Jump to content

Emulatori & Rom-ovi


Recommended Posts

E da, Mortal je mega ružan na Segi, probaj ako ne MAME varijantu, ono barem onu za SNES. Jes da izgled nije toliko bitan ako je sačuvano sve ostalo, ali MK je na Segi baš baš katastrofa na monitoru. Ono, 64 boje, nema ni normalan gradijent nego su ga tačkicama pravili...

Edited by voodoo_
Link to comment
Share on other sites

da li moze neko da mi baci neko uputstvo za install mame...ovaj link na prvoj strani je za skidanje mame 092 neke verzije..ja kliknem na zip file on mi extrakt i to je to...nista ne radi...glup...mozda ali sam ranije imao neku verziju koju sam install bez problema ali ne mogu da je nadjem nigde...

thx in advance....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 5 months later...
  • 5 months later...
  • 1 year later...

Izasla je nova beta verzija pcsx2 Sony Playstation 2 emulatora, trenutno igram Resident Evil Veronica i radi savrseno bez kocenja.

Evo ga mali video koji sam snimio kako igram Naruto Shippuden Ultimate Ninja 5, savrseno radi.

Edited by Herr Flick
Link to comment
Share on other sites

Ajde sad lepo objasni postupak korak po korak! :)

Nema sta da objasnim, koristio sam default podesavanja.

Samo sam ga instalirao, podesio folder gde se nalazi bios i to je to. Odlicno radi, Resident Evil Veronika radi savrseno 60 fps bez ikakvog kocenja, moze i vise jer mi je max fps limitiran na 60 po defaultu za ovu igru samo treba podesavanja da promenim.

Edited by Herr Flick
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Izasla je nova beta verzija pcsx2 Sony Playstation 2 emulatora, trenutno igram Resident Evil Veronica i radi savrseno bez kocenja.

Evo ga mali video koji sam snimio kako igram Naruto Shippuden Ultimate Ninja 5, savrseno radi.

koje su sanse da na tome sljaka Grand Turismo 3 ili 4? :S

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

opet nevolja...instalirao sam sp3 i ne mogu da pokrenem epsxe i onda sam googlao i video da ljudi iskljucuju DEP pa sam i to uradio ali opet nece...kad idem 'run iso' krene i samo izbaci dont send sranje :/

AppName: epsxe.exe AppVer: 0.0.0.0 ModName: gpupetedx6d3d.dll

ModVer: 1.77.0.0 Offset: 00004630

to mi izbaci. ima li neko neku ideju sta da radim ili moram da se vratim na sp2?

I know i can!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...