Jump to content

U koju banku preći?


Recommended Posts

uf, al' ovo može da bude haos u najavi 🙂
 

Quote

 

Zato što verujemo da zajedno možemo da postignemo više i stignemo dalje, Komercijalna banka se 29.4.2022. spaja sa NLB bankom i postaje NLB Komercijalna banka − Vaša banka pravih prilika.Želimo da Vam najavimo da ćete tokom radova na završetku procesa spajanja naših banaka moći neometano da koristite bankomate, obavljate transakcije karticama na prodajnim mestima (POS terminalima) i putem KomBank Pay aplikacije, dok će u periodu od 29. aprila do 4. maja, doći do privremene obustave rada pojedinih usluga i servisa:

Digitalni servisi i plaćanje putem interneta:
− Elektronsko i mobilno bankarstvo, kao i plaćanje karticama putem interneta neće biti dostupni od petka, 29. aprila od 22 časova, najkasnije do srede, 4. maja.

SMS obaveštenja:

− SMS obaveštenja o potrošnji prilikom upotrebe kartica neće pristizati u periodu od petka, 29. aprila od 22 časa, najkasnije do srede, 4. maja. U ovom periodu klijenti će stanje na računu moći da provere na svim bankomatima Komercijalne banke.

 


 

Link to comment
Share on other sites

On 4/12/2022 at 7:08 PM, Lucky said:

treba diverzifikovati portfolio! nikad ne znaš šta može rusija da postigne na kraju u ukr i celom ovom pričom!

drzao bih se svajcaraca a i zlata 😄 da se pitam 😄

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

Inače, "prizvao" sam sebi odlazak u banku posle svih ovih priča ovde i to baš AIK banka, baba tu ima račun pa nešto morao da joj rešim.

Odem u prvu ekspozituru AIK banke u Rodi, dobar dan dobar dan, nije bilo nikoga doduše, kad ne lezi vraže, ta ekspozitura nema blagajnu (?!) čemu li služi pitam se onda, tako da ništa nisam mogao da uradim. Fizička ekspozitura, dva radna mesta, ali nema blagajne 🙂 Pitam gde je prva sledeća, kaže u Lukoil zgradi.

Ok, odem u lukoil zgradu, jedan lik ispred mene, nema frke, sačekam i tu red, ova pokušava da nađe račun, ne može, pita a gde je inače otvoren račun, ja kao na Slaviji - aaaaa, pa ovo je NAŠA aik banka, a to je samo AIK banka, nisu nam još spojeni sistemi 😞 Povežem ja tad da je ovo ustvari bio Sber ali da su očigledno preko noći odradili zbog UKR priču kao što smo ovde pričali pa nisu još ni uradili to spajanje nego samo nazvali ovu Naša Aik banka. offtopic, dokaz te "prekonoćne" tvrdnje mi je u gomili printa gde piše "nasa" umesto "naša", kapiram da su brendirali kako su znali i umeli, niko nije ništa ni proveravao :))

Odatle pravac u treću AIK banku, koja je srećom bila "ispravna" AIK banka (ona u zgradi Grawe osiguranja). Tu je već red 3-4 ljudi, ali naravno ne običnih zahteva. Ova prva otvara račun, pa onda neka baba uplaćuje 1000 din, pa onda dolazi baba posle nje da podigne kamatu iz štednje, ali pošto nije dizala preko godinu dana račun joj je prešao u pasivno stanje (šta god to značilo) i sad mora da popunjava gomilu papira, skoro kao da otvara nov račun, da bi mogla da podigne kamatu. Naravno nema nikog drugog na tom delu a ovi ostali što rade su "zauzeti" nekim "Svojim poslovima", ofc ne rade ništa.Tako da sam bio tu tipa 40 minuta za troje ljudi ispred.

Na fazon sam, banke, kad ćete da propadnete 🙂

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Lucky said:

Inače, "prizvao" sam sebi odlazak u banku posle svih ovih priča ovde i to baš AIK banka, baba tu ima račun pa nešto morao da joj rešim.

