji STRANA banka, nego samo nezavisno pravno lice u stranom vlasnistvu. tako imamo Rajfajzen Jugoslavija, SoGe Srbija, itd.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

,Apr 7 2005, 03:05:06] a sta ti mislis d neko od tvojih ortaka i ortakinje, ne bi slucajno rekao nekome? Ne mora to da bude neki drugi ortak, dovoljno je da kazu kevi ili caletu :), pa oni nekome, pa taj neko nekome, pa na kraju cela zemlja zna da si ti dobio. Veruj mi oko takvih stvari je tesko cutati, pogotovo sto su ljudi ljubomorni, a i tesko je cuvati neku takvu tajnu [:)].

tacno

ali to bi bila prica iz desete ruke

zamisli ti cujes da je od tvoje keve frizerka cula da je njen komsija doznao da neki klinac iz kraja ima informaciju ko je dobio sedmicu

znas na sta mislim

Link to comment
Share on other sites

LJUDI, jel ISTINA da je zaista kinez dobio sedmaju?

Ako jeste, verovatno odavno vec odmara i pece pekinsku patku u

domovini.......

......znaci ako je tacno onda ga stvarno zabole onaj njegov mali kineski kuratz...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Jos navodno se ne zna ko je dobio sedmicu, al' je uplatio sam dve kolone i na jednoj je dobio.

A interesantno mi je bilo sto su ovi iz novosti napisali da je neki baja pre jedno 20 godina dobio dve sedmice na istom listicu koji je uplatio :)

hm..u novostima pishe da je igrao sve tri kolone po sedam brojeva i da u prve dve nije imao ni jedan pogodak a da je treca dobitna...znaci 60 din je uplatio...iskusan seronja nema sta :P

haha da to je bio std da se igra ista kombinacija 2 puta =] zato je i dobio 2 sedmice:P

haha lol za kineza jebote...zamisli koja bi to tuga bila...ccc...doshao ovde brodom za rublje umotan u smrdljivo cebe i bacen na dno kotlarnice a ima da se vrati svojim avionom :P

UM CARUJE DOK SNAGA NE POPIZDI !!!

Link to comment
Share on other sites

prvo sto ce da radi sa kintom je ono "rastezanje" nogu da bi bio vislji,

sto je izuzetno popularno u kini....bilo na B92 emisija, pa ko je gledo zna...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

prvo sto ce da radi sa kintom je ono "rastezanje" nogu da bi bio vislji,

sto je izuzetno popularno u kini....bilo na B92 emisija, pa ko je gledo zna...

Ono je blagi zhasu..

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ne rise... kolko kesha?, ali ozbiljno:)

Ma ono je toliko bolesno da nemam reci. Ako mislimo na isto, to je sistem lomljenja nogu ljudima svako malo kako zaraste ... maks se valjda dobija 10 centimetara. Ali da ne razmisljamo o tim bolestinama ...

... Narodna lutrija Srbije je kao demantovala da je dobitnik kinez, posto im se jos uvek niko nije javio. A u novinama pise da se kao u bloku 70 radovali silno i da je tamo negde uplacen tiket.

Ne znam, sacekacemo jos malo da vidimo, sigurno ce se pojaviti dobitnik a procureti ko je.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...