Jump to content

Koji jogurt pijete (nohomo)


Recommended Posts

1 minute ago, FATA said:

Samo sabacki gde ga ima, u zameni pekarski! 

pekarski ti je isto imlek 🙂

inače pančevački je dosta dobar, jedini propust je što je u kartonu (nezgodan za sipanje itd).

inače, sad mi iskočila reklama preko googla

Ukraine in nato. Not if. when! :))

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, FATA said:

Pu ziveo sam u zabludi! Moracu da jurim sabacki od sada... Iz nekog razloga ga nema svuda po BG! 

sigurno ima u tempu tamo ga viđam stalno, znači najverovatnije i u svakom većem maksiju! možda i u manjem, ali da ne kažem da ima pa nema!

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, FATA said:

Uh, nije tako odavno osim ako ga nisi video bas skoro? 

 

generalno idem nedeljom i to tempa u nabavku i rekao bih sa priličnom sigurnošću da ga redovno viđam u frižideru.

ali sad kad tako kažeš da ga nema godinu dana, pokolebao si me! ako sutra budem išao u vanrednu nabavku baš ću da pogledam!

tempo pašino brdo.

51 minutes ago, FATA said:

Inace jedna od debilana ovde na jugu

 

Ne znam šta kaže Drale, nadam se da ima neku procenu situacije na terenu i motivacione poruke za budućnost! 🙂

Link to comment
Share on other sites

On 7/11/2023 at 8:57 PM, absolute said:

E, i meni se svidja Sabacki

Top je sabacki kad ga ima. Ne znam da li je nestasica ili ga samo nema kod mene u kraju, ceka se Laki da mi potvrdi! Probao da ga kao zamenim sa granice medjutim dosta je gust i kiseliji pa mi se nije svideo. Odlucio se za pekarski koji mi je bolji od imleka, ali trazi se nova alternativa. 

 

On 7/11/2023 at 7:20 PM, Lucky said:

pekarski ti je isto imlek 🙂

inače pančevački je dosta dobar, jedini propust je što je u kartonu (nezgodan za sipanje itd).

E da nesto htedoh da te pitam nego radio pa odletela misao. Kapiram da je imlek samo vlasnik, ali da i dalje furaju recepturu ili kako se to vec kaze? Mada dzaba receptura ako cepaju mleko u prahu. 

Sto se tice pancevackog, gde ima da se kupi da ga probam? A kad si vec pomenuo pancevo, pre nekoliko godina sam jeo njihovo smrznuto pecivo crveno bela/providna kesa. Jesi li vidjao to mozda? 

On 7/12/2023 at 5:08 AM, oddball said:

rusi: radimo na tome

Nadam se da ce da ih preoru pa da pomognu na ovu stranu... Koje trovanje umova 24/7. Trebao bi jedan kinzal da zaluta da vrati na fabricka podesavanja

IMG_20230713_132446.jpg

IMG_20230711_224149.jpg

IMG_20230711_223801.jpg

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, FATA said:

Top je sabacki kad ga ima. Ne znam da li je nestasica ili ga samo nema kod mene u kraju, ceka se Laki da mi potvrdi! Probao da ga kao zamenim sa granice medjutim dosta je gust i kiseliji pa mi se nije svideo. Odlucio se za pekarski koji mi je bolji od imleka, ali trazi se nova alternativa. 

 

ja pijem koziji staroplaninski pa probaj kravlji možda nije loš!

 

13 hours ago, FATA said:

E da nesto htedoh da te pitam nego radio pa odletela misao. Kapiram da je imlek samo vlasnik, ali da i dalje furaju recepturu ili kako se to vec kaze? Mada dzaba receptura ako cepaju mleko u prahu. 

pa ne mora da znači, zavisi od odluka kompanije. ako im je jeftinije da određene sirovine menjaju onda nije to isto kao pre. kao kad je nestle bio kupio cipiripi pa ga promenio jer su uzeli da furaju svoje sirovine. tako da to ne možemo da znamo osim ako se javno ne pohvale time da ostaje isti recept bla bla. ne bi me čudilo da su i zatvorili tu proizvodnju i samo lupaju etiketu u nekoj drugoj.

pa ono tipa bitoljski jogurt i mleko je isto imlek (tj. isti vlasnik) i oni čak sad i isto pakovanje imaju samo drugo ime piše.

