Jump to content

Covid 19 - diskusija & offtopic


Recommended Posts

3 hours ago, absolute said:

Ja zaboravih...jel i dalje pandemija?

Ruke se peru?

Koja je vakcina po redu?

Vaze li zeleni sertifikati ako si primio 1, 2 i 4, a nisi 3?

 

ovo sad realno stvarno nepoznato. ja cu ovih dana da vadim antitela...taman da vidim dal sam imao zaista blazu koronu pre 3 nedelje.. valjda ce se po broju antitela moci to reci 😄 iako vise nista ne znam.. A kapiram da je korona sada OUT..sad je I rat u Ukrajini i o tome se prica 🙂 korona dosadila svima pa se preslo na rat ....

ps. a ako imam antitela onda je valjda vakcina nepotrebna? iako vise ni sam to nista ne znam. 

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, qwert00 said:

 

ovo sad realno stvarno nepoznato. ja cu ovih dana da vadim antitela...taman da vidim dal sam imao zaista blazu koronu pre 3 nedelje.. valjda ce se po broju antitela moci to reci 😄 iako vise nista ne znam.. A kapiram da je korona sada OUT..sad je I rat u Ukrajini i o tome se prica 🙂 korona dosadila svima pa se preslo na rat ....

ps. a ako imam antitela onda je valjda vakcina nepotrebna? iako vise ni sam to nista ne znam. 

ne verujem da će ti to pomoći da znaš dal' si pre 3 nedelje imao blažu 🙂 možda imaš anti tela od one prethodne 🙂

a ovo za vakcinu, ako mene pitaš, sad sa ovim brojevima koji idu na dole, nemoj se vakcinisati nadalje, svakako dok ne vidimo šta nam donosi naredni period 🙂

Link to comment
Share on other sites

ne znam ni sam 😄 verenica ce da mi sedi na glavi ako ne bude dosta antitela 😄

 

pa ajd da to prvo vidim..opet i meni malo frka od pre par meseci ostala 🙂 na kraju cu se vakcinisem 2 nedelje pre djokovica 😄 

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, mikser said:

Istina. Ja danas po prodavnicama, ordinacijama, trznim centrima,  kad ono nosenje maske 50-50.

ma da. ja sinoć bio do galerije da kupim karte za fest, mislim da 80% nije imalo više masku.

Sa druge strane, bajko u Fat Boys opušteno u 20h kreće da traži da nam proveri digitalne sertifikate :)) ja se šokirao 🙂

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Dule_smor said:

ahaha pa jebote kakve budalastine...inace ovde se prica da ce biti ukinuta sva ogranicenja putovanja i vecina mera od sredine marta...a ovamo diskutuju kao o obaveznoj vakcinaciji, komedija

osim ako nema nekog novog iznenađenja u vidu stelt deltamikrona 8+ edge, rekao bih da će mart doneti ukidanje svega ... makar do oktobra 🙂

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dule_smor said:

Poe...kad je Dule pre 2 god pricao da je prakticno izvodljivo da se mRnk iz vakcine reverzno transkribuje u celijsku Dnk onda je bio ludi 5G teoreticar zavere. Evo, ne znam samo dal je peer rewieved rad, pitajte Drostena i Faucija heh.


https://www.mdpi.com/1467-3045/44/3/73/htm

što znači u praksi šta, za nas koji nismo sa medicine? 🙂

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Elvis J. Kurtovic said:

Наравно да си теоретичар завере, лепо је Џони објаснио да то не бива 

Jbg matori, Dzoni ima diplomu anestiziologa i G20 valjda zna sta prica! Hajli zavrsio FON plus je imao i biologiju u gimnaziji a jos treba da mu stigne najnoviji 200 AMG... Sta ti vozis da te ja pitam? 

Dzoni nekih 5g nije napisao konstruktivan post, ali zato ima LSD shoder koji mu lajkuje kontet i svrsava na isti, a da ne pominjem da oni voze nesto na bickli! 

Jbg logika je odavno odletela kroz prozor i danas je bitno koliko imas para i koliko te idiota prati.

Dzonija za sefa kriznog staba! 

  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 3

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...