Jump to content

ADSL - spam


Niko

Recommended Posts

  • Replies 281
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

meni je stigao danas odgovor od euneta i rekli su da imam uslove za adsl i da ih pozovem na neki broj da se dogovorimo sta i kako

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

"Dobar dan, ja zovem zbog ADSLa"

"Ah da, pa vidite ... telekom ..."

Odma' im spusti slusalicu ako probaju nesto na taj fazon :)

pa ne znam videcu ujutru sta ce da bidne

odmah javljam ovde

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

naravno koldore =o)

pogotovo u nemachkoj & ostalim lepo organizovanim EU zemljama...ono postoje paketi za drugare koji ne skidaju mnogo like "do 5 GB mesechno", " do 10 GB..." naravno sve je to jeftinije like 5-15e od full flata odgovarajutje brzine no ko netje flat, ne mora...

Link to comment
Share on other sites

bah

http://ventrilo.com

nekim ljudima to jednostavno bolje radi,. sad jbg, zavisi kako podesish.. mada se jednako koriste i jedan i drugi..

am.. kodeci..

pa u tim spiku imash u opcijama da birash tip kodeka kojim program kompresuje/dekompresuje zvuk, razlichiti kodeci/razlichit nachin kompresija odnosno razlichit kvalitet zvuka (isto kao za npr. mp3 i wma ili ra), tamo imash kodeke optimizovane da ti troshe tachno odredjen rate npr. 3kb/sec ili 7kb/sec,.. sve do 25/30kb/sec...

e sad, neprovereno, ventrilo ima bolji izbor kodeka,.. probaj i jedno i drugo pa sam prosudi..

a ako hoces sa 256/64 da koristish tim spik, mozes ali ce ti lagovati veza dok govorish.. npr. u igri stavish rate 6200-7000 (~64kbit), u tim spiku kodek od 192kbit i slushaces kvalitetan zvuk ali kada krenesh da prichash bicesh u lagu, onda jedino da stavish rate u igri od recimo 3000 (shto je prilichno jadno za igranje) a tim spik kodek neki od 3kb/sec gde razumesh samo ddzzaanadzzzamperazzzzzzz...

moj predlog ti je sa 256/64, da stavish rate 6200 za igru i neki jachi kodek od 128kbit> i samo da slushash a da bindujesh par jednostavnih poruka u igri za sporazumevanje (tipa "da chuo sam"; "ok, dolazim"; "ne mogu sad" i slichno)..

bla bla

filozofiranje... am.. skini/isprobavaj/zajebavaj se pa vidi shta ti odgovara a shta ne.. :)

mizantrop iz Singidunuma

--<[Superunknown]>--

Link to comment
Share on other sites

nekim divnim cudom celog dana tj. kada sam ja pokusavao da dobijem broj koji su mi dali bio je zauzet

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

pa zavisi na koju je banderu povezan

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

mmm da, zavisi od bandere...

ja idem prvo preko komshinice Dragice, stara fina zena (ima lepu cerku), onda do Djoleta, pa od Djoleta preko Marinog kokoshinjca i onda do zoloshkog vrta pravo na sedmu banderu s leve..

telefon mi radi super ali samo ako se Djoletovi klinci ne igraju gadjanja golubova (ako skinu nekog ume da zakachi kabl pa se sve onda srushi) i ako Mara ne pomesha kabl za zicu za sushenje vesha... shto se ostalog tiche mislim da su mi uslovi odlichni, tu tu zvuk mi ne krchi toliko kao shto je nekad a i linija radi cheshce nego za vreme bombardovanja i slobe milosevica.. chak shta vishe chak su mi ponudili da predjem sa tekog pms uredjaja (za 3 linije) na neki 'chat' sa dvojnikom (kazu nova tehnologija + mogu za dzabe da pricham sa komshijom i razmenjujem nekakbe 'fajtove,.. fajlove' (jeb--- li ga shta je??!) po ceo dan..

kako ove demokrate rade, jos malo pa cemo u tu neku evropu..

(kazu da ima neka evropa severnije od banata!?, mada im ja iskreno nishta ne verujem ! ... lazu i smrde na pivo isto kao i ovi slobini.. mislim da je to neki znak..)

mizantrop iz Singidunuma

--<[Superunknown]>--

Link to comment
Share on other sites

xaxa

niko upisao sam se od smeha :D

ali gde nadje kokosinjac

btw eunet mi je i dalje zauzet ne znam koja je fora sa tim a dobio sam i od sezama odgovor sa ugovorom tako da cu da odnesem kod sezama to cudo da vidimo kako je :P

a neko rece da ce da raznese bombom ma idem i ja sto nas je vise vece sanse da unistimo :P

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Potpisano 22.01.2005. spliter i modem su mi na stolu. Medjutim neshto ne radi. Stay tuned.

Podrshka je prilichno predusretljiva :)

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Pazite da se ne opechete DSL-om!!!!

Download moze i biti odlican ali pogledajte ping na serverima u i van zemlje...

Jedan lik iz PN ima DSL i na srpskom CoD serveru ping 100...

a ja sa mojim PTT kablom na Slovenia Online ispod 50... nekad ispod 30....

Samo vam savetujem...

http://img67.imageshack.us/img67/1829/lol4thlk6.jpg kako pricati sa GM-om

Paladins are gay

Blizzard loves paladins

Therefore, Blizzard is gay

Link to comment
Share on other sites

Upravo su me zvali iz Sezama da odem do Caffea, da se dogovorimo oko zavrshavanja instalacije. :) Vishe vesti u toku dana. :)

blah zovu te na kafu??

ode jedan po jedan..ccc

taman sam mislio na fjuzovce da se oslonim za osigurach..

potplatili su vas priznaj!!!

onda idem sa Wandererom... ponesi i neko pivo da zalijemo ako se oduzi!

mizantrop iz Singidunuma

--<[Superunknown]>--

Link to comment
Share on other sites

ma ponecu bure piva :D

samo da resimo to do kraja

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

pa ja sam isto na Karaburmi pa imam uslove :)

ne kapiram kako ti nemash?!?

Zavisi da li si prebachen na novu centralu ... Meni broj pocinje sa 7, rekose mi da ja ni isdn ne mogu da imam, kamoli adsl, dok mi ne uvedu novu centralu ...

btw adsl moze zaista da se ispostavi kao los ... neki lik iz Amerike sa kojim sam igrao StarCraft letos je lagovao s vremena na vreme ( u Starcraftu !!! ) posle cega je rekao :

"Sorry, my adsl is gay, I'm getting cable asap"

I'm too cool to be around you but I will stay just to show you how pathethic you are =)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...