Jump to content

Song of Ice and Fire ciklus - diskusija


Kole

Recommended Posts

Nigde nije napisano da znaju.

Ali opet uz svo mucenje koje je Theon primio, kontam da je morao da im kaze u nekom trenutku.

Edited by JoeKerr

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Ево сада погледајте ове Менџијеве и моје постове овде, ретардирани су зар не?

Такви су исти постови о књизи на серије топику. Размислите, ако имате мозак употребите га и скапирајте сами шта не треба да радите више...

Edited by алфа
  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 1

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Retardirano je i za ban da neko na tom topiku napiše

vau jedva čekam da vidim kako će da izbodu crna braća Džona Snežnog u seriji, biće do jaja scena 

 ali ljudi koji su čitali knjigu imaju puno pravo da na topiku o seriji  komentarišu scene/događaje/likove iz serije i upoređuju ih sa pandanima iz knjige, jer je to prirodna reakcija nekog ko je čitao knjigu. Dakle događaje koji su već prošli u seriji da, ali ne i buduće događaje.

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

pa fora je sto mendzi kuka jos od prve sezone da ne smarate sa detaljima iz knjige na topiku o seriji, ali se to radi iz nedelje u nedelju. onda je morao ovako nesto radikalno da preduzme, JER NE RAZUMETE SRPSKI

Posto si, vidim, po automatizmu i mene svrstao u istu grupaciju, iako sam se u startu ogradio od retardiranih komentara sa obe strane....

 

I dalje ne menja cinjenicu da su kao kontra-reakcija dosli ovde kao retardirani trolovi, a to nije resenje, umesto da vicu i smaraju moderatora na onoj temi da ukloni sav spoilujuci sadrzaj, ovde se samo retardiraju.

 

Dupla steta...

Edited by prime_abuse
Link to comment
Share on other sites

Размислите, ако имате мозак употребите га и скапирајте сами шта не треба да радите више...

Сјебао сам се :с

Ништа, пецните се струјом сваки пут када постујете нешто о књигама на серија топику, капирам да ћете кроз месец дана добити тај рефлекс да је то НО-НО :)

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Pa ne, ocigledno je jedino resenje da ljudi koji su citali knjigu ne citaju topic o seriji i obrnuto.

Ja sve sto se pise na topicu o seriji gledam kroz knjige i tako i moram da komentarisem,

ne mogu nikako da izignorisem ono sto sam procitao i da budem WAU FRAPIRAN na scenu Joffrey-eve smrti...

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Razumeo sam u cemu je problem.

Problem je u tome sto ljudi koji su citali knjigu ne mogu da razdvoje knjigu od serije i konstantno povlace paralele.

Ljudi koji nisu gledali seriju ne zele da prihvate da postoji ista sem te serije i nadrkavaju se te paralele pominju..

 

Resenje? Ljudi koji nisu citali knjige drze se jednog topica, ljudi koji su citali knjige drze se drugog topica i kraj.

 

Ili jos bolje resenje. Procitajte proklete knjige.

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Pa svi i dalje misle da su klinci mrtvi.

Jedini koji znaju istinu su sami klinci, Bolton i Ramsey.

Pa progurali su onu Sansinu drugaricu stajevec kao Ariu...  Boli ih dupe za Brena i Rikona, bitno je da Stark bude na severu, i sa Ariom to imaju.

 

Manje bi imalo smisla da organizuju svadbu a da ne znaju da su klinci zivi.

Sta ? 

 

 

Spojler je sto se tice zbivanja na severu.

Pa Boltonovi ne znaju da su Bren i Rikon zivi, upravo zato su i pogurali sa zenidbom misleci da su mrtvi svi i da je Arija naslednik. Misleci da su muski naslednici mrtvi i da sada Ramzi ima pravo na zamak. 

Dok Davos tajno ide da spasi Rikona. To i jeste cela poenta njegove price i zadnje knjige da Teon nikome nista nije rekao. I da Davos u tajnosti ide da izvuce Rikona i da samo Menderli i Glover za to znaju.

Edited by SpiRo
  • Downvote (-1) 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...