Odem u prvu ekspozituru AIK banke u Rodi, dobar dan dobar dan, nije bilo nikoga doduše, kad ne lezi vraže, ta ekspozitura nema blagajnu (?!) čemu li služi pitam se onda, tako da ništa nisam mogao da uradim. Fizička ekspozitura, dva radna mesta, ali nema blagajne 🙂 Pitam gde je prva sledeća, kaže u Lukoil zgradi.

Ok, odem u lukoil zgradu, jedan lik ispred mene, nema frke, sačekam i tu red, ova pokušava da nađe račun, ne može, pita a gde je inače otvoren račun, ja kao na Slaviji - aaaaa, pa ovo je NAŠA aik banka, a to je samo AIK banka, nisu nam još spojeni sistemi 😞 Povežem ja tad da je ovo ustvari bio Sber ali da su očigledno preko noći odradili zbog UKR priču kao što smo ovde pričali pa nisu još ni uradili to spajanje nego samo nazvali ovu Naša Aik banka. offtopic, dokaz te "prekonoćne" tvrdnje mi je u gomili printa gde piše "nasa" umesto "naša", kapiram da su brendirali kako su znali i umeli, niko nije ništa ni proveravao :))

Odatle pravac u treću AIK banku, koja je srećom bila "ispravna" AIK banka (ona u zgradi Grawe osiguranja). Tu je već red 3-4 ljudi, ali naravno ne običnih zahteva. Ova prva otvara račun, pa onda neka baba uplaćuje 1000 din, pa onda dolazi baba posle nje da podigne kamatu iz štednje, ali pošto nije dizala preko godinu dana račun joj je prešao u pasivno stanje (šta god to značilo) i sad mora da popunjava gomilu papira, skoro kao da otvara nov račun, da bi mogla da podigne kamatu. Naravno nema nikog drugog na tom delu a ovi ostali što rade su "zauzeti" nekim "Svojim poslovima", ofc ne rade ništa.Tako da sam bio tu tipa 40 minuta za troje ljudi ispred.

Na fazon sam, banke, kad ćete da propadnete 🙂

 

mnogi idu sada  tako ... Raif recimo...smanjuju broj radnika na salterima...

https://www.raiffeisenbank.rs/racuni/

 

a preporuka za iRAcun. Za sad sve kompletno besplatno.. ne placa se ni mesecno odrzavenje, visa i dina...sve free i sve lepo radi...naravno nema kreditnih kartica...al to svi znamo da nikad nije free:) na ovaj ilionaj nacin mora da se plati 

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, qwert00 said:

 

mnogi idu sada  tako ... Raif recimo...smanjuju broj radnika na salterima...

https://www.raiffeisenbank.rs/racuni/

 

a preporuka za iRAcun. Za sad sve kompletno besplatno.. ne placa se ni mesecno odrzavenje, visa i dina...sve free i sve lepo radi...naravno nema kreditnih kartica...al to svi znamo da nikad nije free:) na ovaj ilionaj nacin mora da se plati 

ma da je za mene to nije frka, pisali smo već ovde, odavno nisam išao fizički u intezu zbog sebe.

ovo je za babu plus ona u AIK ima taj neki "penzionerski" račun koji nema ništa sem računa (ni ebanking ni kartice itd).

a da nju sad prebacujem u rajf je nemoguća misija 🙂

Zanimljiv je ovaj iracun, samo ne znam kako onda zarađuju? na proviziji kod plaćanja?

plus kako li se tu rešavaju krediti i slično, dal' je stvarno sve preko video calla? 🙂

Link to comment
Share on other sites

nikad nisam uzeo ni jedan kredit u zivotu pa ne znam..iako otplacujem dva nasledjena al simbolicna kredita 🙂

tako da o kreditima ne znam nista...znam samo da "kupovina para" losa stvar 🙂

 

nema provizija. nista. sad sam gledao i jedino sto su mi uzimali 1% na simbolicne iznose sa aliekpresa..tipa 14 dina na 1400din 🙂 to je sve..opet valjda im je ideja novi klijenti plus "Drzis novac" kod njh...malo cudno... ali sto bih ja lupao glavu sto je sve besplatno 🙂

a verujem sve video call jer tako i otvaras racun.. moras tako..ne mozes u ekspozituru..u ekspozitiru samo oni racuni koji se mesecno placaju mogu 🙂

ps. inace posto je sve online u teoriji mozes da babu prebacis..jer sve ide iz stana 🙂 

