Jump to content

ipak voda na marsu


Guest

Recommended Posts

nista ima da ga pokupe da ga donesu na planet earth i onda da ga istrazuju i ispostvaice se da on mutira u dodiru sa ljudima onda ce da "pobegne" i imacemo materijala za igre za sledecih nekoliko vekova :-P ako nas bude posle toga bwahaahaha a a [8D]

Link to comment
Share on other sites

Kruko !

Tvoj cd je kod mene ;)

Pisi mi na icq da ti dam moj mob ili dodji do kgb-a da ti ga dam jedan dan

Rece mi neko , da si me kritikovao zbog cd-a ;))

Btw , da se vratimo na topic ... :)

To je neverovatno otkrice , najdraze mi je sto su Evropljani poslali svoj satelit/sondu/ilistavec ... i da smo mi (Evropljani) :) to otkrili , valjda ce se dalje razvijati planetarna istrazivanja i ono fazon beyond our imagination ;)

Komitet Gosudarstvennoi Bezopasnosti
Link to comment
Share on other sites

Kruko !

Tvoj cd je kod mene ;)

Pisi mi na icq da ti dam moj mob ili dodji do kgb-a da ti ga dam jedan dan

Rece mi neko , da si me kritikovao zbog cd-a ;))

Da JA dodjem do kgba da mi vratis MOJ CD koji si zadrzao skoro 3 jebene godine?

Ajde sad edituj post tako da pise "kruko, koji ti je bese broj da te nazovem, izvinim se sto ti ga nisam vratio dosad, i da se dogovorimo da ti ovih dana banem na gajbu da ti vratim, a ako eventualno budes bio raspolozen i u centru, tu da se nadjemo da ti vratim".

Get it?

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Da JA dodjem do kgba da mi vratis MOJ CD koji si zadrzao skoro 3 jebene godine?

Ajde sad edituj post tako da pise "kruko, koji ti je bese broj da te nazovem, izvinim se sto ti ga nisam vratio dosad, i da se dogovorimo da ti ovih dana banem na gajbu da ti vratim, a ako eventualno budes bio raspolozen i u centru, tu da se nadjemo da ti vratim".

Get it?

al se ovaj kruko ljuti kad mu neko ne vrati CD na vreme, qq lele :)

Link to comment
Share on other sites

Oduvek me je interesovalo kako bismo se ponashali kada bi otkrili zivot na Marsu. Ne mora da bude to neki ultra mega super zivot pa se klokuju kad mi naidjemo, nego tipa da nadju neke zivotinje najobicnije, kako li bi se to odrazilo na deo covecanstva koji se time bavi posredno/neposredno. Ne mislim na coveka seljaka koji ore njivu (nista disrispekt prema njima nego ih cisto to ne zanima) vec na evo recimo nas sa foruma.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...