Jump to content

УСПЕСИ НАШЕГ ДРУШТВА


Recommended Posts

Ako sam dobro skapirao, sinoć je bio savet roditelja i odlučeno je da ovog petka bude kraj školske godine u ribnikaru.

A videh i da su saslušali kevu koja je rekla da je sve bilo standardno i nije primetila nikakve razlike u ponašanju Koste tih dana.

Link to comment
Share on other sites

pa da, valjda savet pa su bili predstavnici ministarstva ili tako nešto.

ako sam dobro skapirao, fora je da u tom prostoru i dalje traje istraga i onda ne može ni da se zatvori baš sama učionica a ni renovira itd dok to traje.

Link to comment
Share on other sites

aha, čekaj ipak!

Quote

Савет родитеља противи се прекиду наставе у згради "Рибникара"
Савет родитеља ООШ "Владислав Рибникар" саопштио је да се противи прекиду наставе у постојећој згради школе, истичући да је број деце која иду на наставу у благом повећању. Наводе и да су државним органима упутили неколико захтева.

Quote

 

“С обзиром на то да смо јуче, 29.05.2023. године из медија сазнали о наводним одлукама које се тичу прекида наставе у ООШ „Владислав Рибникар" са датумом 02.06.2023. године као и претварању објекта школе у Меморијални центар и трајном измештању наше деце на нову локацију, дубоко погођени овим информацијама а без потврде о веродостојности истих, обратили смо се државним органима са дописом и захтевима”, наводи се у изјави коју потписује Савет родитеља.

Истакли су да је јуче на настави у ООШ “Владислав Рибникар" било преко 800 ученика у обе смене и да је тај број у благом повећању од првог дана повратка у школу.

Захтеви Савета родитеља
Први захтев је да се ђацима који то желе омогући да школу заврше по плану и школском календару у објекту школе. “Савет родитеља је апсолутно против иницијативе да се школска година заврши за сву децу, која желе да иду у школу, 02.06.2023. године”, наводи се у изјави.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Школска година се завршава 6. јуна у свим основним и средњим школама
Влада Србије је због трагедија које су дубоко погодиле читаво друштво донела одлуку да се школска година заврши 6. јуна у свим основним и средњим школама у Србији. Школе могу да наставе да раде до 20. јуна, за ученике који то желе, додаје се у саопштењу.


 

Haha, učenici koji žele da idu u školu do 20. juna - pa ovo je njuz.

Link to comment
Share on other sites

Skolstvo je u kurcu, kao i sve ostalo. 
Mesec dana cekaju i onda kazu u cetvrtak, e skola se zavrsava u utorak.

jbs mi sve, gorih od ovih nema.

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Ja sam ovu vest video danas i sve kao pa ok, trebalo je 02.06. pomerili na 06.06, misleći da se odnosi samo nq Ribnikar. Tek mi posle neko reče da se odnosi na sve škole, bukvalno nisam mogao da verujem. Deca su u škole krenula par dana nakon što se to desilo ali sad je mesec dana kasnije bitno skratiti školsku godinu. NiÄ'e veze...

Što nelo reče izgleda da je lakše ukinuti školu nego Zadrugu...

  • Upvote (+1) 1

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Poruka od učitelja naše škole

Dragi roditelji,

Ne oglasavamo se povodom današnjih vesti jer čekamo konačnu odluku od strane Ministarstva. Vlada svakako priča šta stigne i ne možemo na prvu vama slati nešto ovako ozbiljno. 😔
Sutra u toku dana svi roditelji naše škole dobijaju zvanično obaveštenje šta se dešava sa nastavom. 😊

Veliki pozdrav
Učitelji

Link to comment
Share on other sites

Ahahha odlicno, Vlada prica sta stigne 😄

Ja sam dobio sledece

Ovo sam i ja sad procitao, niko ama bas ni u šali nije pricao o ovome. Iznenadilo je sve. Vidcemo sta ce biti. 
Ja bih vas sve zamolio da spakujete deci djačke knjizice.

