Jump to content

Recommended Posts

On 11/8/2016 at 7:59 PM, Dule_smor said:

 a ovo za armor nisam razumeo, nisu dozvoljeni oni ingame modovi gde se prikazuje razlika u tvojoj penetraciji i armoru, vec samo u garazi moze da se gleda?

 

On 11/8/2016 at 8:06 PM, Pekarman said:

Da, samo u garazi su dozvoljeni, oni tokom meca nisu tj. nece biti kasnije kad ubace svoju verziju istih. Pozdravljam inicijativu, mozda se i vratim da igram sad.

jos jednom ovo da razjasnimo, posto su malo nejasno na pisali...znaci za sada je dozvoljeno i in-game, ali nece biti kad ubace svoju verziju:

Quote

One final category: in-match armor viewer

We believe that this functionality provides a significant advantage. Since we didn’t treat it as a cheat in the past, we are not adding it to the Forbidden Mods List for now. Instead, we are working on our own version of an in-match viewer that will feature a functionality beneficial to the game. Once introduced, mods that offer additional in-match armor critical zone viewing will be added to the List.

Please also note that this applies to in-match viewers only. The mods that some of you have, which only work in the Garage (not during the match itself) are great. To us, they’re not cheating. In fact, we think in-Garage viewers are a really helpful tool that help newer players up their knowledge, and learn to fight better with or against different tanks. It’s only the ones that provide extra information in-match that we don’t think are fair and will be affected by our Fair Play policy.

znaci ovo se odnosi na buducnost, za sada nisu zabranjeni?

jeste, noob sam, koristim nekad ovaj mod, iako otprilike znam skoro za sve tenkove gde mogu sa kojim topom da ih probijem, a gde ne mogu...ali nervira me kad ubace neki novi kao ovaj francuski heavy premium, pa dok ne zapamtim weak points:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Gz za Is3.

Nekako sam u tripu da ce (kad izadje novi patch) Svedjani biti izglasani da budu u nekom od mesecnih specijala, zbog dodatnih bonusa koji se mogu ostvariti...

Videcemo :)

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

Ništa Pajo sledeći put se javljaš ovde kad uzmeš desetku :tf: A top of the tree neće ni biti u decembru, nije zato bilo ni glasanje, a možda će tek biti od marta, tako da ne znam ni da li će Šveđani biti uključeni i kad. 

Inače malopre igram partiju i kao loša mi posada na bat chatu i oću da iskoristim ovaj x5 maksimalno i kao partija ja napravio 5k dmg, ubije me drugi bc dok sam bio na reloadu i ostane na tipa 100HP. Od naših je ostao samo RU251 sa tipa 1000HP protiv njega koji je isto na reloadu, a ru je dobar igrač, mapa je Paris, navata ga na onim stepenicama, rokne ga i padne i pogine. Draw :(

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Specijal je bulja realno. Inače lako je tebi Dule, ja sam sad gledao uživo meč gde je Kazna izgubila zato što je poslednji lik iz protivničkog tima sa 9Hp na B-C 25t preživeo dva rikošeta i ubio trojicu... Sreća pa ukućani imaju tvrd san inače bi mislili da sam lud skorz, videću ujutru da iskopam video, ono je neverovatno :)

A da, sreća pa ništa bitno nije bilo na kocki, tipa samo $50.000 [:D]

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Ja baš hoću da instaliram test server da probam, deluje jako interesantno. Plus ovaj Tier X koji ima ovi resetku da zezne sve ove koji pucaju HEAT :)

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1415699401781712&id=557664354251892

Valjda može ovako ovaj FB video... Ono TVP je na full aim i puca ali ding o b-c 25t, dok bat chat iz pokreta naravno pogađa iz prve :) mada cu videti kad je pojavi video cele partije, onda je jos gore. Pritom da je pogodio ovo Kazna bi dobila jer je bio meč poen, posle su izgubili na taj brejk.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

blabla, opet sam sa sobom pricam

elem, resio sam jos jednu desetku da istrazim i kupim kad budem imao para i to je to, bice ih 12, dosta bogami...Type 5 Heavy istrazen, cekam popust da ga uzmem, T92 moram da izgrindam do kraja da imam makar jedan arty tier X...i ostale su mi sledece opcije...ajmo savet koja je po vama najzanimljivija za igranje i najlaksa za grindanje do desetke...od kupljenih devetki imam obj. 704 i jagdtigra, oboma treba oko 300k expa do obj.268, tj jgpz E100...istrazeni su mi wz 120 i amx 30, njima treba 400k, odnosno 330k do desetki...najradije bih isao na 121, ali jebenih 400k expa, na wz120 mi skoro nista od modula nije istrazeno...i tu su mi osmice pershing i tvp vtu, mrzi me da sabiram, al kapiram da je izmedju 400k i 500k expa potrebno do desetki...sta biste vi igrali:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nije Dule, nego su tvoji postovi toliko zanimljivi, da ne zelimo da ti kvarimo niz istih :)

Naravno, jeftinija varijanta ti je uvek da istrazujes tenk koji vec imas u garazi. Sto se tice TD-a - meni su i Jagd i Obj bili veoma opusteni za igranje, tako da ne mogu da ti kazem sta bih ti konkretno preporucio. Obj mi je bio mobilniji, mogao sam da prilazim, Jagd - snajper epskih razmera. Od mediuma - wz mi zvuci veoma zanimljivo, ali to je sve veoma, veoma nebitno - jer, istrazuj ono sto volis da igras. Toliko :)

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...