Jump to content

Rio Tinto


Recommended Posts

Pa kad je narod u apatiji vec godinama. Eno u CG kad su bile litije u Podgorici je po 150k ljudi izlazilo na ulice, to je vise od polovine stanovnista grada. Ok, dolazili su i sa strane, al opet. A u BGu je poslednji put bilo 300k+ ljudi na sahrani patrijarha Pavla 2009.

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pa nije tako, bilo je protesta u BG do pre 2 godine... tada se i zaustavilo ovo sve pod pritiskom javnosti  (nazalost sad tek vidimo da su to vreme iskoristili da podkupe i ucvrste pozicije dodatno), pa su cekali da prodju izbori pa idemo sve iz pocetka 

A crkva sto ne izlazi i ne podrzava, to je njihovo samoubistvo i sramota 

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Slažem se sa tobom G, isto tako, pošto je to pitanje opstanka Srbije, nije Beograd preko sveta, može se i iz Šapca za Beograd isto tako....i iz Niša, Novog Sada...mislim da ovo neće biti samo pitanje za Beograđane i samo za Šapčane, već za sve zajedno.

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Zwerko said:

 

ima da ih veže tipa uz predsedničke vanredne gde će da podnese ostavku i samog sebe ponovo kandiduje i onda će da doda još i drugi referendum tipa "da li želite da vam država isplati 100 evra?"

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, cali said:

Zar nije Vučić ispucao oba mandata i kao predsednik i kao premijer?

Jedino ako hoće kao Sloba i Tadić da proba "Ekshually to se ne računa, nisam odlužio ceo mandat"

nemam pojma, moguće da si u pravu, za presednički mu je sad drugi za premijerski ne mogu da se setim, ali ne bi me čudilo da nađe način da izmeni zakon ili neku rupu koja bi mu omogućila i naredni mandat 🙂

a čak i da ne, onda će da tipa bude predsednik skupštine pa će opet nekim čudom za sve da se pita, ili tipa zamenik premijera pa će kao Vesić kad je bio onaj Radojičić gradonačelnik :))

Link to comment
Share on other sites

Predsednik je zakonski ograničen na dva mandata, ali to Skupština uvek može da promeni. Ovi prethodni su se pozivali na to da je u međuvremenu menjan Ustav. Ali mandat predsednika traje još cele 3 godine.

 

Premijer nije ograničen ni na koji način, može da bude 100 puta. A i ovo što kaže Laki može on da bude i sobarica pa da se pita za sve. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, G!!! said:

Tako je, to sa bagerom i cekicima se jos vrlo dobro pamti u Sapcu, a i tada je sledeci skup bio napravljen iz tolikog besa svi su dosli spremni da se ubijamo. Srecom je neko bio imalo pametan tada i nije izveo ni te robijase ni policiju na narod jer je narod dosao naoružan manjevise

 

I sada u razgovorima slusam replike, kao jesmo za protest ali sta kada nista se nece promeniti.,.. Pa kako se nece promeniti kada smo vec jednom promenili (tj ne jednom), prosto ne razumem ljude jebesmisve 

Ko dodje danas u Sabac na protest ima pivo!!1

Ja dolazim, al' sam lokalni pa ne verujem da se kvalifikuem za to vopi :D A zakleo sam se da neću nikad više izlaziti ni za šta, jer znam iznutra da su svi govna u ŠA (političari, novinari i ostali iz "sprege", i da je nebitno kojom bojom - žutom, plavom ili crvenom trenutno mašu), prenosio sam svojevremeno deo tih informacija i ovde. Ali ovo je bitno, mora se izaći.

U svakom slučajju, ne znam da li me više brine mogućnost fizičkog nasilja i frke danas, ili opcija politizacija/spinovanje protesta.

Edited by millanče
  • Upvote (+1) 1

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, G!!! said:

Ko dodje danas u Sabac na protest ima pivo!!1

A-HA! SNS PODMICUJE SENDVICIMA, A TI PIVOM!!!1!! 😄

  • Haha (+1) 2

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, millanče said:

Ja dolazim, al' sam lokalni pa ne verujem da se kvalifikuem za to vopi 😄 A zakleo sam se da neću nikad više izlaziti ni za šta, jer znam iznutra da su svi govna u ŠA (političari, novinari i ostali iz "sprege", i da je nebitno kojom bojom - žutom, plavom ili crvenom trenutno mašu), prenosio sam svojevremeno deo tih informacija i ovde. Ali ovo je bitno, mora se izaći.

U svakom slučajju, ne znam da li me više brine mogućnost fizičkog nasilja i frke danas, ili opcija politizacija/spinovanje protesta.

naravno da se kvalifikujes 😛 

istinu govoris, zaista su svi govna, ali ovo je apoliticno pitanje kao sto i vecina shvata

ako se pojavi lokalna opozicija, nadam se da ce doziveti isti tretman kao i prethodni put i da ce se pokupiti i skloniti

masa ce da izadje, od 7 do 77, od frizera do zelenasa po onome sto sam ja cuo... sumnjam da ce biti nasilja, ali i ako bude boze moj

  • Like +1 1

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, cali said:

Dži makar plaća svojim parama. DS-SNS plaća našim.

pa SNS placa i Dzijevim parama, tako da opet on casti :D

  • Haha (+1) 1

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, oddball said:

pa SNS placa i Dzijevim parama, tako da opet on casti 😄

pročitah Diznijevim parama, rek'o ovaj Đape ima neke nove deep-state informacije koje nije podelio dalje!

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, G!!! said:

covek se pita prosto, gde je ta nasa silna "elita", i iz javnosti, gde su sportasi gde su glumci, akademici i ostali...

na platnom spisku drzave, sto?

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...