Jump to content

Ultimativni ADSL topik


Lex

Recommended Posts

hocu i ja milion dolara pa nemam :)

Pa ne moze kad nishta ne radish! [:D]

Ne valja ti poredjenje. Ovo je pre situacija u kojoj mi menjamo milion dolara za dinare, al' nas banka jebe sa kursom samo tako zato shto je jedina i zashticena i sad kao treba da budemo OK po tom pitanju.

znash i ti veoma dobro shta ja hocu da kazhem... mi tu nishta ne mozhemo da promenimo, prema tome ipak biram da budem optimista i da kazhem da mi je chasha polu puna nego da kukam kako je polu prazna :)

Jebiga, izgleda da ne znam shta hocesh da kazesh. :) Jedno je optimizam (koji bi svejedno u ovom sluchaju bio neopravdan), meni se chini kao da zelish da lazesh sebe zato shto je tako lakshe. Idealno, skupili bi se i spalili neshto, obesili nekog. Good ol' lynch parteh, you know pardner? Ovako, jebi bagru kad im vec ne smeta. This message brought to you by Wulfgar and the Foundation of Keepin' it Real. :D

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

na yubc sa 1mb na 1.5mb,ali samo download...

nego ja imam drugo pitanje za jos nekog ko koristi yubc adsl. u poslednje vreme ne mogu uopste da ucitam video na youtube ili youjizz [:D],znaci bufferuje mi ko da sam na 64k. ne mogu nista da odgledam. anti virus updejtovan,komp precisnjen skroz,nema nikakvih virusa i ostalih sranja koji bi mogli da uticu na brzinu. download je ok,koliko sam primetio. e sad,ne znam da li da zamenim ovaj njihov ruter,sagem 1200 neki,da probam sa asusovim rx3041. ima li neko slican problem ili neku preporuku?

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

e pa sa tim stavom i ne mozes nista da promenis :P da se skupi nas 5000 pa da protestvujemo bla bla videli bi oni :D kao i za sve ostalo u francuskoj poskupi gorivo za 5 din i odma trce na ulice da strajkuju jebu mater :D al jebiga mi smo mnogo jadni crkli bi od gladi dok bi strajkovali :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

ne vulfi, vec ti ne kapirash :) ja sam pre placao 1.5mbit 2400 din, sad placam 2mbit 2400 din, vidish gde sam ja dobio? to shto shvedjani imaju 10mbit za 2400 din je druga stvar, jer ja tu nista ne mogu da promenim, a ne mozhesh ni ti..

Mi to nemamo iz razloga koji nisu objektivni. To ne bi trebalo da trpimo cutke. Ne bi trebalo da se radujemo mrvicama koje nam bace sa vremena na vreme. And that's where the burning and lynching comes in. Problem oko organizacije takvih akcija je shto smo navikli da trpimo i mnogo gore stvari pa je malo teze motivisati ljude na tako neshto kad je u pitanju jebeni ADSL. [crap]

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

e pa sa tim stavom i ne mozes nista da promenis :P da se skupi nas 5000 pa da protestvujemo bla bla videli bi oni :D kao i za sve ostalo u francuskoj poskupi gorivo za 5 din i odma trce na ulice da strajkuju jebu mater :D al jebiga mi smo mnogo jadni crkli bi od gladi dok bi strajkovali :D

jel' imash ti pametno shta da kazhesh? :D

Mi to nemamo iz razloga koji nisu objektivni. To ne bi trebalo da trpimo cutke. Ne bi trebalo da se radujemo mrvicama koje nam bace sa vremena na vreme. And that's where the burning and lynching comes in. Problem oko organizacije takvih akcija je shto smo navikli da trpimo i mnogo gore stvari pa je malo teze motivisati ljude na tako neshto kad je u pitanju jebeni ADSL. [crap]

jebiga, do nove godine telekom ima monopol na link ka svetu i tu mozhesh da se jebesh, necesh nishta promeniti... videcemo shta ce se desiti od nove godine pa nadalje :)

Link to comment
Share on other sites

jebiga, do nove godine telekom ima monopol na link ka svetu i tu mozhesh da se jebesh, necesh nishta promeniti... videcemo shta ce se desiti od nove godine pa nadalje :)

Nadajmo se, isto shto i sa mobilnom telefonijom. Samo da se desilo ranije. [crap]

I cune da se jebem, 'ocu da ljudi pochnu da razmishljaju u fazonu "I am legion, for we are many"*. Bar povremeno.

btw, "monopol na link ka svetu?" SBB? Verat?

*Sorry, Jesus.

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Hah 2mega me sachekalo kuci xD

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Udjeeeeee :D

2mb zezampro bg \o/

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Nadajmo se, isto shto i sa mobilnom telefonijom. Samo da se desilo ranije. [crap]

I cune da se jebem, 'ocu da ljudi pochnu da razmishljaju u fazonu "I am legion, for we are many"*. Bar povremeno.

btw, "monopol na link ka svetu?" SBB? Verat?

*Sorry, Jesus.

humz, radish u provajderu a nisi obaveshten :) sbb je imao link ka svetu nekih 2 meseca do prosle godine kad ih je sabio telekom uz pomoc ratela (tada su bili oni gadni problemi kad sam i ja preshao sa sbba na telekom adsl)... a verat ima link ka madjarskoj vec nekih 5 godina i jedini su provajder koji su uspeli nekako da izmuvaju to :)

Link to comment
Share on other sites

Stim sto je taj link do madjarske uradjeno preko wirelessa i samo cekam da neki traktor udari o stub na kome se nalazi antena :P

U svakom slucaju cene su takve 90% zbog trzista i 10% zbog monopola, gubitkom monopola cene nece nista puno pasti kao sto je bilo i u mobilnoj telefoniji na kraju ces imati oligopol u svakom pogledu tako da ono, dzabe se nervirate.

Sto se tice IPTVa ne uzimajte ga jos uvek jer se kod njih sve raspada, ljudi se samo zale jer su oni jos u test fazi, bolje sacekati par meseci da se to stabilizuje i da se isprave greske jer mnogim ljudima servis uopste ne radi a i onima kojima radi ne sljaka kako treba, zamrzava se slika i tome slicno.

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

humz, radish u provajderu a nisi obaveshten :) sbb je imao link ka svetu nekih 2 meseca do prosle godine kad ih je sabio telekom uz pomoc ratela (tada su bili oni gadni problemi kad sam i ja preshao sa sbba na telekom adsl)... a verat ima link ka madjarskoj vec nekih 5 godina i jedini su provajder koji su uspeli nekako da izmuvaju to :)

Well, nije monopol na link ako ga ima josh neko, tako da ne vidim onda shta sam tu pogreshio?

Prvi put chujem da SBB vishe nema taj link, i danas mi reche chovek da imaju deo koji vuku iz inostranstva, a deo od Telekoma.

U svakom slucaju cene su takve 90% zbog trzista i 10% zbog monopola, gubitkom monopola cene nece nista puno pasti kao sto je bilo i u mobilnoj telefoniji na kraju ces imati oligopol u svakom pogledu tako da ono, dzabe se nervirate.

Ne razumem shta ti znachi to "zbog trzishta"? Interes za josh provajdera fiksne telefonije, samim tim i ADSL-a svakako postoji, kako kod domacih (SBB), tako i kod stranih firmi. Konkurencija u tom pogledu moze samo da donese bolji kvalitet usluge i definitivno nize, trenutno apsurdno naduvane cene.

btw, povecali. Yay. :/

Edited by Wulfgar

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...