Jump to content

Ultimativni ADSL topik


Lex

Recommended Posts

Pretpostavljam da je to to! ADSL ima default agregaciju, a ovo ti valjda omogucava da kad igras nemas lag, jer ti saobracaj ide mimo guzve na linku. Kako to radi i mene zanima. Valjda prate portove.

Koliko sam primetio to je definitivno onaj "Download" koji se eto sad zove i "gaming" i "extra bandwidth" ili tako neshto. Fora je da imash manju agregaciju pa u slucaju opterecenja adsl-a imash prioritet u odnosu na one koji nemaju taj paket.

E pa hajde, ako koristis neku od online igara, startuj opciju za ExtraBandwidth za gaming koju imaju pa javi kako radi... dzabe je pa ne moras da brines da ce na kraju meseca doci da ti plene imovinu :)

imam Eunet adsl u mestu kraj Novog Sada i u poslednji par dana net mi je na izdisaju..Ne samo meni , vec i drugim koji su na Eunetu.Jedva radi tokom citavog dana , znaci jedva, i tek mozda posle 1 uvece bude malo bolje , ali samo malo , i dalje ni upola kao pre recimo 2 nedelje..koji mu je?
Link to comment
Share on other sites

imam Eunet adsl u mestu kraj Novog Sada i u poslednji par dana net mi je na izdisaju..Ne samo meni , vec i drugim koji su na Eunetu.Jedva radi tokom citavog dana , znaci jedva, i tek mozda posle 1 uvece bude malo bolje , ali samo malo , i dalje ni upola kao pre recimo 2 nedelje..koji mu je?

Elem, ista stvar i ovde ali ne samo eunetovim korisnicima nego svima (u tom delu grada). I zvao drugar koji je kod telekoma, prijavio da loshe radi i da mu skida 15kb. Kazhe doshli, pustili oni neki download, radilo normalno dok nisu otishli i posle ponovo radilo loshe [xx(] Kako se boriti protiv toga [b)]

Link to comment
Share on other sites

Elem, ista stvar i ovde ali ne samo eunetovim korisnicima nego svima (u tom delu grada). I zvao drugar koji je kod telekoma, prijavio da loshe radi i da mu skida 15kb. Kazhe doshli, pustili oni neki download, radilo normalno dok nisu otishli i posle ponovo radilo loshe [xx(] Kako se boriti protiv toga [b)]

Nije sramota reci da ste iz Futoga, culi su ljudi ovde za to mesto :)))

@topic: telekomov adsl, radi ulgavnom ok, samo u poslednje vreme se desi da mi radi 2-3 minuta bas jako lose, al to se desi mozda 2 puta dnevno... mozda se spremaju za dupliranje protoka? (bar se nadam :))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neecola-' date='Sep 23 2008, 20:46' post='1264512'

@topic: telekomov adsl, radi ulgavnom ok, samo u poslednje vreme se desi da mi radi 2-3 minuta bas jako lose, al to se desi mozda 2 puta dnevno... mozda se spremaju za dupliranje protoka? (bar se nadam :))

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

jeste sve trce da dupliraju,libo ih patka [:D]

Gaming Is Not A Crime!!!

Hey Bon Jovi ko si ti

Hey Bon Jovi druze moj,

Ti si Bon Jovi iz Amerike ,

Ja sam Bon Jovi sa Cvetkove pijace,

Tebe voli omladina mlade zene,

Mene voli omladina mlade zene,

Ti si nekad bio faca, faca,

A onda sam dosao JA!

Nisi Bon Jovi izgubiJo,

Nisi Bon Jovi izgubiJo,

Nisi Bon Jovi izgubiJo!!!

Link to comment
Share on other sites

ja bih voleo da sutra dupliraju...zato i kazem bole ih patka [:D]

Gaming Is Not A Crime!!!

Hey Bon Jovi ko si ti

Hey Bon Jovi druze moj,

Ti si Bon Jovi iz Amerike ,

Ja sam Bon Jovi sa Cvetkove pijace,

Tebe voli omladina mlade zene,

Mene voli omladina mlade zene,

Ti si nekad bio faca, faca,

A onda sam dosao JA!

Nisi Bon Jovi izgubiJo,

Nisi Bon Jovi izgubiJo,

Nisi Bon Jovi izgubiJo!!!

Link to comment
Share on other sites

Znachi istripovao mi se net malopre otvarao jednu stranicu sa velikim slikama brzinom od 250+ kbs :O :O :O

I ja u neverici tripuje gotovo duplirali i brz bolje otvaram stranicu modema i vidim pishe i dalje 1,5 mbs

I otvaram onu stranicu on i dalje je otara brzinom od 250+ medjutim ostalo je samo na toj stranici :(

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

pogledajte ovo IP TV Telekoma Srbija od 15 oktobra.

Gaming Is Not A Crime!!!

Hey Bon Jovi ko si ti

Hey Bon Jovi druze moj,

Ti si Bon Jovi iz Amerike ,

Ja sam Bon Jovi sa Cvetkove pijace,

Tebe voli omladina mlade zene,

Mene voli omladina mlade zene,

Ti si nekad bio faca, faca,

A onda sam dosao JA!

Nisi Bon Jovi izgubiJo,

Nisi Bon Jovi izgubiJo,

Nisi Bon Jovi izgubiJo!!!

Link to comment
Share on other sites

do jaja shto sam na telekomovom adslu, not:) inache iptv je vec u fazi testiranja, tj ima ljudi koji je vec koriste, originalno je i adsl trebao da bude dupliran 15 oktobra, al se izgleda to enshto prolongiralo.

Trend u savremenom svetu je mesečna pretplata od šest do deset evra, a u toj pretplati je skoro sve besplatno i Telekom Srbija će se kretati u tom pravcu, ukazao je Lučić.

vazi. dajte mi free fon za 6 jura, naplati sirotinji i ono shto ne potroshi,lol, genijalni su.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Kretace se u tom smeru, ali kada ce se doci do te tacke? Ne dok ne dodje 2009. godina kada gube jebeni monopol na internet link. I 2009. ce svi domaci da kalkulisu i da gledaju sta ostali rade pa ce da kradu srazmerno konkurentima. Treba nam neki stranac da uleti sa damp cenama pa da vidis kako na kraju 2009. godine ima vec 30% trzista. :) Oh...

E da. neka crkne Telekom. Cekao sam osposobljavanje prikljucka vise od 12 (radnih) dana! Moguce da nisu radili po kisi, mamicu im onu njihovu drzavnu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...