Get Adobe Flash player

Recommended Posts

Izlazi na ljeto. Je l' neko planira da igra? Casual/Ozbiljno?

Zadnji relevantan update je da ce content biti izbacivan u sledecim fazama:

Phase 1 (Classic Launch)
Molten Core Onyxia Maraudon

Phase 2
Dire Maul Azuregos Kazzak

Phase 3
Blackwing Lair Darkmoon Faire Darkmoon deck drops begin

Phase 4
Zul’Gurub Green Dragons

Phase 5
Ahn’Qiraj War Effort begins Ahn’Qiraj raids open when the war effort dictates Dungeon loot reconfiguration: Tier 0.5 Dungeon gear, Relics, drop rates and location changes

Phase 6
Naxxramas Scourge Invasion

Slabo sta igram u zadnje vrijeme, pa je gamer u meni nestrpljiv da mi se ukenja u zivot sa ovim kad izadje.

Ma jok, Ne diram nista sto ima veze sa Activisionom. Ovi privatni serveri su ok za sad, dal ce nastaviti da rade, videcemo.

Mislim da se oni gase kad krene Blizz sa svojima, tj znam sigurno za ovaj Light's Hope koji je kol'ko sam upratio glavni trenutno.

meni nije jasno sto se ljudi toliko loze na klasik  kada sve to vec ima godinama na private serverima? sta ce konkretno klasik da donese novo sto vec ne  postoji na piratima?

u svakom slucaju ja cu igrati sigurno zato sto ce da igra burazer i jos par drugara ali ono, nisam u nekom hajpu jer sam sve to izigrao milion puta i pre 15 godina a i na priv serverima

mnogo bi radije igrao tbc

*edit* posebna prica je sto da bi igrao klasik moram da podrzim smrdljivi blizzard, osecacu se kao da kupujem informer na trafici

Edited by psy

a dobro, ti pirati, iako zadnjih godina relativno dobro skriptovani, ne mogu bas da prenesu u potpunosti autenticnost igranja vanile na retailu, neke stvari ne rade kako treba, gm abjuzuju polozaj (ovaj elysium pre godinu-dve propao jer se otkrilo da su gmovi prodavali rankove igracima, lol) , plus nemas pojma da l' ce naredni dan da se ugasi server da l' zbog spoljasnjih da l' zbog unutrasnjih faktora

classic ce ako nista da donese bar tu sigurnost u pogledu 'postojanja' servera, tj bar ja tako na to gledam, plus se cini da slusaju komjuniti i da se cimaju oko te autenticnosti, ja cu ga igrati jer se tako svake 2-3 godine nalozim na vanilu pa mi se igra, samo sada necu morati na piratski jer ce ovaj postojati, a i ima i taj faktor kao i kod tebe, igrace par drugara koji nisu igrali jos otkako je tbc izasao (nikad im se nisu svidjali pirati)