Jump to content

Daske za mešanje testa


Nikolasi

Recommended Posts

Da li ti pravis sve ovo  sto oglasavas?

 

Ako ti prodajes svaka cast da si vredan. kao sto sam ti valjda rekao probaj na kupujemprodajem.rs 

i naravno bitno da su ti cene korektne - da zaradis nesto ali i da nije skuplje od drugih. Zaista ne znam koliko kostaju ovakve stvari pa se ogradjujem

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

sto kaze Kverti KP ti je glavno mesto za to. drugar je napravio usmerivac vazduha za klimu, sam ga pravi na 3D printeru i prosecno 10 komada dnevno prodaje. a napravio ga je jer mu je bilo dosadno tokom avgusta jer tradicionalno tada malo posao stane. A tvoji proizvodi su puno drvo i domaca radinost. Samo napred 🙂 

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, oddball said:

sto kaze Kverti KP ti je glavno mesto za to. drugar je napravio usmerivac vazduha za klimu, sam ga pravi na 3D printeru i prosecno 10 komada dnevno prodaje. a napravio ga je jer mu je bilo dosadno tokom avgusta jer tradicionalno tada malo posao stane. A tvoji proizvodi su puno drvo i domaca radinost. Samo napred 🙂 

pa ovo je baš dobra ideja 🙂 znam da dosta njih prodaje te usmerivače (isti ovi što su se posle odvalili od para za pleksiglas zaštite kad je krenuo covid) ali nije mi palo napamet da može na 3D štampaču da se ištampa ta dimenzija, mada ja možda u glavi vidim nešto drugo. Imaš neku sliku?

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Lucky said:

aha, sad je jasnije - on ustvari printa samo ovaj beli zakrivljeni plastični deo - ovaj ravni je neka deblja plastika A4 format koju je negde kupio i samo perforirao na mestima gde se kači na ovo belo.

da :) 

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

ja moram da pitam cemu sluzi usmerivac vazduha  klime, kada klime imaju podesavanje pozicije vazduha ? totalno sam zbunjen, pri cemu ne mogu da podnesem direktno duvanje klime, uvek je podesena na gore i to mi je to . Sta ja to propustam 🙂

 

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, G!!! said:

ja moram da pitam cemu sluzi usmerivac vazduha  klime, kada klime imaju podesavanje pozicije vazduha ? totalno sam zbunjen, pri cemu ne mogu da podnesem direktno duvanje klime, uvek je podesena na gore i to mi je to . Sta ja to propustam 🙂

 

Ovo usmerava pod još malo većim uglom

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Nikolasi said:

Na kojim si sve pijacama bio i da li tamo ima ovako nešto:

IMG_20220731_105052.jpg

 

jako mi se sviđa ova tezga koja je sastavljena od proizvoda koji mogu da se kupe! Dakle, u idealnom slučaju, rasprodaš sve proizovde i tezgu i ideš kući zadovoljan i pun para!

Link to comment
Share on other sites

On 8/23/2022 at 3:19 PM, G!!! said:

ja moram da pitam cemu sluzi usmerivac vazduha  klime, kada klime imaju podesavanje pozicije vazduha ? totalno sam zbunjen, pri cemu ne mogu da podnesem direktno duvanje klime, uvek je podesena na gore i to mi je to . Sta ja to propustam 🙂

 

ima takvih konfiguracija prostorija a bogami i klima koje ne omogućavaju da usmeriš dovoljno i onda i dalje ljudima duva "zavrat".

video sam x takvih usmerivača po kojekakvim radnjama i lokalima gde neko mora da sedi 8h ispod iste.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...