Jump to content

Covid 19 - diskusija & offtopic


Recommended Posts

ja opet furam koronu, i to mi je dosta losije nego sto sam ocekivao, 4 dana glavobolja/temperatura/kasalj, juce prelezao ceo dan, do kompa nisam ustajao, mislio sam da cu da mrem. evo danas mi je bolje

tako da meni ova tura nije nista blaza od oridzinal korone koju sam imao u oktobru 20, naprotiv. ili sam ja omatorio/propo/oslabio imunitet sto je takodje moguce 

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Da, to je bas cudno, ne znam dal pominjah ovde. Par drugara je prelezalo osnovni soj korone jos 2020 takoreci asimptomatski, jedan ne bi ni znao da se nije testirao, u medjuvremenu vakcinisani, i sad zakace omikron koji je kao blazi i zaglavise 7 dana temp do 39, kasalj, jedan je imao i blazu upalu pluca...who was phone?

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, psy said:

ja opet furam koronu, i to mi je dosta losije nego sto sam ocekivao, 4 dana glavobolja/temperatura/kasalj, juce prelezao ceo dan, do kompa nisam ustajao, mislio sam da cu da mrem. evo danas mi je bolje

tako da meni ova tura nije nista blaza od oridzinal korone koju sam imao u oktobru 20, naprotiv. ili sam ja omatorio/propo/oslabio imunitet sto je takodje moguce 

ne daj se psy! biće ok

32 minutes ago, Dule_smor said:

Da, to je bas cudno, ne znam dal pominjah ovde. Par drugara je prelezalo osnovni soj korone jos 2020 takoreci asimptomatski, jedan ne bi ni znao da se nije testirao, u medjuvremenu vakcinisani, i sad zakace omikron koji je kao blazi i zaglavise 7 dana temp do 39, kasalj, jedan je imao i blazu upalu pluca...who was phone?

ortak jedan vakcinisan 3 x fajzerino, zakačio i ono, temp 3-4 dana, ali kao manje više ok, boli ga grlo itd. peti dan ništa, on šesti uzme nešto da čisti po kući opet temperatura 🙂 tako da je morao da iskulira opet.

međutim onda posle toga 7 dana ono ne može 50 metara da pređe peške da ne umre.

Link to comment
Share on other sites

Drugarica imala koronu u isto vreme kad i ja, ona vakcinisana fajzerom 2 puta sa simptomima i kad joj je sve proslo jako brzo se umarala prvih nedelju dana, ja prosao bez simptoma i bilo kakvih posledica, nema pravila pretpostavljam, od osobe do osobe i ko kakav imuni sistem ima.

Edited by mohr
typo
Link to comment
Share on other sites

Mislim da ćemo kroz vreme zapravo da zaključimo da vakcine nisu radile ništa 🙂 Niti je u njima 5G čip i ubijaju ljude niti su zapravo imale bilo kakvo korisno dejstvo. Kako inače funkcioniše većina ovih medikamenata, ne bi me čudilo da je takav scenario realan. Ono plaćene milijarde milijardi dolara za običnu vodu :))

Link to comment
Share on other sites

On 2/19/2022 at 10:31 AM, Dule_smor said:

Samo se vi nadajte da ce ukinuti, evo "struka" vec zna sta ce biti heh


https://nova.rs/svet/nove-prognoze-bila-gejtsa-smanjen-rizik-od-kovida-ali-dolazi-nova-pandemija/

Na stranu Korona i Bil, zar ovo nije realna opasnost za covecanstvo?

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Slazem se, al se ide ka tome da se pravi Don't look up scenario, pa nisam bas pametan sta je pametnije 😄

 

Idealno bi bilo da iz svega ovoga ljudi nauce vise da cene naucnike umesto zabavljace (nece se desiti), al sta je tu je. Ne bi me cudilo da i mi docekamo kraj svega ovako 🙂

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...