Jump to content

Recommended Posts

Igrao ja par dana i smorio se. Bolje je nego pre, sto i nije tako tesko. Sad je sve do 100. levela presmesno, sve su klase buffovali, neke manje neke bas mnogo. Bas je tesko pogresiti, sta god da uradis. Itemi sad imaju manje statsa, plus ti biras dva statsa. End game je isti kao i pre. Sad samo imas dungeon koji se scalejue u beskonacnost, pa ko zeli nek se juri sa tim. Sve u svemu, ovo mu dodje D3 sa novom grafikom.

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Elem, D2 csb incoming, posto smo se manje vise slozili da je cetvorka govno (a iz nekog razloga nemamo Diablo 2 topic, blasphemy Laki!). 

D2 sam igrao ranije bas dosta, imao skoro sve likove preko 80lvl i onda mi crkne taj HDD sa svim sejvovima i batalim. Pa sad kad sam uzeo nov komp pre godinu i nesto uzmem malo da se zezam Resurrected i nabudzim lajtning Sorsu na 86 lvl sa 350% magic find. I onda Hammerdin Paladina do 77 lvl. Onda batalim, grind i krenem sa sorsom da farmam iteme kod bossova pomalo, svasta nesto nadjem, izmedju ostalog 5 itema Immortal King seta, osim Armora naravno. Ali Herald of Zakarum nikako da mi ispadne, a njega ni ranije nikad nisam nasao. Farmujem Andariel na Hell (oko 1:2500 drop sansa) mesecima po malo, ali nikako da ispadne. Smorim se, odem na neki D2 forum i trejdujem Ist runu za Herald of Zakarum. I ajd konacno da pikam malo Paladina sa novim shieldom. Nastavim quest gde sam stao, kod Icy cellara u Harograthu. Paladin inace neki smasan magic find, 80%. I bukvalno posle 5 minua ubijam najobicnijeg kripa, ni elite, ni nista...i ispada zeleni set Armor...rekoh opet Milabrega ili tako neko sranje, zamalo da ga ni ne pokupim. Uzimam armor, identify...kad ono jebeni Immortal King's Soul Cage, najredji item seta za Barbariana i jedan ad najredjih u igri...sansa za drop kod takvih low level kripova tipa 1:1.000.000. Inb4, bolje da si loto uplatio!

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Dule_smor said:

Elem, D2 csb incoming, posto smo se manje vise slozili da je cetvorka govno (a iz nekog razloga nemamo Diablo 2 topic, blasphemy Laki!). 

 

pa ti otvori? 🙂

Link to comment
Share on other sites

On 5/28/2024 at 5:41 PM, Dule_smor said:

Da otvorim za 2 coveka koji igraju, mene i Chizru koji nije na forumu vec 10 good Inb4, it is Ch1zra!

pa otvoriš, topic postane popularan, dođe gomila novih ljudi da priča o D2 zajedno sa vama!

napravićemo google ads kampanju targetovaćemo samo one koji imaju interes prema D2!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...