Jump to content

S.T.A.L.K.E.R. 2


Al Bundy

Recommended Posts

On 7/24/2020 at 2:12 PM, Al Bundy said:

 

dobro su se setili nakon jedno pet odlaganja i otkazivanja koje su imali 🙂

Prvi stalker mi je inače jedna od nekoliko igara iz te neke generacije naslova iz 2005-6-7 koja mi je baš ostala urezana u sećanju. 

Skoro da se sećam većine misija, a'la Half - Life ili Deus Ex. Ne mogu da kažem da je tako za druge neke. Npr pre par dana sam se prisetio No one lives forever i XIII, tu mogu lagano da odigram sve od nule sve sam zaboravio šta se dešava.

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

S.T.A.L.K.E.R. priča je bila jako dobra, i lepo se uvezala sa samim gameplayem. I dalje pamtim dobar deo toga šta se dešavalo u sva tri naslova. Open world, posledice za napravljene izbore, dobra mehanika pucanja, anomalije - sve u svemu mi je baš bilo prijatno iznenađenje.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

U Bugarskoj se 5 godina unazad organizuju Stalker događaji, a ovog puta su se udružili sa našima da se održi događaj 15. maja u Beogradu.

https://www.facebook.com/events/1651887331855034

Neki od rekvizita, kao što su PDA i anomalije, su pokidali.

Kotizacija za učešće na dvodnevnom događaju je 2000 RSD, plus renta airsoft replike i zaštitne opreme ako nemate svoju.

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

Ekstra su uradili taj PDA. Cifra je realno smesna, a kapiram da bi bilo ekstra 🙂 jbg, buduci da sam ja "nesposoban" da ucestvujem ocekujem da ces se pohvaliti sa nekim fotkama 🙂

  • Like +1 2

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 year later...

ali morali su da stave MADE IN UKRAINE!!! ja cu da sacekam kada budu izbacili patch sa ruskim jezikom, iz principa

kapiram da ce u drugom delu rusi biti ili vojska ili zombiji

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

On 6/11/2024 at 2:28 PM, oddball said:

ali morali su da stave MADE IN UKRAINE!!! ja cu da sacekam kada budu izbacili patch sa ruskim jezikom, iz principa

 

pa ako gledaš striktno sa promo strane, ima smisla - siguran sam da će gomila njih da kupi igru samo zbog toga.

Link to comment
Share on other sites

nema, jer se WG nije bas proslavio sa prodajom onih skinova u WoT-u

realno, trebali su da ostave onaj stari princip, da ostave ruski, da ne ubadaju prstom u oko sa ovim nepotrebnim "made in ukraine" i zaradili bi mnogo vise. ali, ko ih jebe kad su glupi

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

A kako ti tačno znaš koliko su zaradili para od prodaje skinova, baš me interesuje? 🙂 WG je razdvojio WoT za Rusiju i za ostatak sveta, naravno da se ti skinovi neće pojaviti tamo da nerviraju ljude. Od ostatka sveta mogu da ubodu prst u oko nekome otprilike u Srbiji i to je to, nije da će se preterano potresti zbog toga 😄 S druge strane za takve skinove nije relevantno koliko ih ljudi koristi u igri jer imaš gomilu koja će da kupi da bi "podržala Ukrajinu" a ne konkretno da koristi. Na to sigurno pucaju i sa Stalkerom - ne gube baš ništa a možda je neko kupi zato što su se eto ljudi baš iscimali da u sred rata završe igru. Što, bez obzira na političko opredeljenje, jeste uspeh realno. 

  • Like +1 1
  • Downvote (-1) 1

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, oddball said:

nema, jer se WG nije bas proslavio sa prodajom onih skinova u WoT-u

realno, trebali su da ostave onaj stari princip, da ostave ruski, da ne ubadaju prstom u oko sa ovim nepotrebnim "made in ukraine" i zaradili bi mnogo vise. ali, ko ih jebe kad su glupi

ali WG su Rusi a ovo su Ukrajinci, znamo trenutno kome je naklonjen zapad 🙂

Link to comment
Share on other sites

koliko se secam jedan iz tima koji razvija tu igru je ukrajinac koji se dobrovoljno prijavio i poginuo na frontu, a bio je i neki rus koga su izbacili kada je pocelo peglanje. 

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...