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, qwert00 said:

nikad nisam uzeo ni jedan kredit u zivotu pa ne znam..iako otplacujem dva nasledjena al simbolicna kredita 🙂

tako da o kreditima ne znam nista...znam samo da "kupovina para" losa stvar 🙂

 

nema provizija. nista. sad sam gledao i jedino sto su mi uzimali 1% na simbolicne iznose sa aliekpresa..tipa 14 dina na 1400din 🙂 to je sve..opet valjda im je ideja novi klijenti plus "Drzis novac" kod njh...malo cudno... ali sto bih ja lupao glavu sto je sve besplatno 🙂

a verujem sve video call jer tako i otvaras racun.. moras tako..ne mozes u ekspozituru..u ekspozitiru samo oni racuni koji se mesecno placaju mogu 🙂

ps. inace posto je sve online u teoriji mozes da babu prebacis..jer sve ide iz stana 🙂 

ma, ne moraš lupati glavu ofc, nego kao, banka koja ne zarađuje od svog klijenta zvuči kao bajka a ne banka (badum tsh).

Link to comment
Share on other sites

Moje iskustvo sa Raiffeisenom poslednjih nedelju dana. Prvo račun nije moj nego kevin, ona je nešto zajebala nije plaćala infostan i sad joj je nekako izvršitelj blokirao račun direktno u banci (a ne u PIO fondu), što znači da ne može normalno da podiže pare nego mora da se dođe, traži na šalteru da se odblokira račun za podizanje keša, oni to pišu nekome u "centralu" i posle sat vremena ga odblokiraju i možeš da podigneš pare na bankomatu do 17h tog dana, potpuno neko ludilo od procedure. A pošto je ona slabo pokretna određen sam ja kao ovlašćeni da to završavam. 

Odem početkom nedelje u ekspozituru u Cara Dušana na Dorćolu pošto mi je najbliža, ono dvadeset ljudi ispred mene u redu (pritom u tom delu ekspoziture takođe ne postoji blagajna), kaže mi ovaj iz obezbeđenja da ću čekati više od sat vremena, odustanem. Dođem sutradan, opet ista priča, odustanem. U četvrtak sam imao nešto da sam morao rano zorom da budem u gradu, aj kao ima da dođem u 9h i da čekam! Pritom dođem, opet gomila ljudi, krenem da čekam jedno 20ak minuta, skapiram da su većina prisutnih Rusi (što nije toliko nelogično jer ima Raiff u Rusiji, tj bio je, pa im možda kao poznata banka). I sad pošto ova službenica banke priča na nekom banana engleskom, kao i mučeni Rusi koje uglavnom razumem i na ruskom, kapiram da ih drndaju za otvaranje računa nešto najstrašnije. Tipa nekom liku koji je doneo potvrdu da je zaposlen negde traže da potvrda bude original s pečatom, a ne sa maila?! a on onda traži da mu daju to napismeno kako bi to tražio od tih njegovih da mu daju, a ona njemu objašnjava da nema to napismeno nego da mora da mu bude dovoljno to što mu je ona rekla, ali da on obavezno donese s pečatom... I tako opet jedno pola sata tamo, vidim ja nema leba, aj kao idem da završavam nešto na Nbgd pa ću da odem u Merkator, možda tamo nema toliko Rusa. 

Dolazim u Merkator, tamo ekspozitura ima brojeve i kao izvlačim broj B026, na dva šaltera su B025 i B024, u kao super, pa ja sam sledeći! Tek izlazi moj broj na jednom šalteru i ja kao prilazim a ova kao "e ovog momka je koleginica uputila kod mene, evo vama novi broj B027 pa će vas prozvati koleginica", kao ok, aj šta sad. U tom se pojavljuje broj 027 na drugom šalteru i ja kao da priđem a vidim da i dalje sedi čovek s kojim ova završava neke papire, aj kao nisam neko zakeralo ali nadrealna situacija da ja u rukama imam dva papirića sa dva broja koja stoje gore a nijedna od osoba na šalteru nisam ja 🙂 I kao aj završi ova druga s tim nekim čovekom ali sačekajte malo dok sredi neke papire. I sad ja tu stojim pored ovog prvog lika koji priča sa tom službenicom - on je neki flilenser pa će njemu da uplaćuju pare na račun u banku tu, ona mu nudi račune u EUR i USD, on tu pojma nema o čemu se radi, oni će njemu direktno na karticu da uplaćuju, ja tu ono kao grizem usnu da ne krenem da kenjam bilo šta, jbg nije moje... Gde onda kasnije (ovo sređivanje papira ispred mene onako traje) dolaze do toga kako imaju mega dobru aplikaciju za mobilni i on sad oduševljen kako su uveli Apple Pay pa će on moći da plaća i mobilnim i satom (!!!) našta mu onda ova kao "pa nije sve to baš sjajno, eto ja sam prva probala to pa sam trebala da platim nešto u supermarketu a nije radio internet na telefonu pa nije htelo da mi prođe plaćanje pa su ljudi vikali na mene... " bukvalno je malo falilo da prsnem od smeha. 

