Jump to content

УСПЕСИ НАШЕГ ДРУШТВА


Recommended Posts

10 hours ago, Jose Jimenez said:

bukvalno je trebalo da beži čim je videla kakva je situacija a ne da zove prijateljicu da zove neku bolnicu. I naravno šta god da su rekli u bolnici su carevi, ali koja je bolnica u pitanju? 

A i potencijalno policiju. Ok, nije lako ipak su stranci ovde pa jezička barijera i koješta, ali opet.

9 hours ago, absolute said:

Svake godine :c

Jbs mi sve, koliko ta deca mora da budu pijana da se udave u Adi :c

verovatno su ovde bili pijani ali u Adi se redovno dave i trezni ako nisu dobri plivači ili idu gde ne treba itd.

Naš ortak iz osnovne (dok smo bili u osnovnoj) se udavio, ušao, nešto se uspaničio kad je naišao na travu, upetljao se ili tako nešto i to je bilo to.

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Физичку агресију је, барем једном током дететовог живота, користило 63 одсто родитеља, а само прошле седмице њих 13 одсто. Весна Дејановић из УНИЦЕФ-а истиче да најављене измене Породичног закона, експлицитно забрањују физичко кажњавање деце. Посебно указује да чак 95 одсто родитеља није сагласно да је добро насилно дисциплиновање деце. Закон, каже, нема казнену функцију, већ превентивну, упозоравајућу, која даје могућност систему да када се уочи ризик, родитељ добије саветодавну помоћ.

На питање зашто туку децу - као два најчешћа разлога родитељи наводе да је дете било непослушно или да је било у опасној ситуацији. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Zwerko said:

У мало веселијем тону, јебе ли неко Жаки? Мени је она прилично јебозовна, минус розе.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, sttevann said:

Zato mi koji smo u Evropi, ali nismo u EU mozemo da sibamo decu koliko hocemo 😄

https://lenews.ch/2022/05/06/swiss-canton-rejects-smacking-ban/

opa! švica deliveruje!

38 minutes ago, overkind said:

У мало веселијем тону, јебе ли неко Жаки? Мени је она прилично јебозовна, минус розе.

hahahaha, ja zapravo znam za lika koji jeste pre, rekao bih neko vreme više ne :))

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Lucky said:

opa! švica deliveruje!

hahahaha, ja zapravo znam za lika koji jeste pre, rekao bih neko vreme više ne :))

Nije valjda, nije valjda...harr harrrr

image.jpeg.4bc458ab243a221b7bcf243a923df31d.jpeg

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2023&mm=06&dd=17&nav_category=16&nav_id=2352433

Quote

Višesatna rafalna paljba čula se danas na Makovoj sedmici, zelenom pojasu Subotice, navode mediji.

Radi se o mestu na kome inače postoji više neformalnih krijumčarskih kampova i gde je i ranije dolazilo do oružanih obračuna suprotstavljenih krijumčarskih grupa.

 

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...