Jump to content

Emulatori & Rom-ovi


Recommended Posts

  • 4 months later...
  • 1 month later...

Ok, upravo sam proveo preko pola sata citajuci svih 7 strana ovog topica.

Zanima me sledece:

Koje ekstenzije rade na xPSXe.(Nadam se da je to emulator koji pusta Tekken3, znam da ovaj koji ja koristim u sebi ima PSX ali ne znam sta mu dodje ovaj prefix i sufix kod vas).

Jel pusta samo .iso fajlove ili moze jos nesto?Ako moze-koje su ekstenzije u pitanju.

Btw, nisam isao ni na jedan link koji ste dali, izvinjavam se za to, ako ima neki gde je to lepo objasnjeno turite, bice dovoljno.Fala unapred.

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Znaci fajlovi kao sto su .nrg, .mds, .cue, .bin, .iso[za njega znam], moze,tj. trebalo bi da moze da ga otvori PSX?

Nemam nista drugo sem .iso fajla da mogu da proverim.Ali se spremam da skinem nesto sa neta od igara, pa reko da vidim zna li neko ovde nesto o tome malo vise, da ne svlacim gigabajte za dz.

:)

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Za PSX nabaci jos i

Syphon Filter sva tri dela

C12

Oba James Bond naslova su sjajne igre. Ovo su sve vrhunski 3rd person shooteri, sem zadnjeg Bonda, on je FPS.

Need For Speed Porsche Unleashed

Fisherman's Bait (ovo je zakon, veruj mi, ali nemoj keca nabavljati, vec dvojku ili ako ima i neki kasniji nastavak)

itd...

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Ajde, ako kažete da je dobra probaću je. Do sada niste niste pogrešili :)

Ozbiljno, do sada sam skinuo Twisted Metal 2, Metal Gear Solid i Syphon Filter i stvarno su dobre igre. Doduše nisu na nivou Resident Evil ili Final Fantasy ali su bolje od većine igara za PC koje sam odigrao zadnjih nekoliko godina. Ko bi rekao da ovo je za ovu japansku kantu izašlo toliko dobrih igara :)

Screw You Guys, I'm Going Home!

Link to comment
Share on other sites

Narocito je impresivno, u vezi sa PS1 verzijom NFS5 sto, kad u epsxe roknes neku visoku rezoluciju, i poukljucujes sve one fancy opcije za peglanje grafike u Pete's OpenGl ili DX# video pluginovima (ako je graficka dovoljno jaka da to svari), dobijes skroz novu igru, sa onako fino glaktim ivicama i teksturama, prosto se odusevis, jebiga. Inace nisam primetio da je toliko intenzivno kod drugih igara (jeste kod Tekkena, recimo) - kao da su neke igre radjene da mogu mnogo vise da pruze vizuelno, samo su ogranicene platformom, dok su druge radjene imajuci u vidu ogranicenja, pa se stedelo...

EDIT: I da, muzika u NFS5 je vrh, naocito u klasik eri...

EDIT 2: sad vidim izgleda da ima dobar torrent za C12 final resistance, oko 250 mb je,, pa cu da cimam ortaka da mi skida...

Edited by Milanche

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Interesuje me da li je moguće editovati ''Avaiable'' listu u MAME-u? Prerovio sam sve INI fajlove ali nisam ništa našao. Imam nekoliko igara koje su u redu ali iz nekog razloga se ne pojavljuju na listi.

Edited by Myst

Screw You Guys, I'm Going Home!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Dal je moguce da ja ne mogu na Emulation Galaxy da nadjem gde da DL-ujem igrice za sega emulator (gens-win32) ??? :( pomozite mi

Eee i treba mi odgovor koja je ovo igrica,igrao sam je na segi(drive),znaci ti si kao duh i fora je da plasis ljude u kutji da bi se oni odselili...fora npr udjes u frizider(kao drmas ga) i onda se neko od stanara uplasi ili udjes u kosilicu pa juris ljude ^^ iii tako plasis dok ne potrosis energiju i onda odes nemam pojma gde da skupljas neka mala zelena govna i kada skupis vratis se nazad da plasis ljude...znam da sam objasnio kao da sam retardiran ali nisam ni ja siguran o cemu se radi u igri... :p jel je neko igrao mozda? Takodje znam da je ketridz bio duplo veci nego obicni,to mi se zarezalo u mali mozak...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...