Jump to content

"Ups izvinite, ja sam hteo nekoga drugog...


Recommended Posts

Naoruzhani napadachi upali su u kucu jedne porodice u Britaniji, samo da bi se izvinili i izashli, jer su zapravo imali nameru da "premlate" nekoga u susednoj kuci.

A woman was upstairs with her children in Swinton, Yorkshire, northern England, when two men armed with a knife and a plank of wood broke in through a back door.

"The intruders made their way upstairs where the occupant was with her two children," a South Yorkshire Police spokesman said.

"It became obvious the intruders had got the wrong address and they left, apologizing. No threats were made, although the woman was in a distressed state."

The men then forced their way into a next door house and beat up a young man -- presumed to be their intended victim -- although he was not seriously hurt, the spokesman added.

Police did not know the reason for the attack, which took place in the early hours of Monday morning.

Link to comment
Share on other sites

Koji carevi (: pa i ja bih se izvinio da sam promashio qtju (:

to se zove lopovi/shta god vetj... pristojni i fini...

to se zove finotja... znash kad bi to bilo kod nas...? qr*tz... nikad... doshao bi razbio 4 kutje u okolini trazhetji onu pravu... mozhda bi se izvinio kad bi ih porokao sve... ): (:

Ph0r3w3r0-va privremena signa:

(u okviru Koletove aktzije "Ko-ti-je-kriv-shto-chitash-signature?")

Incest is the best, put your sister to the test

Link to comment
Share on other sites

Mislim da jedan deo "Vidimo se u citulji" najbolje opisuje kako bi kod nas bilo...kad ona dva lika ubiju zenu i dete pa pitaju panduri:Ajde zenu ali sto dete?Pa ko ga jebe sto nije bio u skoli...:(

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Mislim da jedan deo "Vidimo se u citulji" najbolje opisuje kako bi kod nas bilo...kad ona dva lika ubiju zenu i dete pa pitaju panduri:Ajde zenu ali sto dete?Pa ko ga jebe sto nije bio u skoli...:(

e to su posebni slucajevi...

ali U.K. sad ima brdo Indijaca,Pakistanaca i Bangladeshana...;p

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

"Hehe ...

1 prebijanje ..... besplatno

1 polomljen nozh .... 100 dinara

PDV 18% ..... 18din

---------------------------------------

ukupno ......... 118din

placeno ........ 150din

kusur ............ 32din"

:)

krecemo polako u Evropu, ebeni pdv... :(

(josh kad kupujesh neshto morash da racunash kolko cesh josh morati da dodash... , (glupo mi je to sht ondma ne stave celu cenu... vec te ebu pred kasom)... [V]

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

Englezi su uzasni i ja ih ne podnosim nikako...

inace ima u stripu Asteriks u Britaniji identicna situacija: Asteriks i Obeliks ulaze da premlate nekog i provaljuju da su pogresiji kucu, kulturno se izvine za slomljena vrata i izadju do suseda koga prebiju kao macku.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...