Jump to content

Covid 19 - diskusija & offtopic


Recommended Posts

10 minutes ago, rbds said:

Da, stari i ugroženi, premeštaj iz Sv. Save su imali pre 10tak dana npr mislim njih 5. Milion dijagnoza, brdo lekova koje opet medicinski tehničar treba da spakuje/da pacijentu.

40+ su najbolje godine! 😂

zivot pocinje u 40tim, tako je Maro  😄 

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, qwert00 said:
A Dule mi rekao da ne budem hipohondar  istina je da iako ne vidim smisao psoel svega da se vakcinisesem, da sam veoma oprezan... ipak me je srednje tezak kovid uhvatio... Sto moj dr rece koji je radio u kovid bolnici da nikad brzi oporavak od moga nije video u kovidu  


Nit sam to bukvalno mislio, nit sam ti zato rekao da si hipohondar, nemoj polovicne informacije da dajes. A necu ni ja ovde da delim tvoje privatne informacije:).

Sto se vakcina tice moje skromno misljenje je da one nemaju skoro nikakvo ili imaju minorno dejstvo protiv ovih novih mutiranih sojeva. Ispada sada da im vise vremena treba da naprave nove protiv aktuelnih sojeva nego sto im je trebalo vakcinu od nule da naprave, much science. Ali ne bih da savetujem nikoga, pogotovo ne ovako online.

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Dule_smor said:


Nit sam to bukvalno mislio, nit sam ti zato rekao da si hipohondar, nemoj polovicne informacije da dajes. A necu ni ja ovde da delim tvoje privatne informacije:).

Sto se vakcina tice moje skromno misljenje je da one nemaju skoro nikakvo ili imaju minorno dejstvo protiv ovih novih mutiranih sojeva. Ali ne bih da savetujem nikoga, pogotovo ne ovako online.

 

e izvini. Samo bre sala Dule 🙂 znam sve. Nego mi proslo ovako kroz glavu kad sam pisao. Izvini sto napisah :) premda nista lose to nije 😄 a ja jesam dosta obraziv... 

2 minutes ago, rbds said:

@digrejzo, ofc da počinju u 30tim. 😉 (slušali smo).

@reki, doćićeš ti u naše godine, ne brini..

Kad dodje, onda ce shvatiti da smo u pravu mi 😄 

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

Svakako mi logika i govori da nema sada vakciancije mnogo..sem ove ugrozene grupe koje bi verovatno trebale ako budu nove verzije..

No naravno nije da ista znam o ovome...Videcu u avgustu kad zavrsim te antikovid sta ce biti, kokiko cu imati antitela i svega.. 🙂 

Just now, Dule_smor said:

Pa nije, al onda ce doci ovde neki genije pa ce reci, ''evo Dule govori ljudima da su hipohondri, jer hoce da prime vakcinu'', a nema pojma o nasem razgovoru i sta je sve bila tema.

e da da . To je nesto totalno drugo o cemu smo pricali,nista vezano za kovid-  a u pitanju su hipoteticke teze bolesti 🙂 Mogu i ovde da napisem. No nisam hteo da gusim jer ne deluje da to ima nekog smisla i da bi vecini bilo smaranje 😄

 

svakako sam kriv priznajem Dule 😄 mator sam 😄 kako li je tek onda Igoru da mi je znati 😄 

  • Like +1 1

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Dule_smor said:

Sto se vakcina tice moje skromno misljenje je da one nemaju skoro nikakvo ili imaju minorno dejstvo protiv ovih novih mutiranih sojeva. Ispada sada da im vise vremena treba da naprave nove protiv aktuelnih sojeva nego sto im je trebalo vakcinu od nule da naprave, much science. Ali ne bih da savetujem nikoga, pogotovo ne ovako online.

pa usporio se točak za istraživanje svega toga (ako idemo na stranu priče da je sve legit). tad je bio haos, svi tražili, pumpali neviđene pare itd. sad je fond za istraživanje vakcine protiv novih sojeva kovida sigurno stanjen, i zbgo toga što više nije hajp a i zbog toga što imamo ukrajinu, inflaciju, etc etc.

ili naravno ako idemo na varijantu da je sve laž, samo pusta laž, onda čekaju info koji čip ide u novu turu! 🙂

sinoć sam baš prošao pored one "slobodne skupštine srbije" ili kako se već zovu oni u šatoru što bleje ispred skupštine i imaju svoj program, lepo kaže neka - odeš sa blagim simptomima kod lekara oni te prebace u kovid bolnicu i tamo te stave na respirator da umreš da bi mogli da ti posle izvade organe i prodaju!

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, rbds said:

"Udovičić: Talas do Nove godine

- Mislili smo da će ovaj talas krenuti u drugoj polovini avgusta, a poranio je mesec dana u celom svetu, pa i kod nas. Pik će se osetiti kada budemo imali između 10.000 i 15.000 zaraženih na dnevnom nivou. Stići će i jesen, uslovi pogoduju virusu, pa možda nećemo ni imati zaravnjenje i pad broja zaraženih. Možda će ovaj talas praktično da se nastavi na jesenji, pa tamo do Nove godine, kada će brojevi da padaju, pa u januaru ponovo da rastu - rekao je Udovičić."

😂

Igranka bez prestanka..

ma sad će ponovo hajp oko formiranja vlade, tako da jedno dve tri nedelje neće biti covida 🙂

Link to comment
Share on other sites

Kod Duleta se makar lako dolazi! 😶 Ćuti Reki, u najboljim si godinama, daleko je 40ta! 

@Lucky, zato ne pune bolnice, tako je bilo i za izbore pre dve godine. Krišom su u petak/subotu pretvorili Mišović i mislim još jednu da budu opet u kovid sistemu, izbori u nedelju, a od sredine nedelje dramaturgija..

Zaista jesu sada blaži simptomi, gledam roditelje kako im je mnogooo dosadno kod kuće, izvoljevaju.. 

U gradskom prevozu max 5 osoba nosi masku. Ja samo na poslu nosim (i to mi je previše), u busu ne.

Edited by rbds
  • Thanks (+1) 1

i'm not fat, i'm just easy to see..

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, rbds said:

@Lucky, zato ne pune bolnice, tako je bilo i za izbore pre dve godine. Krišom su u petak/subotu pretvorili Mišović i mislim još jednu da budu opet u kovid sistemu, izbori u nedelju, a od sredine nedelje dramaturgija..

pa da, spremamo se za septembar, da se covidom pokriju pritisci za uvođenje sankcija rusiji 🙂

9 hours ago, rbds said:

U gradskom prevozu max 5 osoba nosi masku. Ja samo na poslu nosim (i to mi je previše), u busu ne.

nije to samo kod nas - bio sam sad na putu, niko nigde ne nosi maske, u prevozu je obavezno pa nosi jedva 20% ljudi, drugih 20% ono na bradi kao kod nas i ostali ne.

Link to comment
Share on other sites

"Project Veritas is an American far-right[16] activist group founded by James O'Keefe in 2010.[20] The group produces deceptively edited videos[15] of its undercover operations,[7] which use secret recordings[7] in an effort to discredit mainstream media organizations and progressive groups.[21][22] Project Veritas also uses entrapment[14] to generate bad publicity for its targets,[4] and has propagated disinformation[3] and conspiracy theories[30] in its videos and operations."

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...