Jump to content

Close Encounter


Recommended Posts

meni uvek daju gistro stav kada me startuju, a na kraju kazu: Hvala gospodine, prijatno i laku noc.

naucio sam kako da postupam sa njima, nikad nisam imao problema...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Juche nisam mogao da verujem shta mi se desilo. Bili na zurci kod ortaka i negde ujutro kad smo trebali da palimo ortak koji je trebao da nas vozi ubio se ko stoka. Nishta, mi lepo sednemo mi u kola i dechko trazi kontakt bravu 5 minuta ,,Znam bre da je tu negde [:D]" i drugi ortak koji ima negde oko 30 chasova voznje ponudi da on odveze poshto je ochigledno da bi sa ovim izginuli. Sedne on krenemo i negde kod autokomande zaustavi nas interventna. Ovaj izadje lepo kaze "nemam dozvolu ali dechko chija su kola se neshto ubedachio, ostavila ga riba... " i taman tad izlece iz kola pijani ortak i pochne da baca peglu. Ovaj pandur prilazi ,,nemoj bre da se sekirash nije ona jedina riba na svetu" ja normalno sa ortakinjom i ortakom suzdrzavam se da ne umrem od smeha i pandur nam kaze da izadjemo iz vozila. Svi izadjemo on zove ortaka koji je vozio da udje u automobil. Udje ortak i pandur u kola i odvezu se oko autokomande i vrate se za 5 min. Pandur kaze odvezi ortaka ali nemoj vishe to da radish. Srecni praznici i prijatno. Znachi ostali smo bez komentara...

Link to comment
Share on other sites

hehehe, mene uglavnom pretresaju, tipa: "shta imash po dzepovima?"

chim im izrecitujem i pokazem lichnu, klimnu glavom, vrate lichnu i nastave dalje... ali pazite shta mi se desilo 1.januara, kada sam ishao u Zvornik na dochek nove godine...

dakle, dogovorim se sa devojkom da dodjemo ja i josh dva lika (kolege sa fax-a) u ZV na dochek... nocili smo u malom Zvorniku kod jednog njenog druga i sledeci dan smo trebali da odemo do nje u Zvornik (btw. Zvornik se rachuna kao BiH, dok je mali Zvornik deo Srbije, razdvaja ih samo reka koja predstavlja drzavnu granicu i tu se nalaze punktovi gde samo provere LK i puste te da prodjesh)...

i sada... nas taj lik ostavlja kod mosta, kaze da samo predamo lichne, predjemo most a sa druge strane ce da nas chekaju...

i sada... dolazimo nas trojica na punkt, vadimo lichne, i pandur gleda, i vidi tri lika koji hoce da predju granicu a sva trojica iz razlichitog grada, i nijedan iz Zvornika... i sledi naravno: "podjite za mnom momci"...

Udjemo u montaznu baraku pandura, i tamo jedan uzima lichne i proverava na kompu da li imamo dosije, a drugi (plavi i debeo) odushevljen pita ko ce prvi na pregled [:D]

sada, jedan drugar krece, skida jaknu, i cheka... pandur ga gleda i kaze mu da se josh skine... ovaj nije ochekivao to, i pita da li da se skine u bokserice, a pandur mu kaze: "ma i to!" Kakvu je samo facu ovaj lik napravio :D

nas dvojicu ovaj pandur do kompa pita shta cemo nas trojica (jedan iz Vranja, jedan iz Rashke i jedan iz Sombora) u Zvorniku... Prosto mu zvuchi neverovatno da smo doshli samo da proslavimo NG... Sve dok mu nisam rekao da sam doshao zbog devojke...

i onda ide smeshniji deo...

poshto je onaj debeli plavi zavrshio "pregled" ovog prvog, na red dolazi ovaj drugi lik, koji, shto se tiche pandura, stalno pricha viceve...

i spopada ga pandur da mu kaze gde je sakrio drogu, kao da mu ushtedi trud [;)]

Pandur: "Ajde mali, gde ti je droga, imash neki exer?"

Trchko: "Nemam, ne treba mi to, ja sam prirodno lud..."

Pandur: "Aha, a jesi siguran? Otkud to znash?"

Trchko: "Znam, rekla mi mama" i krene da se smeje [:D]

nakon toga, i onaj pandur se samo smejao... josh mu je lik objashnjavao kako je uspeo da spali modem koji sada nosi kao privezak za kljucheve... pa ga je josh drkao kako ne moze da promuva eksere pored njega a da ovaj ne primeti... u svakom sluchaju, zaj**avali su se k'o mala deca...

poprilichno ga je oraspolozio, tako da su mene terali samo da skinem jaknu i tri puta izvrnem charape da provere da nisam sakrio neshto u njima... btw. zamislite, ovaj pandur koji je bio za kompom i proveravao dosije je bio na FON-u, na "kursu" pa nas je ispitivao ko su nam profe, ko je prodekan, "jel josh uvek rade one derikoze, onaj 'aurelio'?"

i izgleda da se smorio na kraju kada je video da se gnjave sa studentima...

nakon nekih 20ak minuta ide klasika: "dovidjenja, prijatno i srecna nova godine"...

neki put umeju stvarno da budu zestoki smorovi...

Link to comment
Share on other sites

ma panduri su ok, i mislim da nikad nisam imo problema sa njima...