U svakom slučaju na kraju ja to završih šta sam trebao ali neke scene iz te banke su ono baš ludilo nesposobnosti 🙂 Što je onda realno da ima smisla uzeti paket gde nemaš nikakvog kontakta sa bankom!

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

pa ovo im je samo za nove klijente koji nisu njihovi..svojim starim klijentima ovo ne daju 😄 bas je od njih hoce pare koje vec dobijaju..al ovako dobiju nove klijente... opet i drzanje para kod njih im nesto vredi..

 

plus krediti i sl..to sto ja ne uzimam iste ne znaci da mnogi drugi ne uzimaju 🙂

 

Koristim Raif i Moby banku i ne placam nista od provizija i odrzvanja ni jednoj banci 🙂 samo drzim svoje pare .. jedina provizija retka i sitna kupovina sa Alija 🙂

 

@Zwerko

Pa sa iRacun od Raiff i nemas dodira sa bankom 🙂 cak ti i kartice stignu postom 😄 nisam nikada nista radio kao fizicko lice tamo..samo sam jednom na bankomatu uplatio pare na racun...i to je sve..ostalo samo koristim mBanking i Visa karticu

 

Za pravna lica je iRacun drugaciji malo. imam i njega. i tu nema odrzavanje al se placaju transkacije valjda 40 din..za pravna lica nije skroz besplatno. opet i tu sam dva puta usao u banku al za deo za pravna lica gde je lik za nas. Banku skoro da ne vidjam ni za pravna lice 🙂 

SUMA SUMARUM :

-Moby banka sve free, al samo DIna i transakcije kostaju vrlo mnogo ako ih pravis tipa 50 din svaka

-iRacun Raif fizicno lice , bas sve free

-iRacun Raif pravno lice , valjda 40 din po nalogu., tj transakciji svakoj. 

Mozda za sva tri racuna mesecno ostavim bankama jedno 200 din u proseku a 400din max 🙂 i to ako imam do 10 tak transakcija za pravna lica..a to retko imam 🙂 

Za 200 din sto im ostavim mesecno ja sam zadovoljan 😄 

u banke skoro da ne ulazim..samo mbanking i kartice 

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Zwerko said:

Moje iskustvo sa Raiffeisenom poslednjih nedelju dana. Prvo račun nije moj nego kevin, ona je nešto zajebala nije plaćala infostan i sad joj je nekako izvršitelj blokirao račun direktno u banci (a ne u PIO fondu), što znači da ne može normalno da podiže pare nego mora da se dođe, traži na šalteru da se odblokira račun za podizanje keša, oni to pišu nekome u "centralu" i posle sat vremena ga odblokiraju i možeš da podigneš pare na bankomatu do 17h tog dana, potpuno neko ludilo od procedure. A pošto je ona slabo pokretna određen sam ja kao ovlašćeni da to završavam. 

ja mislim da je zapravo situacija ovde još gora, jer oni ne šalju mail u centralu da odblokira nego šalju mail tom izvršitelju pa on mora da javi nazad info... ako sam dobro shvatio koncept, banka "ne zna" koji je iznos u blokadi (nemam pojma kako kad se sa računa te banke svakako skida ali ajde) nego vide samo da je izvršitelj stavio šapu. I onda ti kad hoćeš da podigneš keš oni moraju njemu da pošalju mail da pitaju šta je u pitanju i koji iznos on planira da skine tog meseca ili narednog ili kako već da bi onda tebi mogli da kažu koliko ti smeš da podigneš.

