Jump to content

Recommended Posts

Nisam siguran sta da ti kazem, o mocni Dule. Mislim da se racuna. Zasto? Zato sto se vise puta desavalo za te platoon misije, da se formiraju u toku partije i da budu uspesno zavrsene (cak i kad se formiraju u poslednjem minutu partije). Tako da eto, u fazonu sam da ovaj komentar ne moze da skodi.

Btw - t44/100 miZija - ono malo sto sam odigrao - zavrsio sam GER, USA, USSR, FRA, - sa GB sam na 50000, Chi - 45000, Jap - 30000. Nemam pojma, Cehe bas i nisam igrao nesto. Ako zavrsim ove ostale - lako cu kupiti sertifikat za njih. Nemam pojma kako vama ostalima ide (ako igrate).

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

Ja sam T-44-100 probao i kul mi je, sličan kao T-44 koji je meni iz nekog čudnog razloga bio jedna od omiljenijih osmica i vidim da ga pljuju. S druge strane nisam misiju ni igrao, odradio sam Nemce jer sam jurio za Grille 15 top of the tree, odradicu verovatno Cehe, Ruse i Francuze jer Ruse inače igram, a Česi i Francuzi su mnogo laki za kilove sa autoloaderima. Ali mislim da neću dokupljivati tenkove. 

A što se Duletovog pitanja tiče ja sam 90% siguran da može, samo da ne zaboraviš da te ljude posle pozoveš u vod i da te oni prihvate. Ja sam recimo ono sa Grille 15 odradio tako što sam drugu dvojicu pozvao na kraju partije, bukvalno minut pred kraj kad sam skontao ko je napravio najviše dmg otprilike i to je šljakalo. Tako da mislim da ne moraš da budeš u vodu u trenutku kada se ispuni uslov za misiju, pa čak ni ako je taj uslov vremenski. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Mislim da neće to baš tako odmah, prvo na RU serveru postoji spisak modova koji nisu dozvoljeni već neko vreme, sad samo idu po tome, za EU nisu objavili takav spisak (jer kako bi neko znao da li koristi dozvoljeni mod ili ne). Što naravno ne znači da treba koristiti te modove jer se zna šta banuju - onaj warpack što ti pokazuje tenk kad padne stablo, ono što skida žbunje, laseri u pravcu cevi protivnika, kaunteri za reload protivnika, promene skinova i naravno aimbot. Dakle ko nešto od toga koristi i treba da ga banuju bez najave :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pa dobro, nije bas toliko smece, ali mu je top sranje, disperzija i aim time katastrofa, pen vise nego prosecan...ali ostalo mi jos manje od 10k expa pa uzimam t57, ou jea!

btw, mislio sam cak da ne prodajem t54e1 posto posadu sa t29 sa 3 skilla mogu da prebacim na t57, manji je penalty zbog klase...al razmislicu jos, ako ga prodam bleji mi posada bezveze, vec imam zensku medium posadu sa 3 skilla na pershingu

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Bravo Pajo!

@Zwerko, @Pekarman, @Dandy, @Reestah, nego sta da radim sa ovim posadama, imate li savet. Bolje da zadrzim posadu na t54e1, sta ce mi 3 heavy posade za americku granu, a i veci je penalty kad prebacujem sa med na heavy

btw, vikend specijal:

http://worldoftanks.eu/en/news/pc-browser/44/special-spg-focus-2016/

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Vece su sanse da oni ubace neku novu medium granu za amere nego da dodaju trecu tier X u skorije vreme, stoga bi i zadrzao tu posadu u njega a za T57 bi istrenirao novu. Cak mislim da bi ti i trebalo da imas posadu za njega u barakama, od nekog eventa mora da je ostala 100% posada. 

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Oket onda...a od opreme standardno, vent, gld i stabilizer ili spall liner?

btw, provalio sam da se cimam da dodjem do desetki, tempiram premium, koristim popuste i na kraju kad kupim desetke umesto da igram njih i uzivam stoje mi jer tad nemam premium i dovoljno para...evo ovo ce mi biti deveta desetka, a samo sa tri sam odigrao preko 100 partija:(

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Neko je spomenuo da povlace T34 iz premium shopa?

Btw,  Your clan is ranking 8951 in rating "Clan Rating". This means your clan is doing better than 10956 other clans.

Druga stvar, last 7 days, WN8 mi je preko 1800 :D i procenat pobeda 64%
I treca stvar za 11 dana bice 1000 dana kako sam u klanu! :)

Edited by Coyote

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

Hahahah, Paja postao novi Aca Informacija :) Elem ne vidim sto bi povlacili T34 on se verovatno najbolje prodaje :) Plus je sad recimo na akciji tako da ne verujem u tu pricu. 

Inace Top of the tree je B-C 25t, meni fali jos oko 50k XP do njega, taman da ga uzmem, uzmem top za free xp i onda odradim misiju za personalne rezerve, jeeeej!

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Što bre ne igraš te desetke, pa oni su najzabavniji :) Ja imam 10 komada i samo sa Obj 140 imam manje od 100 partija pošto sam ga poslednjeg uzeo ali brzo ću to da rešim. Generalno gledano ne prođe dan da ne odigram po par partija sa desetkama čisto zato što mi deluje da tako nailazim na kvalitetnije protivnike nego inače. 

A ovo sa premiumima ko zna kad će to biti, oni na super test serveru imaju 20-30 tenkova koji "samo što nisu". 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...