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Evo da konstruktivno dodam da sam imao stalno u ponudi Granice tamo još dok su gradili firmu (pre 7-8-10? godina) i da je kidao jer je upravo bio malo gušći i kiseliji od kravice, ali da ga u poslednjih godinu dana, od kako mu ponovo imam pristup, zaobilazim u širokom luku jer ne možeš iz flaše da ga izvadiš i plus mu je taj šmek napadno prejak.

 

...

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Lucky said:

pa ne mora da znači, zavisi od odluka kompanije. ako im je jeftinije da određene sirovine menjaju onda nije to isto kao pre. kao kad je nestle bio kupio cipiripi pa ga promenio jer su uzeli da furaju svoje sirovine. tako da to ne možemo da znamo osim ako se javno ne pohvale time da ostaje isti recept bla bla. ne bi me čudilo da su i zatvorili tu proizvodnju i samo lupaju etiketu u nekoj drugoj.

Kapiram kapiram... 3 mrtve majki kapitalizmu! 

 

2 hours ago, Lucky said:

pa ono tipa bitoljski jogurt i mleko je isto imlek (tj. isti vlasnik) i oni čak sad i isto pakovanje imaju samo drugo ime piše.

Auuu jel me lozis? Evo me u pristini na 2 nedelje i imaju bas raznovrsnu ponudu svega sto nije iz srbije pa rekoh da probam nesto drugacije.. Lozis me da je i ovo imlek? Mada sad vidim da je su logo i font poprilicno slicni 😞IMG_20230714_093651.thumb.jpg.45e544016bc319cb4d06eab0139c4089.jpg

 

1 hour ago, shpanac said:

zaobilazim u širokom luku jer ne možeš iz flaše da ga izvadiš i plus mu je taj šmek napadno prejak.

Ja ga probao prci put pre nekih 6m uz burek (mozda nekad kao klinac uz jogurt mada se ne secam), i ovo sto kazes... Nemos ga naterati iz flase plus kisi preostro za moj ukus da mi se zgadio burek

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

pa i nije bas, mlekara funcionise sasvim solidno poslednje 3-4 godine (tj daleko bolje nego ranije), a masu robe izvozi za - rusiju. Mogu i mnogo bolje, ali su korak napred napravili u svakom slucaju

posto sam odrastao na sabackom jogurtu, ostala kiselo/gusta sranjca jednostavno ne mogu da smislim, to i nije jogurt, to je kiselo mleko koje je dovoljno izmuckano!!1 

  • Like +1 1

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, G!!! said:

posto sam odrastao na sabackom jogurtu, ostala kiselo/gusta sranjca jednostavno ne mogu da smislim, to i nije jogurt, to je kiselo mleko koje je dovoljno izmuckano!!1 

I ja ne podnosim gusti ali ostatak sveta se ne bi slozio sa nama da se jogurt pije za pocetak!

  • Haha (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, G!!! said:

pa i nije bas, mlekara funcionise sasvim solidno poslednje 3-4 godine (tj daleko bolje nego ranije), a masu robe izvozi za - rusiju. Mogu i mnogo bolje, ali su korak napred napravili u svakom slucaju

posto sam odrastao na sabackom jogurtu, ostala kiselo/gusta sranjca jednostavno ne mogu da smislim, to i nije jogurt, to je kiselo mleko koje je dovoljno izmuckano!!1 

Dobro je ako je tako, no ipak me malo iznervira kada imaš kvalitet i potražnju (očigledno), ali te nema na policama često, nešto mi tu ne štima. A naravno da je najbolji :D

  • Like +1 1

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

On 7/14/2023 at 10:49 AM, FATA said:

raznovrsnu ponudu svega sto nije iz srbije pa rekoh da probam nesto drugacije.. Lozis me da je i ovo imlek? Mada sad vidim da je su logo i font poprilicno slicni

Sam si sebi odgovorio 🙂 vidiš da je isto 🙂

Nego daj neki esej na temu kako je u prištini, šta ima, kako živi barod, da drale lakše spremi integraciju razume se!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...