što bi u praksi trebalo da znači da ti dođeš i onda čekaš random vreme dok se izvršitelj ne javi sa informacijom.

 

Link to comment
Share on other sites

Nije mi nelogično to što ti pišeš ali mi deluje da ovde to nije slučaj - naime ja kad dođem na bankomat pre odblokiranja on mi napiše da je raspoloživo XX para, što je manje od njene penzije, dakle već su skinuli pare. I onda kad mi odblokiraju ja mogu da skinem isti taj iznos koji je stajao tamo. I onda ga na kraju dana opet blokiraju za sutradan 🙂

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Zwerko said:

Nije mi nelogično to što ti pišeš ali mi deluje da ovde to nije slučaj - naime ja kad dođem na bankomat pre odblokiranja on mi napiše da je raspoloživo XX para, što je manje od njene penzije, dakle već su skinuli pare. I onda kad mi odblokiraju ja mogu da skinem isti taj iznos koji je stajao tamo. I onda ga na kraju dana opet blokiraju za sutradan 🙂

pa da, ali oni valjda ne znaju dal treba još da se skine ili ne i da li je to total skidanja izvršitelja tog meseca, zato kao mora on da "odobri". 

koji god da je scenario istina dal' tvoj ili moj svakako je glup i jedan i drugi. ako već skidaju nek skinu ali ostave da možeš da uzimaš sam, kao što rade kad umanjuje PIO direktno, smanje ti, isplate razliku pa ti sa njom radi šta ti drago.

Link to comment
Share on other sites

mozda je to namerno i tako otezano da demotivise od ljude od toga da im se ovo desava? jer posle ovakvog isksutva sve ce izbegavati da im se ovo desi? ako mogu naranvo...Jer vi sto govorite da ovo skoro isto kao kredit..Skine ti mesecno i to je to 🙂

 

 

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, qwert00 said:

mozda je to namerno i tako otezano da demotivise od ljude od toga da im se ovo desava? jer posle ovakvog isksutva sve ce izbegavati da im se ovo desi? ako mogu naranvo...Jer vi sto govorite da ovo skoro isto kao kredit..Skine ti mesecno i to je to 🙂

 

 

ma kao da neko hoće da ima izvršitelje. to kad neko se zezne ili uplaćuje na pogrešan račun i slično kao zwerkova keva je verovatno manjina. većim delom su to ljudi koji ni nemaju da plaćaju.

Link to comment
Share on other sites

On 4/18/2022 at 9:47 AM, Zwerko said:

Nije mi nelogično to što ti pišeš ali mi deluje da ovde to nije slučaj - naime ja kad dođem na bankomat pre odblokiranja on mi napiše da je raspoloživo XX para, što je manje od njene penzije, dakle već su skinuli pare. I onda kad mi odblokiraju ja mogu da skinem isti taj iznos koji je stajao tamo. I onda ga na kraju dana opet blokiraju za sutradan 🙂

U principu ovo je slučaj, prilikom uplate zarade banka automatski rezerviše određeni iznos tj "ratu" za izvršitelja, račun se blokira i prilikom posete banke zaposleni šalje centrali zahtev za isplatu raspoloživih sredstava, nakon dobijanja odobrenja za isplatu račun se odblokira, sredstva se isplaćuju i odmah nakon toga se vraća blokada.

 

U drugom slučaju je da ukoliko sredstva za izvršitelja nisu već rezervisana, generalno je neko pravilo da se klijentu može isplatiti 50% od poslednjih primanja i opet se nakon isplate račun opet blokira.

