Jump to content

УСПЕСИ НАШЕГ ДРУШТВА


Recommended Posts

17 minutes ago, manson said:


 

 


Sestrin brat nije i tvoj brat? 🙂

 

Malo me uFatila loza 🙂

Brat moje zhene

  • Like +1 1

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dule_smor said:

Zena mu je kao sestra, to oce da kaze :DDD

Ti bi barem trebalo da me razumesh 🙂

  • Like +1 2

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, manson said:


 

 


Sestrin brat nije i tvoj brat? 🙂

 

ovo me podseti na onu kad je Bole nama pričao o nekom događaju i kaže "muž moje žene" i tako par puta, ne provaljujući šta govori a bogami nismo ni mi u prvom trenutku :))

7 hours ago, absolute said:

Kao sto ne ide, pa on je dete ahahhahah jbt...8. razred...

ja sam čuo skoro neku sličnu horor priču tipa nikad nije sam ostao kod kuće a isto tako 7-8 razred.

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Dule_smor said:

Idiocracy soon

ima i ovih priča iz tih roditeljskih viber grupa, pa to je toliki nivo ludila da ti je prosto neverovatno da je istina to što tamo piše, misliš neko se sprda, ali je tačno i roditelji ti izvesni nikakav problem tu ne vide :))

u fazonu "kako će moje dete samo na ekskurziju on nikad sam nije _____" pa insertuješ nešto nenormalno za dete koje je 5-6-7 razred osnovne škole 🙂

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Lucky said:

u fazonu "kako će moje dete samo na ekskurziju on nikad sam nije _____" pa insertuješ nešto nenormalno za dete koje je punoletno citavu deceniju

fixed

  • Like +1 2

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Lucky said:

daj primer molim te deteta u 28 godini koje ide na ekskurziju 🙂

sacekaj nekih 7-8 godina i videces i sam

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

Moji su isli na Prokletije sa planinarima, spavali u planinskom domu 3 dana kad su bili 2 i 3 razred 🙂

Miksi se vratio sa istom majicom sa kojom je krenuo, samo je obrnuo naopacke jer se zaprljala 😅😅

Snalazenje level 100

  • Like +1 2

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

I morash da imash poverenje u dete i da dete zna da ti verujes u njega i onda ono samo gura napred.

Moje iskustvo neko, mozda nisu ni sva deca ista, jbm li ga.

  • Like +1 1
  • Thanks (+1) 1

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Zwerko said:

E sad što se samostalnosti dece tiče to opet zavisi od roditelja. Recimo u familiji imam slučaj da je klinka pred kraj srednje aplicirala za neki fax u Italiji, čak i neka stipendija i sl tako da bi ispalo nešto smešno finansijski, ali su mama i tata smatrali da ne može "dete" da se snađe u belom svetu pa su efektivno ubili tu ideju... S druge strane moj jedan poznanik ima klinku koja je nešto smislila da hoće da upiše baš neku hemiju na nekom faksu u Minhenu, ali je uslov bio solidno dobar nivo nemačkog jezika pa su joj poslednjih fazon godinu dana plaćali časove jezika i valjda sad na jesen kreće tamo na faks. Tako da roditelji svakako decu mogu i da sputaju i da poguraju zavisno koliko su sami sa sobom normalni. 

što roditelji mogu da ukanale sopstvenu decu to realno niko ne može :))

nekad namerno a nekad i slučajno, pri čemu ne mislim na te tako ekstremne stvari tipa ovaj uči ovog da puca pa on pobije đake, nego čak i na nekim malim stvarima sličnim kao ovo "dete neće da se snađe", ali tu je još i očigledna njihova aktivnost, ima slučajeva kad potpuno bez rezona ubiju neki pravac/san/razvoj a da nisu ni svesni.

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Zwerko said:

Tako da roditelji svakako decu mogu i da sputaju i da poguraju zavisno koliko su sami sa sobom normalni. 

Један од разлога стања у земљи, у којој се данас налази иста, је та што су деца дебили 90их добила своју децу. 

  • Like +1 2

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

Ne znam koliko ste vi primetili, ali znam više slučajeva gde su roditelji naše generacije aktivno sabotirali decu, da se ne bi previše osamostalila i napustila ih da grade svoj život.

Bukvalno su imali svoju decu kao poslugu u životnom planu.

  • Like +1 1
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, cali said:

Ne znam koliko ste vi primetili, ali znam više slučajeva gde su roditelji naše generacije aktivno sabotirali decu, da se ne bi previše osamostalila i napustila ih da grade svoj život.

Bukvalno su imali svoju decu kao poslugu u životnom planu.

to je poznat slučaj, ne samo kod nas ... jednostavno roditelji imaju isto sličnu varijantu kao deca oko ostajanja u "porodičnom gnezdu" samo iz suprotnog ugla, pa je samo pitanje kad to pređe u neku patologiju.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...