Jump to content

Recommended Posts

16 hours ago, DzoniAndj@ said:

Kakav je isu122s kad ga poredis sa su122-44?

Ima bolji top, tj bolji DPM ISU, ali je sporiji i manje agilan tenk, meni SU-122-44 deluje zabavniji za igru. 

21 minutes ago, Dule_smor said:

jel ovo bese teze ili lakse od misije za WZ-111, zaboravih koliko je tamo trebalo

 

Bilo je dve misije za WZ-111

http://worldoftanks.eu/en/news/pc-browser/44/special-mission-challenge-wz111/

http://worldoftanks.eu/en/news/pc-browser/44/special-mission-wz111-marathon-take2/

U prvoj je bilo 150k dmg, 150 kilova po naciji, u drugoj 135k i 135 kilova. Ali je svakako ova teža od obe te jer sada ima jedna nacija više, dakle bar 150k i 150 kilova više :(

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Ja free XP isključivo za istraživanje tenkova, spucao sam sad brdo da bih uhvatio E50M dok je bio top of the tree, ali isplatilo se - zver je! Posadu računam da uvek nekako mogu da budzim a i retko ni neki skill bas toliko fali, mozda sixt sense ali i na to se čovek navikne.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Sve hocu da odgovorim pa zaboravim. Meni je taj AMX 13 90 isto dosta cudna masina - moze jako puno dmg da napravi ali mora da se bude bas strpljiv. Mislim da svakako ne moze da se igra kao skaut koji jurca unaokolo po mapi. Moja logika je spotovati iz nekog zbuna na pocetku partije a onda tek u kasnijim fazama izletati i pokusavati da se pravi dmg dok su protivnici zaokupljeni nekim drugim. Prosto je nedovoljno brz da bi jurio unaokolo bezbedno a nema ni oklop kao npr T-54 light da bi mogao da se nadas da ce nesto da se odbije od tebe. Mada ono, nisam ja bas ekspert, imam ono 90% partija gde izginem u prvih minut i onih drugih 10% gde sam napravio 4k dmg :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Sjebah se, nisam pratio glasanje za top of the tree i ne videh da ce t57 biti verovatno u oktobru pa sam kupio t54e1 dok je bio na 15% popustu pre 10 dana, sad je 30% discount...nebitno, sta mislite jel moze da se izgrinnda t57 od stock t54e1 za mesec dana od kojih mi je 17 dana premium...imam oko 40k free expa

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...