Uglavnom se čeka nekih 15-30minuta, jer ovi iz pozadine moraju da provere sa izvršiteljima koliko je preostali dug, da li klijent ima neka dodatna potraživanja itd

 

 

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Aleksandar_ said:

Uglavnom se čeka nekih 15-30minuta, jer ovi iz pozadine moraju da provere sa izvršiteljima koliko je preostali dug, da li klijent ima neka dodatna potraživanja itd

 

ali zar nije ovo nepotreban korak ako u oba slučaja imaš naplaćen dug koji potražuje izvršitelj? tj. u prvom slučaju imaš svakako a u drugom "odokativno".

znači izvršitelj je rekao ja hoću 12.000 od te penzije (npr) - oni skinu 12.000 ostane ti šta ti ostane i trebalo bi da time raspolažeš kako želiš a ne da ti račun i dalje bude blokiran.

posebno kada postoji onaj neki zakon koji kaže koliko maks može da se optereti plata-penzija, mislim da je možda 30% a možda sam i lupio, svakako ne bi trebalo da bude više od tih 50% koje si i sam pomenuo da se isplaćuje.

ako ima dodatna potraživanja onda treba da opet neko lupi blokadu, a i zar uopšte banka može da pita izvršitelja koliki je još dug? a i ako može, opet još jedan razlog više da ne blokira dalje, ako ima taj info.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
5 hours ago, fuse.buca said:

Znate li neku banku koja ima aplikaciju koja bi radila na tabletu za pravna lica? Unapred zahvalan na odgovoru!

pa svaki ce da radi 🙂 

 

sad ako ti treba povoljno imas iRAcun za pravna lica - 0 dinara mesecno valjda prvih godinu dana. Placas samo proviziju za pustanje naloga. Dakle svakako najpovoljnije trenutno za pravna lica..

e sad ako ti ne znaci ovo da bude jeftinije, onda gledaj najblizu banku..jer ce svaka da ima mobilnu aplikacije da ti radi na tabletu..zahtev ti je bas minimalan

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

Treba mi odgovor kao sto je  @Zwerko uradio, da mi neko iz prve ruke kaze da moze. 

 

Tasta koristi zbog radnje, ona je u Credit Agricole banci i nemaju podrsku za android uredjaje, naime moze samo na racunaru/laptopu (zvao sluzbu i rekose mi da mora da ima usb ulaz zbog citaca kartice i WINDOWS - namerno velika slova jer mi je vise puta naglaseno).

 

8 hours ago, qwert00 said:

pa svaki ce da radi 🙂 

 

Nece, napisah gore razlog (bar ne za resenja Credit Agricole).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

sto sam imao lepo iskustvo sa postanskom stedionicom, kao bivsi korisnik mts banke

dodjem prvi put da dignem malo vecu sumu ( za hondu a ne za corsu ), nemamo tolko bas dodjite sutra

dodjem sutra, pita me taj mladji lik kolko imate na racunu ne mogu da vidim (posto izgleda da tretiraju MTS banku kao strano telo i dalje LOL), ja kazem, on kao moracu da vam isplacujem po 50k, ja reko ok ako nema provizije on kaze nema

krene da isplacuje, dobijam one slipove, odjednom lik kao JAO ZEZNUO SAM, al ovo vam se nece proknjiziti, sve je u redu, ja reko ok

sve ok, ja podigo tolko kolko sam planirao, a na ebankingu 50k vise od toga rezervisano 😄 dolazi sutra, i dalje se stanje ne menja, ja reko sredice oni to. zovem ih, niko se ne javlja

idem tamo, taj klinac od juce se pravi blesav, posalje me kod sefa, ja sednem tamo, on zove centralu, jedno 15minuta mu je trebalo da toj ribi objasni zapravo sta se desilo 😄 zavrsava razgovor, izvinjava mi se, al kao tek u ponedeljak ce vam se vratiti pare ( a u cetvrtak su sjebali ) , ja tu malo popizdeo, i vidi on, i kao evo vam moj licni broj telefona ako nesto treba (valjda da ne bih rekao nekom drugom za njihov fail), aj kao upisem, reko samo da zavrsim ovo pa cu da promenim banku 😄 koja bol u qrcu, jebeni cvarkovi 😄

dakle u koju banku preci ahahhha

Edited by reki
  • Haha (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, reki said:

dakle u koju banku preci ahahhha

što bi rekao dizajn sa jedne popularne majice, mada namenjen nečemu drugome ali primenjiv i ovde - "sve su iste" 🙂

apsolutno vidim scenario da se ovako nešto događa i u bilo kojoj drugoj banci.

mislim da svugde moraš da najaviš ako bi da podigneš više od xyz dinara, svako ima nekog juniora koji će nešto da zezne i tako.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...