 

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Ma jutros su pričali o tome i na radiju sad dok sam bio u kolima, Ministarstvo je javilo da će danas da pošalje svim školama informaciju.

Znači da efektivno školska godina prestaje danas, pošto su i profani u fazonu fak dis šit, a i šta pa mogu da urade u ovih par dana. I ta priča da će kao do 20.6. da idu ovi što popravljaju ocene je takođe bulšit, realno će da urade onaj scenario sa bombardovanja - svakome će da podignu za po jednu ocenu na gore i tako zaključe ocene. 

A i ako forsiraju nekog klinca da popravlja ocene samo treba da bukvalno citira vladu i ministarstvo i kaže nešto tipa "škola nije više moj sigurni prostor i ne osećam se lagodno dok dolazim ovde, a prethodni teški trenuci duboko su me pogodili i onemogućili da se posvetim učenju i školi i samo o tome razmišljam svakog dana".

11 hours ago, Jose Jimenez said:

Trebalo im je mesec dana da donesu odluku koja sjebava i đake i nastavnike, jer moraju u dva radna dana da spakuju ostatak godine.

 

baš su se javljali neki profani danas, svi do jednog su iskomentarisali da ne razumeju odluku, tako da me zanima kako se do ovog uopšte došlo, osim ako nije ono Nemketovo da ovako AV hoće da smanji broj ljudi na protestima.

Sad zapravo treba da se pridruže i profani 🙂

Link to comment
Share on other sites

Znači definitivno ide bombardovanje scenario - ministarstvo je reklo da se završava sve 6.6. ali ko nije zadovoljan ocenom može da je popravlja do 20.6. što verovatno neće niko a ovi što imaju kečeve dobiće na poklon dvojke.

Link to comment
Share on other sites

Moja Dunja. Prve dve godine korona, sad ovo govno.

Ona plakala kad su im spojili odeljenje posle korone. Mislila da je klupa samo njena 😄

  • Like +1 1
  • Haha (+1) 1

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Javili nam iz škole da je od 7.6. zabranjeno podučavanje preostalog gradiva. 

Od srede će ponavljati gradivo koje su prešli do sada, i škola traje do 11:30. Deca će moći da ostanu u produženom boravku do 15:30, ali neće biti hrane.

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

kakav jebeni niz moronskih odluka, umesto da se normalno zavrsi skolska godina.

Sad mozemo ocekivati da ce neki mali retos dogodine ubiti par drugara da se skrati skola i da nema pismeni iz matematike.

Katastrofa

  • Upvote (+1) 1

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Jose Jimenez said:

Javili nam iz škole da je od 7.6. zabranjeno podučavanje preostalog gradiva. 

Od srede će ponavljati gradivo koje su prešli do sada, i škola traje do 11:30. Deca će moći da ostanu u produženom boravku do 15:30, ali neće biti hrane.

Ucitelj Dunjin poslao samo da glasamo da li ce deca da idu u skolu...bukvalno u fazonu, aj da vidim dal cete da mi saljete decu.

Mikijeva uciteljica u fazonu, nek dolaze, druzicemo se i ponavljati gradivo.

Sve zavisi od samog nastavnika.

  • Like +1 1

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Ahaha

Svi roditelji iz Miksijevog odeljenja hoce da deca idu u skolu i dalje, svi roditelji iz Dunjinog odeljenja su protiv da se ide u skolu 😅

Bukvalno samo od ucitelja sve zavisi.

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, absolute said:

Ahaha

Svi roditelji iz Miksijevog odeljenja hoce da deca idu u skolu i dalje, svi roditelji iz Dunjinog odeljenja su protiv da se ide u skolu 😅

Bukvalno samo od ucitelja sve zavisi.

hahah, učitelj je uspeo u svojoj nameri da ima produžen godišnji 🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...