Jump to content

Recommended Posts

E jeste, sad bas gledam sad na gajbi na Radeonu 270X u Full HD imam oko 80-90 fps pa mogu da se izivljavam da ukljucim i anti aliasing i da opet budem na 65+. A na poslu na laptopu sad mogu da izvucem 2560x1440 u nekih 50-60fps bez problema, naravno u ovom drugom slucaju je u pitanju SD klijent i minimalna podesavanja, ali opet laptop :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

jedna od stvari koja me izrazito nervira u wotu, kad tenk sledeceg tiera ima jednog clana posade vise...evo sad treba da uzmem Mausa i treba mi jos jedan clan posade koga cu morati da cekam da digne Bia na 100%, smor

btw, jos jedno pitanje...ranije je u OMC mod packu bila opcija da ti prikazuje reload time poslednjeg tenka koji te je pogodio, sad je nema, jel provalio neko kako se ukljucuje?

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kul, specijal za Nemce, taman da uzmem Panthera na popustu. Ne verujem da ce uskoro popust za opremu, bio je ono oko 9. maja a to ne daju tako cesto :( Doduse uzeh malopre T28 HTC pa se nadam da ce sad da mi dolazi vise kredita od misija za T-55A dok ne zaglavim negde :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Coyote said:

Imas u Quickybaby XVM configu

 

namestio sam nesto slicno u omc modpacku...btw, jel mogu uopste da imam 2 mod packa i da biram kad ce koji da bude aktivan:)

49 minutes ago, Zwerko said:

Kul, specijal za Nemce, taman da uzmem Panthera na popustu. Ne verujem da ce uskoro popust za opremu, bio je ono oko 9. maja a to ne daju tako cesto :( Doduse uzeh malopre T28 HTC pa se nadam da ce sad da mi dolazi vise kredita od misija za T-55A dok ne zaglavim negde :)

da, misije su u pocetku 200+100k kredita, ali su zato dosta teze:)

btw, kad uzmem novog clana posade za gold on bese bude na 100% i mogu da uzmem prvi skill, ali je skill na 0%...pa za 200 golda su mogli bas i da se otvore da bude prvi skill na 100%, moram sad da grindam BIA za 6 clana posade sa Mausa

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Mislim da ne mozes, override-uju se addoni :(
Meni je npr stavio dva ista addona nekako pa su u igri isli jedan preko drugog, oni zbirovi za nanesen i primnjen dmg, na kraju sam sve obrisao i samo stavio Quickya, i on se promenio, treba opet da se navikavam na promene :(

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Dule_smor said:

btw, kad uzmem novog clana posade za gold on bese bude na 100% i mogu da uzmem prvi skill, ali je skill na 0%...pa za 200 golda su mogli bas i da se otvore da bude prvi skill na 100%, moram sad da grindam BIA za 6 clana posade sa Mausa

Stoji, zato nikada ne treba pretrenirati posadu za gold :) Pogotovu ako ti fali samo jedan clan, onda vecina Crew XP poena ide njemu i brzo ga pretreniras i sa 75 na 100%, i na prvi skill, tipa do BIA ce ti trebati 20-30 partija max, pogotovu ako bude i ovo x3 za prvu pobedu i sl. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

ma to, nasao sam nekog loadera sa 1 skillom od ranije u barakama i pretrenirao ga za mausa, pa cu posle da dropujem skill za bia

btw pajo, jel bese u quicky baby modu ima isto panel gde mozes da biras sva podesavanja, ne secam se od ranije, znam da mi nesto nije radilo kako treba

edit, evo sad me OMC pack jebe izgelda, blokira kad se zavrsi bitka, moracu da brisem sva ta sranja

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Svi mod packovi ubijaju igru na random intervale izgleda, cak i vanila xvm. Vikend mi je bio stravican, od partija gde sam uzimao Ace bez problema do serije od 22 izgubljene partije u light tenkovima gde sam bio prvi po dmg i exp . Horor. Najjaci mi je bio neki nas brat sto je proveo celu partiju pljujuci po timu da bi na kraju video rezultate a on odradio 200 dmg-a i ispalio 20 granata.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Malo je pogresan topic, ali mislim da nam je Warthunder topic skroz umro, a i prica je o cheatingu sto smo ovde vec bili dotakli u nekoliko navrata. Dakle ja nisam puno igrao Warthunder ali igra burazer pa znam neke osnove. Sustina price je da tamo postoje tri moda - arcade (koji je otprilike kao WoT), realistic (nema markera, teze je spotovati ljude i sl, fizika je realna sto se aviona tice) i simulator (igras samo iz kokpita). I sad neki likovi su kacili Youtube video klipove kako je napravljen mod koji ljudima u realistic bitkama dodaje markere, samim tim im olaksava posao znatno. Slicno kao oni YT video klipovi koje su Pekar i Dule kacili ovde vezano za aimbot u WoT-u. I onda je na forumu direktor Gajina dao poll sa dve opcije, sta da se uradi, jedna je bila da uvedu markere u taj mod regularno (sto onda gubi malo poentu moda), a drugi je da svaki video koji bilo ko kaci s time odmah Gajin prijavljuje kao povredu copyrighta sto dovodi odmah do ogranicenja na kanalu, a posle tri prijave do potpunog ukidanja kanala. LOL, u odnosu na njih su ovi iz Wargaminga jos i dobri :) Na kraju su se ipak odlucili da urade nesto trece, da promene kako se spotuje, ali jbg vec je shit has hit the fan... Evo ovaj video gde covek objasnjava celu situaciju. 

 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

On 5/28/2016 at 2:56 PM, Dule_smor said:

da, misije su u pocetku 200+100k kredita, ali su zato dosta teze:)

Moram priznati da jesu malo teze misije ali meni da kucnem u drvo nesto lepo krenulo - sa MT sam stigao do onih misija u vodu, valjda 13. pa sad cekam da napravimo neki vod sa 3 desetke za 6k dmg (sinoc sam na strimu zavrsio misiju za paljenje tenka, to mi je delovalo problematicno). Sa TD sam isto na nekoj 9-10 misiji, ide lepo, cak sam zavrsio onu kad treba da napravis 4 puta vise dmg od svog HP, to sam mislio da ce biti problematicno. U sustini za MT misije Cromwell i Comet rulaju kad ne mora nesto puno dmg, a kad mora onda neke desetke. Kod TD sam isto vecinu zavrsio sa e-25 osim kad treba puno dmg ili da se snajpa onda uzmem jpz e100 ili grille. Ostaju mi jos HT, to ne bi trebalo da bude problem i LT sto ce sigurno biti problem jer nemam pojma da ih igram :) I naravno poslednje misije koje moram da odradim s pocastima da ne bih igrao arty. A kredita sam nakupio 6 miliona bez problema. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Da, ranije je trajalo dve nedelje a ne ceo mesec. Sto je ujedno i odgovor na Duletovo pitanje - jeste bio T110E5 na Top of the tree relativno skoro tipa pre sest meseci ili tako nesto, ali tada je sam WG stavljao koji ce tenk biti a nije bilo glasanje. Od kad su uveli glasanje od teskih tenkova je bio samo IS-7. Ovaj se ponavlja ali jbg kad ljudi glasaju za njega posto je dosta jasno da je trenutno OP. Meni je bio gotivan i kada je bio slabiji, sad je bas zver :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...