[:D]

mada, jedan navijac iz 25 mog ulaza, naduvo se , naisho na jednog pandura koji je sheto blokom (cudno je bilo to da je isho samo jedan... al dobro de) , i batica izvadio sekiricu i krenuo da juri pandura... :D

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

mene panduri regularno kuliraju :)))

znaci idemo mi sa beer festa, nas 5torica, jos uvek pijani u 11 ujtru, onako raspali chupavi, svi nikakvi idemo na bus, i sad, na autobuskoj dva lika prilaze bez reci, mi se utripovali da hoce da nas opljackaju tako nesto, kad ono licne karte, znaci legitimisu i pretresu bukvalno do gole koze moja 4 ortaka a mene iskuliraju, a svi isli zajedno i ja stajao pored njih dok su ih pretresali :)))

a ovi ortaci se iscimali najstrasnije, posto su relativno gledano komani, pa nikad ne znaju sta sve imaju po dzepovima :))))

srecom nista nisu nasli :)

ima jedna zanimljiva pricia kad su mi pohapsili 10 ortaka

znaci likovi su skinsi, pankeri i metalci, i sad oni cirkaju u gradu i deru se kao konji

dolaze panduri i kao "ajde tise malo momci ljudi spavaju"

jedan ortak pocne da se dere "sta tise bre, koji si ti meni ovde autoritet blablabla"

"ajmo u stanicu"

pazite scenu u stanici

1. "sta je bre picko skini tu uniformu pa da idemo u neki mrak da se pobijemo"

2. "ja se izvinjavam ali kao cete nas zadrzavati ja imam pravo na obrok jer sam gladan, cuo sam da je zatvorska hrana losa, el mogu da skoknem po pljeskavicu"

"imam pravo na telefonski razgovor da zovem kevu da joj kazem da ne brine da sam u zatvoru"

3. i tada dolazi treci ortak pijan kao dupe, prolazi pored pandura i pokazuje im krst i govori "pokajte se gresnici i nevernici dolazi sudnji dan"

panduri su se samo nasmejali i poslali ih kucama :))))

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

1. "sta je bre picko skini tu uniformu pa da idemo u neki mrak da se pobijemo"

2. "ja se izvinjavam ali kao cete nas zadrzavati ja imam pravo na obrok jer sam gladan, cuo sam da je zatvorska hrana losa, el mogu da skoknem po pljeskavicu"

"imam pravo na telefonski razgovor da zovem kevu da joj kazem da ne brine da sam u zatvoru"

3. i tada dolazi treci ortak pijan kao dupe, prolazi pored pandura i pokazuje im krst i govori "pokajte se gresnici i nevernici dolazi sudnji dan"

Au ovo je odlicno :))

Link to comment
Share on other sites

Mene i dva ortaka su skoro zaustavili radi kontrole, i posto jedan od ortaka nije imao licnu kartu ( ni vozacku itd. ) pandur krenuo da vadi olovku da pise kaznu (ovde za nemanje dokumentata je velika kazna .... EU ebiga) ... kad ortak ispusta vec sada legendarnu recenicu: "Sta ce ti bre papir i olovka, kada se veceras trci ?" shturaaaaaaaa ... ;)

Neko vreme se trudio da ga stigne ali mu je na kraju zapalio. Za to vreme smo ja i ovaj drugi ortak lagano odsetali i cekali neko vreme da se onaj jadnik javi. Posto se nije oko 20 min javljao okrenuo sam ga ja, i saznao, da posto je trcao kao manijak preko raskrsnice da su ga zaustavila druga dva panadura .... najgore je bilo to sto je sa mnom pricao dok je trcao, mogu da zamislim ko ga je sve jurio ;))) i nisu ga stigli ... koji paceri, jebes pandure kojima zapali lik i to 2x :D

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

xaxa,neverujem koji lik

mora da je maratonac ;)

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

mene panduri regularno kuliraju :)))

znaci idemo mi sa beer festa, nas 5torica, jos uvek pijani u 11 ujtru, onako raspali chupavi, svi nikakvi idemo na bus, i sad, na autobuskoj dva lika prilaze bez reci, mi se utripovali da hoce da nas opljackaju tako nesto, kad ono licne karte, znaci legitimisu i pretresu bukvalno do gole koze moja 4 ortaka a mene iskuliraju, a svi isli zajedno i ja stajao pored njih dok su ih pretresali :)))

a ovi ortaci se iscimali najstrasnije, posto su relativno gledano komani, pa nikad ne znaju sta sve imaju po dzepovima :))))

srecom nista nisu nasli :)

ima jedna zanimljiva pricia kad su mi pohapsili 10 ortaka

znaci likovi su skinsi, pankeri i metalci, i sad oni cirkaju u gradu i deru se kao konji

dolaze panduri i kao "ajde tise malo momci ljudi spavaju"

jedan ortak pocne da se dere "sta tise bre, koji si ti meni ovde autoritet blablabla"

"ajmo u stanicu"

pazite scenu u stanici

1. "sta je bre picko skini tu uniformu pa da idemo u neki mrak da se pobijemo"

2. "ja se izvinjavam ali kao cete nas zadrzavati ja imam pravo na obrok jer sam gladan, cuo sam da je zatvorska hrana losa, el mogu da skoknem po pljeskavicu"

"imam pravo na telefonski razgovor da zovem kevu da joj kazem da ne brine da sam u zatvoru"

3. i tada dolazi treci ortak pijan kao dupe, prolazi pored pandura i pokazuje im krst i govori "pokajte se gresnici i nevernici dolazi sudnji dan"

panduri su se samo nasmejali i poslali ih kucama :))))

Ma da metalci i pankeri , i letece krave ;)))))))))))))))

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...