Jump to content

Kriptovalute


badnick

Recommended Posts

  • Replies 624
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

21 hours ago, togFU said:

Ovo sam hteo da ti odgovorim kad si me pre nekoliko dana pitao "i šta kažu? kad stižu dugine boje i sve to kad nas ?" ali zaboravih!

U drugim vestima, ne znam da li ste ispratili "srpčići" priču, u kome umalo neki profesor iz NS ne ostade bez posla jer se slikao sa klincima koji su podigli tri prsta i napisao "moji srpčići", meni lično debilan potez i to se priča zaršava, međutim skočilo je par roditelja dece "nesrpske nacionalnosti" jer eto, nije im se svidelo i stiglo to do medija itd... što kažu ovi drugi (što podržavaju to srbovanje) kao da je terao klince da viču "nož žica" i da su se slikali sa kalašima u rukama... na svu sreću nije "cancelovan" jer je istraga utvrdila da "nema osnova za sanckiju" ili tako nešto...

sorry za off

 

 

nisam ni video ovo, ali me ne čudi.

prosto to je danas postala realnost, taj KENSL KALČR da ga tako nazovemo, ali naravno striktno jednosmerno.

pre 10 godina ne bi ni bila vest extreme intimo a kamoli ona knjiga iz lagune. isto bi tako bilo i sa ovim profanom ali eto sad ne može jer je novo vreme!

no da ne offtopicujemo kritikuje me tamo dule da mašim topice!

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Dule_smor said:

Lol princ majnuje bitkoine, sta je ovo, gde se nalazim!

 

37 minutes ago, eclctc said:

apsolutno je nebitan lik, ali nisam ocekivao da on bude zagovornik btc-a i da iznosi te neke radikalne stavove 🙂

bukvalno 🙂

ali rek'o da nije sad neka mnogo velika faca u kripto svetu, pa kao da je bitno šta govori, nisam uopšte ispratio dalji deo razvoja kraljevske porodice dalje od toga da ne znaju srpski već 50 godina ne mogu da ga nauče 🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...