Jump to content

Izvuchena SEDMICA


Recommended Posts

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Uf covece ... koje je to loodilo. 4 miliona evra.

1. Jel bese on to sad dobija u ratama u narednih x godina ili tako nesto ? Ako se ne varam, takve pare se nikada ne dobijaju odjednom.

2. Kapiram da ce da pobegne iz zemlje kad se procuje ko je dobitnik, da ga mu ne obili mu gajbu osamdeset puta.

Link to comment
Share on other sites

Uf covece ... koje je to loodilo. 4 miliona evra.

1. Jel bese on to sad dobija u ratama u narednih x godina ili tako nesto ? Ako se ne varam, takve pare se nikada ne dobijaju odjednom.

2. Kapiram da ce da pobegne iz zemlje kad se procuje ko je dobitnik, da ga mu ne obili mu gajbu osamdeset puta.

Da ga ne bi ubili 80 puta [:D] ...

Ima toliko kinte da kupi novi zivot... Osecam da je to Dinkic dobio [:D]

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

ma jebes ti to ja bi vise voleo 6icu da dobijem majke mi... kupis neki fin auto malo se obuces i neke sitnice sto nemas kintu za njih i fino cruisen niko te nista ne pita

koji su brojevi izvuceni?

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Uf covece ... koje je to loodilo. 4 miliona evra.

1. Jel bese on to sad dobija u ratama u narednih x godina ili tako nesto ? Ako se ne varam, takve pare se nikada ne dobijaju odjednom.

2. Kapiram da ce da pobegne iz zemlje kad se procuje ko je dobitnik, da ga mu ne obili mu gajbu osamdeset puta.

Kolko znam, otvore ti racun i svale SVE na njega......al racun je ovde u nekoj nasoj banci...

I onda mozes npr. da napravis VISA karticu i sa njom da svaki dan dizes max

dozvoljenu sumu po bankomatima, a za vece transakcije ce sigurno biti smaranja...

Inace, glavno je da NEMA iznosenja cele sume iz zemlje, to ne moze.....naravno,

uvek mozes da od te sume tresnes 20% nekom iz ministarstva da ti doveze

kamionom sav cash ispred Swiss banke [;)] ...i ne zaboravi porez na sve to...

Kad ga oderu ostace mu "samo" 3 milke...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

e ovako ja cu se javiti sada i reci da sam odigrao konacno moju kombinaciju koju sam zeleo i dobio sam svega 6icu :((

taj koji je dobio 7icu ja mu zavidim :D ali dobro uspecu naravno sledeceg puta do pogodim jos taj 1 broj

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

ne znam tacno u kojoj zemlji je izvucena visemilionska nagrada na lotou.

porodica se posle nekoliko meseci raspala, pola otislo u alkose pola u narkomane.

ipak je to previse za nase uslove. 4 miliona evra eeeee... dobro, 20% ode na porez, ali sve u svemu mnogo je para.

ali ok, dosta cu dati u dobrotvorne svrhe ;)

Link to comment
Share on other sites

dunno... moz bit i da je namesteno.. jer taj loto je samo odjednom sevnuo.. mozda samo dobra ideja nekog iz vlada za koju su skontali da nije neizvodljiva

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

pazite ovo

izracunato je da je za pokrivanje svih brojeva potrebno 3 mil. e

to znaci da svako ko ima 3 milke moze da odigra sve brojeve na tiketu ( ne znam tacno koliko kombinacija, verovatno se mere u milijardama) i digne 4 miliona!!!!!!!!!!!!!!!

problem je sledeci

sta ako se toga dosete nekoliko milionera (npr. 10) i onda bude izvuceno 10 sedmica i onda oni medjusobno dele sumu odredjenu za sedmicu pa umesto ceriri miliona digne svako po 400 000 e, a svako od njih da 3 mil. [;)]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...